IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега ще чакаме аферата апърГейт да цъфне, а дали ще върже божа` работа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
      как сте малоумници Спокойно, и аз съм един от вас, ама нали така ни наричаха, че купувахме от 0,58
      купих аз 500 бройки на 55-58 ст - това повод за хвалба ли е не мисля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
        ще се сещаме ние за тез 0.90 с умиление ...обаче въпроса е дали на 0.50 ще се сещаме: ех помните ли като беше 0.90 или
        на 1,50 : ех как пълнехме на 0.90
        как сте малоумници Спокойно, и аз съм един от вас, ама нали така ни наричаха, че купувахме от 0,58

        Коментар


        • ще се сещаме ние за тез 0.90 с умиление ...обаче въпроса е дали на 0.50 ще се сещаме: ех помните ли като беше 0.90 или
          на 1,50 : ех как пълнехме на 0.90

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            И после какво стана
            Просто споменавам момента...спомени
            Нещо като дъра бъра между роднини на панихида или кръщене
            Last edited by dimapst; 06.02.2013, 14:37. Причина: допълване

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              И после какво стана
              Живей за мига, къкво го мислиш после

              Коментар


              • И после какво стана

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ами навън на пазарите се чакат корекции, а може само тук да е все възходящо в следващите години- ще е много интересно...
                  2006та ли бе или 2007ма(не мога да си спомня точно ) от пролетта до есента целият свят вървеше надолу, а ние катерехме нон стоп

                  Коментар


                  • Някой прави ли му впечатление, че в ПИБ се пълни с айсберг...
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                      Това ясно, каква е играта на тоя дето купува на тия нива, обемите не са лоши
                      Играта е ясна до там, че не му се иска да вижда нива от 0,80 или 0,70. Защото ако беше останало на такива като нас да крепим, забрави.

                      Коментар


                      • Ще ли да чукне 300 к днес?
                        Освен явни едри, смятам все пак и няква част са у цацата.
                        Въпроса е с това натягане...последно така натяга на 57 ст., после знаете.
                        Не че е баш същата ситуация, но...между другото последните 3 300 последни ли бяха?
                        Бройки имам, препоръки не!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                          здраво купуват - явно са си направили сметката...
                          Не знам кое как са смятали, но левчета им се намират определено; е такива купувачи харесвам, с възможности....

                          Коментар


                          • Артио са увеличили дела на България в портфейла си към края на миналата година, каквото и да означава това:
                            Attached Files

                            Коментар


                            • грубо последните 1-2 седмици минаха едно 1000К нали или бъркам?

                              Коментар


                              • здраво купуват - явно са си направили сметката...

                                Коментар

                                Working...
                                X