IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Къде си бреее ))
    Моя милост дебне зад храста за .....!

    Коментар


    • И на мен ми се вижда мечи капан. 38 000 лева е оборота и не срещна никаква съпротива "срива". В началото на седмицата имаше по-груби прибирания и нямаше никакви резки колебания.

      Мнението ми е с чисто интуитивен характер, няма нищо аналитично

      Коментар


      • Аааайде надоле....
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
          Сбъркали сте си професията Гоооосподине!
          Къде си бреее ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            ) Виж че до 1,4 няма нищо, ще се излети някой, ще ви ги събре и после пак сълзи
            Сбъркали сте си професията Гоооосподине!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Marti Разгледай мнение
              Май пак ще стане като миналата година, ръст и после една година безветрие.
              ) Виж че до 1,4 няма нищо, ще се излети някой, ще ви ги събре и после пак сълзи

              Коментар


              • Май пак ще стане като миналата година, ръст и после една година безветрие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                  Абе всички сме лапни шарани. Ще стане 1.10 - 1.20, няма да издържат нервите ще продадем, после тя ще върне до 1.50 и ще духаме супата
                  нее, на 1.1 - 1.2 ще купим пак...

                  Коментар


                  • Абе всички сме лапни шарани. Ще стане 1.10 - 1.20, няма да издържат нервите ще продадем, после тя ще върне до 1.50 и ще духаме супата
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • 15 000 лева корекция...

                      Колкото повече дуднат брокерчетата за възможни прибирания, толкова повече се убеждавам, че тая няма да я бъде

                      Държа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                        принципно при банките се гледа P/B ама ти си знаеш
                        И бука не си е работа. Ами кво правим с off balance sheet.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gold Разгледай мнение
                          Като гледам съотношението цена / печалба (П/Е) ЦЦБето си е стигнало тавана ... малко под 15 е, докато в баткото има 4 пъти повече потенциал ...
                          принципно при банките се гледа P/B ама ти си знаеш

                          Коментар


                          • Като гледам съотношението цена / печалба (П/Е) ЦЦБето си е стигнало тавана ... малко под 15 е, докато в баткото има 4 пъти повече потенциал ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Ей сега ми светна откъде ти е кредита за който рИвеше.
                              Ей много сте изнервени бе, споко, и левче да стане живота продължава.
                              Иначе студено, не е тая бамчица
                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Ей сега ми светна откъде ти е кредита за който рИвеше.
                                Е,иска си човекът, то и аз искам да си купя пак на 80 ст ,ама няма ..........
                                Last edited by Dmirkata; 17.01.2014, 13:02.
                                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X