IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е българският Мерил Линч, купувайте, че да не свърши.

    Не е препоръка.
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • На 1.8 може да продам.
      ________________________________________
      без паника

      Коментар


      • "....Дали така структурираната компания ще е добра за инвеститорите не може да се каже, но със сигурност тя е добре дошла за основния кредитор - ЦКБ....."
        ".... Вече е получено одобрение от Комисията за финансов надзор......"
        http://www.capital.bg/biznes/finansi...skupi_rodnini/
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Продай малко и по другите позиции от групата, че да отлепят!
          Да продам, ама имам малко позиции. Нямат и двайсет. Няма да вдигна Софиксо. Едно време бяха повече, ама голямо взиране в компа, големи нерви. Не си струва. Освен ако го превърнеш в професия.

          И проблемът е,че борсата чака да продам повече от половината, за да се качи. Иначе не мърда проклетата.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Момчета, стягайте се тука за сериозно покачване. Днес продадох близо половината артии, а като продам нещо, то винаги се покачва.
            Ама аз съм дребен. Не съм спекулант.
            Продай малко и по другите позиции от групата, че да отлепят!

            Коментар


            • Момчета, стягайте се тука за сериозно покачване. Днес продадох близо половината артии, а като продам нещо, то винаги се покачва.
              Ама аз съм дребен. Не съм спекулант.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                Полки, както написах и в друга тема - днес не ти е ден, само се заяждаш безпричинно - казах че си правя майтап.
                От ЦКБ нямам доволно акции, но не ми и трябват. В групата на Хима ми е 53% от порфейла - наблегнал съм на привилегията основно. Ама имам целия спектър - и ЦКБ, ГАЗ, ХИМ обикновенни, ХИМ привилигеровани, ЗХБГ. И не ми трябват повече от ЦКБ, аз гоня корекции при привилегията и допълвам там - може и да не е най-далновидната стратегия, ама аз съм си я избрал.
                ти си по-непостоянен и от жена в женски месец

                одеве писа, че купуваш ЦКБ неограничено на 1,30 .................. сега пишеш "не ми трябват повече от ЦКБ" и си искал привилегировани химчета

                не е лесна комуникацията с теб и от 1800 км виждам, че не си сам

                хайде лека .............. няма да обръщам повече внимание на полюция ти
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  ами гледам, че си готов на 1,30 да влезнеш неограничено ................. каквото и да означава това "неограничено"

                  не мога да те разбера защо миналата седмица не купи на 1,40-1,45 , а днес си готов да влизаш "неограничено"?

                  след седмица-две ще ми пишеш, че си готов да купуваш неограничено на 1,70 защото тогава цената може и да е на 2 лева

                  не е препоръка за покупка на акции на ЦКБ ; имам доволно количество акции на ЦКБ
                  Полки, както написах и в друга тема - днес не ти е ден, само се заяждаш безпричинно - казах че си правя майтап.
                  От ЦКБ нямам доволно акции, но не ми и трябват. В групата на Хима ми е 53% от порфейла - наблегнал съм на привилегията основно. Ама имам целия спектър - и ЦКБ, ГАЗ, ХИМ обикновенни, ХИМ привилигеровани, ЗХБГ. И не ми трябват повече от ЦКБ, аз гоня корекции при привилегията и допълвам там - може и да не е най-далновидната стратегия, ама аз съм си я избрал.
                  Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                    майтап бе полки, много лесно се връзваш, не гледаш ли, че се майтапя?
                    а на 1.3 мога да влезна почти неограничено, ако продаваш на таз цена на момента ти давам 10 бинки, другата седмица повече ...
                    ами гледам, че си готов на 1,30 да влезнеш неограничено ................. каквото и да означава това "неограничено"

                    не мога да те разбера защо миналата седмица не купи на 1,40-1,45 , а днес си готов да влизаш "неограничено"?

                    след седмица-две ще ми пишеш, че си готов да купуваш неограничено на 1,70 защото тогава цената може и да е на 2 лева

                    не е препоръка за покупка на акции на ЦКБ ; имам доволно количество акции на ЦКБ
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      с някаква сума ще застанеш ли зад това си твърдение или просто разработваш новата си клавиатура
                      майтап бе полки, много лесно се връзваш, не гледаш ли, че се майтапя?
                      а на 1.3 мога да влезна почти неограничено, ако продаваш на таз цена на момента ти давам 10 бинки, другата седмица повече ...
                      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                        на 1.30?
                        с някаква сума ще застанеш ли зад това си твърдение или просто разработваш новата си клавиатура
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          тези които продаваха миналата седмица под 1,50 тази седмица купуват на 1,60

                          а тези които тази седмица продават на около 1,60 .............. на колко ли ще купуват другата седмица
                          на 1.30?
                          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                          Коментар


                          • тези които продаваха миналата седмица под 1,50 тази седмица купуват на 1,60

                            а тези които тази седмица продават на около 1,60 .............. на колко ли ще купуват другата седмица
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              Днес теглих кеш от гише. Такса теглене 5 лева за сумата от 1500 лева. Банката е ОББ.
                              при теглене от гише до 10 000 лв таксата на ЦКБ е 1,00 лв

                              при внасяне на гише до 10 000 лв. няма такса в ЦКБ
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Днес теглих кеш от гише. Такса теглене 5 лева за сумата от 1500 лева. Банката е ОББ.

                                Коментар

                                Working...
                                X