IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
    Не си продал не си загубил .На вас като са ви слаби сърчицата ще губите я
    Абе не мога ти схвана мисълта бре .

    Коментар


    • Не си продал не си загубил .На вас като са ви слаби сърчицата ще губите я
      Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Титаник почна да потъва.Сега му е разпрана носовата част и почва да се пълни с вода.Според мен на 1 лв ще има много удавени хихихихихии

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Не знам дали почва да потъва , но аз си разкарах акциите от тук с 10 стотинки загуба.....
        нека другите да стават милионери....
        Разкарах ги и аз.Имах изкарано от спекулката около 1.60 ама занулих печалбата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Титаник почна да потъва.Сега му е разпрана носовата част и почва да се пълни с вода.Според мен на 1 лв ще има много удавени хихихихихии
          Не знам дали почва да потъва , но аз си разкарах акциите от тук с 10 стотинки загуба.....
          нека другите да стават милионери....

          Коментар


          • Титаник почна да потъва.Сега му е разпрана носовата част и почва да се пълни с вода.Според мен на 1 лв ще има много удавени хихихихихии

            Коментар


            • РЪСТ!
              Не ми даде сърценто да го допиша в миналия пост ,колкото миналата година преди и след изборите.... до като не се изясниха действащите лица.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Risteto Разгледай мнение
                Супер значи по тези позиции скоро предстои ръст, тъкмо се чудех от коя промоцийка да се възползвам.
                Няма да ти казвам какво предстои заради възпитанието си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Risteto Разгледай мнение
                  Супер значи по тези позиции скоро предстои ръст, тъкмо се чудех от коя промоцийка да се възползвам.
                  купувай , нали и такива трябва да има.....
                  ще има ръст.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Няма да е зле ама нещо не ме кефи борсата а обикновено като ми се загнезди това чувство продължава да пада.Ами като падне добре пък ще купим артийки поне кеш има.Махнах Атерата и брефа и освободих още свежи кинти така че да пада.
                    Супер значи по тези позиции скоро предстои ръст, тъкмо се чудех от коя промоцийка да се възползвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Няма да е зле ама нещо не ме кефи борсата а обикновено като ми се загнезди това чувство продължава да пада.Ами като падне добре пък ще купим артийки поне кеш има.Махнах Атерата и брефа и освободих още свежи кинти така че да пада.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                        И .... следва ребаунд , червенокожи братко
                        Няма да е зле ама нещо не ме кефи борсата а обикновено като ми се загнезди това чувство продължава да пада.Ами като падне добре пък ще купим артийки поне кеш има.Махнах Атерата и брефа и освободих още свежи кинти така че да пада.

                        Коментар


                        • И .... следва ребаунд , червенокожи братко

                          Коментар


                          • Каква станала тя туканка.Стопиха се паричките на инвесторите.Ми ся гответе кеша ......ако го има

                            Коментар


                            • Брей тя артията май повече ша са забатачи.Викайте шкембаря да я подкрепя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                както много пъти съм писал - щом мисирката и циганина влезнат в някоя позиция, цената се сурва по пързалката ................... когато продадат цената излита в небесата

                                няма по-добър бенчмарк от двамата анимационни герои...
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X