IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Че Холдинг Варна лоша придобивка ли е?
    There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
      1. Не съм казал, че нямам акции (в момента наистина нямам, но съм спекулирал често по позицията).
      2. Не съм казал, че Мажо е измамник. Той тия неща не ги прави зад гърба на акционерите, а директно и публично.
      3. Притеснявам се за пазара, а това е сред най-ликвидните акции на него, така че нарушеното доверие в нея се отразява на БФБ като цяло (както и виждаме, че става).

      Така че имам защо да пиша. Дай си твоите аргументи за сделките с Холдингите Сила и Варна, вместо да коментираш съфорумците. Обикновено това е тактиката на Бат Бойко - не отговаря на въпроси, а плюе по този, който ги е задал.

      Когато събера над 5% от капитала на компанията.....тогава ще коментирам целесъобразността на коя да е сделка.За сега имам много по-малко от това количество.....и затова няма смисъл да коментирам.Ако преценя,че някоя сделка не е добра,....или компанията се управлява неправилно...просто си продавам акциите .Щом съм купил акции тук,значи вярвам ,че ще спечеля от тяхното покачване.

      Мажо ...колкото и да го плуете....обяви Увеличение на капитала....и си го записа.За разлика от други прехвалени такива,които просто искаха да ви излъжат и дори не записаха своите дялове.

      Би трябвало да коментираме акцията след 6мес....поне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Ти обаче си странен тип.Казваш,че нямаш акции тук,че Мажо тук е мошеник,измамник......е какво ти пука....Нали не си акционер....Осатави на нас Глупаците да си чукаме главите....Кво си се запритеснил за наш'те пари....Абе гледай си кефа и не се тревожи за нас
        1. Не съм казал, че нямам акции (в момента наистина нямам, но съм спекулирал често по позицията).
        2. Не съм казал, че Мажо е измамник. Той тия неща не ги прави зад гърба на акционерите, а директно и публично.
        3. Притеснявам се за пазара, а това е сред най-ликвидните акции на него, така че нарушеното доверие в нея се отразява на БФБ като цяло (както и виждаме, че става).

        Така че имам защо да пиша. Дай си твоите аргументи за сделките с Холдингите Сила и Варна, вместо да коментираш съфорумците. Обикновено това е тактиката на Бат Бойко - не отговаря на въпроси, а плюе по този, който ги е задал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
          След като Мажо е купил акции, парите вече са на банката, тоест, на всички акционери. Иначе е ясно, че Мажо си прави каквото си иска. Не знам защо акционерите се радват на това
          Ти обаче си странен тип.Казваш,че нямаш акции тук,че Мажо тук е мошеник,измамник......е какво ти пука....Нали не си акционер....Осатави на нас Глупаците да си чукаме главите....Кво си се запритеснил за наш'те пари....Абе гледай си кефа и не се тревожи за нас

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            Ти колко от тези пари даде,че негодуваш....Ми те са си на Мажо на практика....и си прави каквото си иска.
            След като Мажо е купил акции, парите вече са на банката, тоест, на всички акционери. Иначе е ясно, че Мажо си прави каквото си иска. Не знам защо акционерите се радват на това

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
              Ето че лека полека наместиха парите от новата емисия. Холдинг Сила, Холдинг Варна, все перспективни позиции.

              Ти колко от тези пари даде,че негодуваш....Ми те са си на Мажо на практика....и си прави каквото си иска.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                Ето че лека полека наместиха парите от новата емисия. Холдинг Сила, Холдинг Варна, все перспективни позиции.
                Ти очакваше да ги раздадат като дивидент, нали
                Айде всички малчугани на градина , там ще ви четат приказки
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                  Емитент: Холдинг Варна АД-Варна (5V2)
                  В Дружеството е получено уведомление по чл.145 от ЗППЦК от Централна кооперативна банка АД-София (4CF) -ЕИК 831 447 150 за придобиване на 495 551 броя акции от капитала на Холдинг Варна АД.
                  След сделката Банката притежава 519 001 броя акции, представляващи 9,91% от капитала на публичното дружество.
                  Ето че лека полека наместиха парите от новата емисия. Холдинг Сила, Холдинг Варна, все перспективни позиции.

                  Коментар


                  • Емитент: Холдинг Варна АД-Варна (5V2)
                    В Дружеството е получено уведомление по чл.145 от ЗППЦК от Централна кооперативна банка АД-София (4CF) -ЕИК 831 447 150 за придобиване на 495 551 броя акции от капитала на Холдинг Варна АД.
                    След сделката Банката притежава 519 001 броя акции, представляващи 9,91% от капитала на публичното дружество.

                    Коментар


                    • Троля..... за да се закачи някой по-голям ...от мене.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                        Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.12.2011 г. :
                        ЦКБ Груп EАД 64.12%
                        Химимпорт АД 9.90%
                        УПФ Съгласие 5.13%
                        ЗАД Армеец 3.34%
                        Artio International Equity Fund 1.13%
                        Други 16.38%


                        Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 30.06.2011 г. :
                        ЦКБ Груп EАД 68.20%
                        ЗАД Армеец 4.55%
                        Химимпорт АД 2.88%
                        УПФ Съгласие 2.03%
                        CACEIS Bank Deutschland GmbH 1.70%
                        Други 20.64%
                        Това че германците са се свили не е интрига. По-интересното е, че ЦКБ груп са увеличавали ... фрифлоута
                        Посоката е ясна
                        Не е препоръка
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • "Други" не са продали, просто им се е размило участието след вписването на новата емисия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                            Май германците ги няма вече
                            влезнали са швейцарците на мястото на германците

                            някой знае ли кога са си предали щафетата и на каква цена?

                            Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Не само германците.....И "други" са намалели с 4 %.....
                            Мажо пак спечели....като издруса клона.......:
                            хахахаа

                            ти на сериозно ли го пишеш това?

                            и кой те спираше да не участваш в увеличението на 1.50
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              Май германците ги няма вече
                              Не само германците.....И "други" са намалели с 4 %.....
                              Мажо пак спечели....като издруса клона.......:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                                Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 31.12.2011 г. :
                                ЦКБ Груп EАД 64.12%
                                Химимпорт АД 9.90%
                                УПФ Съгласие 5.13%
                                ЗАД Армеец 3.34%
                                Artio International Equity Fund 1.13%
                                Други 16.38%


                                Структура на акционерния капитал на ЦКБ АД към 30.06.2011 г. :
                                ЦКБ Груп EАД 68.20%
                                ЗАД Армеец 4.55%
                                Химимпорт АД 2.88%
                                УПФ Съгласие 2.03%
                                CACEIS Bank Deutschland GmbH 1.70%
                                Други 20.64%
                                Май германците ги няма вече

                                Коментар

                                Working...
                                X