IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тука става класическо... напън нагоре ... една назад... леле кво стана чакай да продам ... обиране с 10% надолу... следва консолидация и ако не излязат нови мераклии да продават на текущи нива... следва нови 2 стъпала нагоре докато излязат нови мераклии да разкешат.... и така докато мераклията натрупа достатъчно количество хартийки...

    после.... ами после схемите са разни

    едното в акцията да живне и да се завърти трейдинг на по-високи нива
    другото е да се случи някакво събитие Х за което знае правещия пакета
    третото е да падне пак


    поздрави и успех на държачите тук

    ПП като извадите пачките да не купувате бмв-та а да инвестирате умно
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Голямата мисирка
      не можах да им прочета всичко което са изписали за днес -> над 5 листа или около 150 мнения само днес и почни нищо по темата


      Шефе ,
      порасна ти работата........сиреч ятото Само днес влезнаха поне 50 нови пъдпъдъка за отстрел...
      Като гледам от кой посредник са ... Давам първо място на Карол...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Екстремните стойностти на тролване в темата също го потвърждават
        не можах да им прочета всичко което са изписали за днес -> над 5 листа или около 150 мнения само днес и почни нищо по темата
        Last edited by 2012; 06.02.2013, 18:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          По принцип не ме интересува кой купува и кой продава. Нито им знам целите, нито им знам ограниченията. Но последната една година ясно се виждаше че всяко вдигане на цената бе последвано от силно натискане на цената. И купувачите се разбягваха. А при подобна динамика човек просто не може да излезе достатъчно бързо, а от тук и спекулата с акцията не си заслужаваше.
          За това сега исках да видя такъв натиск, и той се видя днес. Но купувачите не се разбягаха. Което за мен си ок вече като сигнал за влизане.
          за последния месец акцията регистрира 80% ъп (разбира се, че и върна едни 15% за да можете да влезете ) .................. как не можа да видиш сигнал за влизане през целия този месец , а вместо това дори и ти изписа толкова глупости тука...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение

            и кои бяха тези големи пакети които те притесняваха не ми е много ясно .
            По принцип не ме интересува кой купува и кой продава. Нито им знам целите, нито им знам ограниченията. Но последната една година ясно се виждаше че всяко вдигане на цената бе последвано от силно натискане на цената. И купувачите се разбягваха. А при подобна динамика човек просто не може да излезе достатъчно бързо, а от тук и спекулата с акцията не си заслужаваше.
            За това сега исках да видя такъв натиск, и той се видя днес. Но купувачите не се разбягаха. Което за мен си ок вече като сигнал за влизане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              Нееее... Не съм купил и няма да спечеля !!! Пия си кафенце и гледам играта. Много ми е интересна
              Важното е да пада яко писане.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Бичият тренд ми се струва, че бе потвърден днес.
                Екстремните стойностти на тролване в темата също го потвърждават

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Аз обичам спекулата с ЦКБ, просто големите пакети които натискаха не ми харесваха. Не съм като повечето дългосрочни тук, за мен и 100% преди да продам са си ок
                  спекулата е хубаво нещо, а както и да го погледнеш всички сме спекуланти по един или по друг начин .............. само инвестиционния хоризонт или тайминга ни е различен

                  и кои бяха тези големи пакети които те притесняваха не ми е много ясно ..................... анализаторчето николчо в неговия велик анализ когато написа на 07.01.2013 г. като четвърта точка беше посочил пак, че има голям продавач по позицията ............... ами тогава на Артио му бяха останали около 500 000 акции (по мои сметки, а някои от форума ги смятаха на 300 000 акции) които към тогавашна цена от 0.57 лв. бяха 140 000 евро .............. или колкото е цената на един нормален апартамент

                  е, това ли са нещата които те плашат???

                  ами то продавачи винаги ще си има от където и да го погледнеш

                  ................ мисля, че тези дни прибраха акцийките и на голяма част от малките спекулантчета и ще стане весело в следващите дни

                  Коментар


                  • [QUOTE=ravnovesie;1059385707]Аз обичам спекулата с ЦКБ, просто големите пакети които натискаха не ми харесваха. Не съм като повечето дългосрочни тук, за мен и 100% преди да продам са си ок [/QUOTE]



                    Каккто казва един приятел..На сиромах човек,колко му трябва...и ученическа п@@ка му стига

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      душичка си ти

                      къде е сега мисирката да те приветства с "добре дошъл" и после да напише "все по-качествени инвеститори се присъединяват към ЦКБ" ................. така както пишеше преди 2 години при БАКБ
                      Аз обичам спекулата с ЦКБ, просто големите пакети които натискаха не ми харесваха. Не съм като повечето дългосрочни тук, за мен и 100% преди да продам са си ок

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Е до днес си бяха залъгалки тук. Това бе първия наистина приличен обем. До днес всичко можеше да е само еуфория и надъхване и прехвърляне от пусто в празно. Но при изтъргуван половин процент от капитала за един ден и то без цената да бъде смъкната. Това вече изглежда по друг начин. Даже и аз не успях да се стърпя и си взех малко
                        душичка си ти

                        къде е сега мисирката да те приветства с "добре дошъл" и после да напише "все по-качествени инвеститори се присъединяват към ЦКБ" ................. така както пишеше преди 2 години при БАКБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          за последните 2 месеца това ти е най-верния извод до който си стигал

                          и по-добре късно отколкото никога
                          Е до днес си бяха залъгалки тук. Това бе първия наистина приличен обем. До днес всичко можеше да е само еуфория и надъхване и прехвърляне от пусто в празно. Но при изтъргуван половин процент от капитала за един ден и то без цената да бъде смъкната. Това вече изглежда по друг начин. Даже и аз не успях да се стърпя и си взех малко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Бичият тренд ми се струва, че бе потвърден днес.
                            за последните 2 месеца това ти е най-верния извод до който си стигал

                            и по-добре късно отколкото никога

                            Коментар


                            • Бичият тренд ми се струва, че бе потвърден днес.

                              Коментар


                              • [QUOTE=Майната;1059385671]
                                Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                                Как тълкуваш увеличения дял на инвестициите на Артио в България в края на миналата година спрямо Q3?
                                http://www.investor.bg/forum/attachm...2&d=1360153435[/QUOTE

                                става въпрос за дял .. чисто и просто тук са продавали малко и цените им са били нагоре ЕЛТОС ХИМ ЦКБ БТК ... )
                                Да, има логика.
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X