IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това ли бе за хубавия отчет. На БРЕФ оценката по бързо я даде пазара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Свикнал съм да ми се чудят на акъла - така ми се присмиваха когато усреднявах на 80 ст...
      Аз пък се чудех, когато някои купуваха банки на 3 P/B , но сега 0.5 Р/В им се струва скъпо ...
      прекалено лично приемаш, сраснал си се с ....... форума

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        35 830 000


        Р/Е 6,5
        Р/В 0,5
        Суууупер!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Да, това е коректното.
          A пък другата година лихвите тръгват нагоре, нека да е зле...

          Относно 70те% за разпределение мечтани от Проти - малко нереалистично изглежда.
          Но дори и само 1/4 да са - и на 4% диви доходност повечето ще са доволни.

          А бленуваните от Полкито 1 : 2 спрямо мама изглеждат още по смешни, нещата отиват към паритет. После дори още по добре за цкб.
          Относно мечтаните от мен дивиденти виждам нещата така - те мога да бъдат в диапазона от 0 до 70% ...
          Дори нагласите на пазарните участници показва, че в текущата цена е калкулирана най-ниската стойност .... която не може да стане по-ниска ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

            2017г печалбата беше 26 млн, от които 12 млн с еднократен ефект/ Visa/
            Т.е ръстът на печалбата от обичайната дейност на банката е не 35%, а 150%!!!
            Да, това е коректното.
            A пък другата година лихвите тръгват нагоре, нека да е зле...

            Относно 70те% за разпределение мечтани от Проти - малко нереалистично изглежда.
            Но дори и само 1/4 да са - и на 4% диви доходност повечето ще са доволни.

            А бленуваните от Полкито 1 : 2 спрямо мама изглеждат още по смешни, нещата отиват към паритет. После дори още по добре за цкб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

              buahahahahhahaha
              Свикнал съм да ми се чудят на акъла - така ми се присмиваха когато усреднявах на 80 ст...
              Аз пък се чудех, когато някои купуваха банки на 3 P/B , но сега 0.5 Р/В им се струва скъпо ...

              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Харасва ми сметката ти, а кажи нещо по истинско и за Краси - До де ще ни "консолидира" (че и концертира га че ли???)
                Виж на ЛС

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                  2017г печалбата беше 26 млн, от които 12 млн с еднократен ефект/ Visa/
                  Т.е ръстът на печалбата от обичайната дейност на банката е не 35%, а 150%!!!

                  Харасва ми сметката ти, а кажи нещо по истинско и за Краси - До де ще ни "консолидира" (че и концертира га че ли???)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    +35% ръст на печалбата!!!

                    Палим, палим...
                    2017г печалбата беше 26 млн, от които 12 млн с еднократен ефект/ Visa/
                    Т.е ръстът на печалбата от обичайната дейност на банката е не 35%, а 150%!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Къде може да се види отчета на ЦКБ?
                      балон!
                      IM d best

                      Коментар


                      • Къде може да се види отчета на ЦКБ?
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Остава да решат да раздадат 70% дивидент - като в Хим
                          buahahahahhahaha

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Рулетка, ... горното кога...?!
                            Твоят приятел lobos и той все това ме питаше в темата на Хима.

                            Коментар


                            • Но мама е по-ценна със ....... акъла си

                              Коментар


                              • Отчетите недвусмислено показват че ) щерката трябва) да е по-скъпа) от майката ама ))
                                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X