IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мара, кое ти е смислената дискусия- да спамиш с месеци за големи ръстове и покупки и да става обратното ли..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
      Моля, спрете да спамите в темата.
      Мненията си може да намерите тук:
      https://forum.investor.bg/forum/%D0%...88%D0%BD%D0%B8
      Ок, спирам.... ама истината е, че супер много тролове сте навъдили и ги поощрявате да пишат тъпотии и да се заяждат. Смислените дискусии остават на заден план..... например: пишем аргументирано мнение за някое дружество и скачат 100 трола и почват: мажете ските... ще си изгубите всички пари.... ще фалирате още утре и тем подобни...... е не стават така нещата, нали сме в инвестиционен форум все пак и се опитваме да водим нормален диалог?!?!?!

      Коментар


      • Моля, спрете да спамите в темата.
        Мненията си може да намерите тук:
        https://forum.investor.bg/forum/%D0%...88%D0%BD%D0%B8

        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Басът ни беше да падне под тазгодишното: Хим 83 ст и Цкб 76 ст. За другите басове не знам.....
          Малееее даже и не знаеш за какво се хванахме с теб на бас.Добре че си правя скрийшотове да имам доказателство.

          Коментар


          • Пепии, предупредих те да помниш ХДПАТ И МОСТ, а ти взе, че и бас изгуби.. Какво стана с твоите големи прогнози за ръст..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Басът ни беше да падне под тазгодишното: Хим 83 ст и Цкб 76 ст. За другите басове не знам.....
              Може ли да не ви четем нещата тук. Тук влизаме да четем по темата изписана в заглавието.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Хахахахахахахаха!!!!! Красота!! Цената удари 1 лв.Загубилите басовете да се обозначат да им кажа на кой да изпратят уискитата . Доволен съм.За 2 месеца цената се върна отново на 1 лев.Много я усещам тая борса ей .Дали не беше бичи капан а ????
                Басът ни беше да падне под тазгодишното: Хим 83 ст и Цкб 76 ст. За другите басове не знам.....

                Коментар


                • Хахахахахахахаха!!!!! Красота!! Цената удари 1 лв.Загубилите басовете да се обозначат да им кажа на кой да изпратят уискитата . Доволен съм.За 2 месеца цената се върна отново на 1 лев.Много я усещам тая борса ей .Дали не беше бичи капан а ????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Заложили сме се спокойно, ама като гледам кой купува от няколко седмици, надали ще падне под 1 лв., по-скоро ше качи над 1.10 следващата седмица!!!
                    Този коментар е от 24 май и все още цената не е стигнала 1.10 лв а напротив отива към 1 лв .

                    Коментар


                    • Как е как е? Има ли разтеж хихихихи!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        До 76 стот. има още доста път..... по-скоро ти ще пращаш след някой друг месец.....
                        Още 1-2 ст надолу и ще ти кажа на кой да изпратиш уискито което ще спечеля.Нещо не ти се сбъднаха прогнозите за излитането хихи!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Цената е почти 1 лв и скоро ще трябва да ми пращате бутилки уиски от спечелените басове.
                          До 76 стот. има още доста път..... по-скоро ти ще пращаш след някой друг месец.....

                          Коментар


                          • Цената е почти 1 лв и скоро ще трябва да ми пращате бутилки уиски от спечелените басове.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Заложили сме се спокойно, ама като гледам кой купува от няколко седмици, надали ще падне под 1 лв., по-скоро ше качи над 1.10 следващата седмица!!!
                              Залагай че ще падне и няма да сбъркаш.Тая борса бфб няма заряд.Борса се вдига с пари не с фантазии.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Тука който иска да купува да се заложи на 1 лв и под него.Скоро цената ще е там.Въобще не бързайте според мен.Тепърва ще се сговнясат нещата.Безработица,затворили бизнеси,стагнация.Това ни очаква.
                                Заложили сме се спокойно, ама като гледам кой купува от няколко седмици, надали ще падне под 1 лв., по-скоро ше качи над 1.10 следващата седмица!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X