IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Мда, силна прогноза вади МонБатя
    Щеше да е супер ако не я подпираха толкова кораво и можеше да си купим на 2-2.50 от треперещи ръчички
    Но при сегашната ситуация, алтернативите трябва да поскъпнат още, а Монбат да стои на едно място за да ми стане интересен в един момент... Ще видим, както знаем всичко е възможно на БФБ
    Батя за растежа не си много прав ..щото тя си дръпна почти 1,3 лв ...кумех се на 4.8 да купя и ей я на на 6.10.Да си я държат на 6.10 ..ама да снесат и не такъв мижав дивидент като миналата година а да даде Бобока едно 70-80 ст дивидент ..СОСЕН на бройка ..бих се замислил и на тези цени ..инак не си струва ....по добре да си понапълня малко честни игрички и лендове разни ...поне там % но дивидента е ОК.
    Сполай ти.

    Не е препоръка за покупко продажба на Бобоокови акцийки

    Коментар


    • През януари 2013 г. „Монбат” АД е изкупило обратно 33 784 броя собствени акции при средна цена от 4.79 лева за една акция.
      През януари 2013 Монбат” АД е продало 75 000 броя акции от общия брой обратно изкупени акции.
      Общият брой на притежаваните собствени акции към 31.01.2013 г. е 2 588 520 броя при средна цена от 5.80 лева за една акция.
      Маркет-мейкър го раздават.

      Коментар


      • Мда, силна прогноза вади МонБатя
        Щеше да е супер ако не я подпираха толкова кораво и можеше да си купим на 2-2.50 от треперещи ръчички
        Но при сегашната ситуация, алтернативите трябва да поскъпнат още, а Монбат да стои на едно място за да ми стане интересен в един момент... Ще видим, както знаем всичко е възможно на БФБ

        Коментар


        • И аз точно това си мислих...

          Коментар


          • Интересна прогноза: http://www.x3news.com/download/?id=189414
            Дали тази акция няма да си върне интереса на пазара през настоящата година?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от audifan Разгледай мнение
              кога да очакваме дивидента тука?
              Вече кацна днес при мен ...а при вас ?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Дивидента дойде и няма кой да се обади.

                Баси тази тема, преди 3-4 години беше доста обсъждана сега прашасва на 7-ма страница.
                Това отговаря на очудването ти:

                Монбат АД с 83% дял в оборота с негови акции през август

                Акцията се движи непазарно, няма какво в нея да привлече интерес.
                Добрият, стар Батя

                Коментар


                • Дивидента дойде и няма кой да се обади.

                  Баси тази тема, преди 3-4 години беше доста обсъждана сега прашасва на 7-ма страница.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от audifan Разгледай мнение
                    кога да очакваме дивидента тука?
                    А ето и инфото на инвестора http://www.investor.bg/novini-i-anal...akciia,138033/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от audifan Разгледай мнение
                      кога да очакваме дивидента тука?
                      Извинявай за отговора ми с въпрос на твоя въпрос но ника ти ми напомня за един много добър покер играч. На верен път ли съм?

                      Коментар


                      • кога да очакваме дивидента тука?

                        Коментар


                        • Много са малки обемите! Малко вероятно е от Монбат да бутат цената, защото до сега са имали въжможност, но не са го правили, макар че не е изключено.

                          Аз чаках тук покачване още от сделката с EBRD, но сега не сѕм сигурен за причината.

                          Коментар


                          • Дългосрочният се е завърнал да усреднява

                            Коментар


                            • Е какво става тука, ще я листват ли навън, или не им стиска ?

                              Щото едва ли повече от 2 евро там ще видят цена. Както преди 3 години/
                              Според мен това е може би най-надценената акция на нашия пазар. Годишната корекция е немалка, но недостатъчна.
                              Поддържа се изкуствено с дивидентчета и обратно изкупуване.

                              Не приказвам за мениджмънт или перпективи. Само за цена.

                              Коментар


                              • Към ДВИто - как ще коментирате вашия бизнес с тягови и стационарни батерии и прогнозите на Енерсис сравнени с вашите?

                                "Американската Enersys пък преди време купи българския производител на тягови и стационарни батерии "Енергия" – Търговище. Днес изпълнителният директор на компанията Ойген Петерханс обяснява, че фирмата изнася 96% от своята продукция и очаква през 2012 г. около 20% ръст на износа. Миналата година също е била добра за компанията, която работи основно за пазарите от Европа, Средния изток и Африка. Има и още подобни примери."

                                http://www.capital.bg/politika_i_iko...p=1#storystart

                                Коментар

                                Working...
                                X