IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    само тук ли заслужават да изсипеш Зверски....?
    90% заслужават изобщо да не се купуват а 10 % да ги продадеш след първото качване....
    Чудих се от акциите на купува- продава на Софикс фонда през март само тук имаше малко надежда за добра акция ....но Малкия мук трудно намери купувачи и впрегна дребните и затова избягах на 7 веднага като имаше желаещи...
    Никакво доверие на Албенка или Пилетата ,нито на Доверие колкото и да се крепи ще му дойде и на него секирата...-скоро.
    Даже и за Любимата ми акция като Хиката щом нямам желание да купувам.....ама за всеки влак си има пътник....
    Не е препоръка...
    Изсипах Софарма.. Сирма... тук нямам... щях да изсипа пръв... такива трябва да се изкъртят до 0-ла.. съжалявам че нямам достатъчно акции да ги зануля... нещата не са само пари..

    Коментар


    • Излязох на 100% днес...... и я изтрих от платформата ми.... не ме интересува вече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

        Като гледам оборот от над 46хил. акции изтъргувани днес, не е като никой да не е продал след такава новина. Иначе си напълно прав за другото. Още един мажоритар загуби тотално доверието на нашата клета борса.....
        абсолютно

        тук сирма и м ц хидравлика пълните лъжльовци
        фундаментално и сантимент не мисля че някога ще го променят...
        само за грозна и безразлична дребна спекула нищо повече
        Батя живота се променя
        сирма монбат хика билборд???
        на лъжата крака....
        пиши го това домашно!!!




        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Тук всичко опира до инвеститорите, впрочем, както всички в милата ни родина. Ще задам директен въпрос - а колко от вас ще си продадат акциите след подобна новина? Според мен николко - т.е. един, ама той вече продаде. Е, при положение че инвеститорите са такива, т.е. действат като овце, що Бобоците да не ви стрижат като овце? Ама било така, ама било иначе, ама държавата да се намеси - ми всичко е точно, уважаеми инвеститори, законово нещата са си ок, както и при Цвинокио са си ок - тук имотчето е превъртяно 3 пъти и всичко е точно, Бобоците не мож ги пипна с пръст, щото те директно нищо не са продали на МунчоБатя, нали?

          Та докато инвеститорите са такива, такива ще са и собствениците - кучето скача според тоягата. Аз лично облмислях тази акция, но след подобно новина ми влиза в игнора точно като М+С и производните му старопланински акции. Обаче пък на много други инвеститори те са им любими... И ако мога да перефразирам - всяка акция си заслужава инвеститорите
          Като гледам оборот от над 46хил. акции изтъргувани днес, не е като никой да не е продал след такава новина. Иначе си напълно прав за другото. Още един мажоритар загуби тотално доверието на нашата клета борса.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Правилно излезе от Софикса!
            Печалното е, че точно повишената ликвидност покрай излизането от Софикс и сега покрай тази новина, ще му помогне да се върне. Абсурдно, но факт.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Лично съжалявам, че нямам, щях да изсипя зверски, такива това заслужават
              само тук ли заслужават да изсипеш Зверски....?
              90% заслужават изобщо да не се купуват а 10 % да ги продадеш след първото качване....
              Чудих се от акциите на купува- продава на Софикс фонда през март само тук имаше малко надежда за добра акция ....но Малкия мук трудно намери купувачи и впрегна дребните и затова избягах на 7 веднага като имаше желаещи...
              Никакво доверие на Албенка или Пилетата ,нито на Доверие колкото и да се крепи ще му дойде и на него секирата...-скоро.
              Даже и за Любимата ми акция като Хиката щом нямам желание да купувам.....ама за всеки влак си има пътник....
              Не е препоръка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                Лично съжалявам, че нямам, щях да изсипя зверски, такива това заслужават
                Гледам, добра идея си дал и някой се е заслушал.
                Появи се една скромна сделчица за 1 млн. в облигациики.
                Е, по-ефектно щеше да бъде при цена, която започва с 9, но ...
                Все тая, за да тръгнеш на ТАКАВА сделка, следва да си опериран от срам и въобще няма да чуеш, какво се опитват да ти кажат.

                Коментар


                • Малко елементарни сметки - ако тези 5,4 млн. лв. ги бяха дали като дивидент всеки акционер щеше да получи по 13,8 ст. на акция! Самите Бобокови щяха да получат над 3,4 млн.лв. Но защо ли "да споделят" с други, като могат да си заформят собствена "далаверка" /независимо дали е "законна"/! Това вече е манталитет, който явно е широко разпространен в БГ и е една от основните "спирачки" за развитието на капиталовия пазар! /ЗА ОГРОМНО СЪЖАЛЕНИЕ НА ОБЩЕСТВОТО И ДЪРЖАВАТА/

                  ПП: Ще видим какъв дивидент ще предложи Монбат за разпределение за 2018 г. или вече видяхме как го похарчиха!
                  Last edited by GG-BG; 05.04.2019, 16:17.

                  Коментар


                  • Ще цитирам един политик апартаментчик, бивш физкултурник и стратег на крадлива партия, на която каузата й да се бори срещу корупцията : Ако имаше нещо незаконно, информацията за придобивката щеше ли да бъде публична?

                    Коментар


                    • На БФБ, при оценка за инвестиция в дружество НАЙ-ВАЖНО условие /над 80%/ е да се оцени Мажоритаря и след това всички останали икономически фактори и показатели! Това си го знаех и преди, но ТЕЗИ го затвърдиха окончателно!!!
                      От тук нататък, ако Бобокови излязат по медиите да дават "сладки" интервюта за инвестиции и капиталови пазари, /ако не изключа медията/ винаги ще си спомням за тази тяхна "малка сделка" за сметка на миноритарите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Тук всичко опира до инвеститорите, впрочем, както всички в милата ни родина. Ще задам директен въпрос - а колко от вас ще си продадат акциите след подобна новина? Според мен николко - т.е. един, ама той вече продаде. Е, при положение че инвеститорите са такива, т.е. действат като овце, що Бобоците да не ви стрижат като овце? Ама било така, ама било иначе, ама държавата да се намеси - ми всичко е точно, уважаеми инвеститори, законово нещата са си ок, както и при Цвинокио са си ок - тук имотчето е превъртяно 3 пъти и всичко е точно, Бобоците не мож ги пипна с пръст, щото те директно нищо не са продали на МунчоБатя, нали?

                        Та докато инвеститорите са такива, такива ще са и собствениците - кучето скача според тоягата. Аз лично облмислях тази акция, но след подобно новина ми влиза в игнора точно като М+С и производните му старопланински акции. Обаче пък на много други инвеститори те са им любими... И ако мога да перефразирам - всяка акция си заслужава инвеститорите
                        Лично съжалявам, че нямам, щях да изсипя зверски, такива това заслужават

                        Коментар


                        • Тук всичко опира до инвеститорите, впрочем, както всички в милата ни родина. Ще задам директен въпрос - а колко от вас ще си продадат акциите след подобна новина? Според мен николко - т.е. един, ама той вече продаде. Е, при положение че инвеститорите са такива, т.е. действат като овце, що Бобоците да не ви стрижат като овце? Ама било така, ама било иначе, ама държавата да се намеси - ми всичко е точно, уважаеми инвеститори, законово нещата са си ок, както и при Цвинокио са си ок - тук имотчето е превъртяно 3 пъти и всичко е точно, Бобоците не мож ги пипна с пръст, щото те директно нищо не са продали на МунчоБатя, нали?

                          Та докато инвеститорите са такива, такива ще са и собствениците - кучето скача според тоягата. Аз лично облмислях тази акция, но след подобно новина ми влиза в игнора точно като М+С и производните му старопланински акции. Обаче пък на много други инвеститори те са им любими... И ако мога да перефразирам - всяка акция си заслужава инвеститорите
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                            Как са инвеститорите? Поредното дърво на нашата борса. Да излезе г-жа Пеева да обяснява пак, как доверието в тях все още е високо.
                            Колкото г-жата ДВИ Пеева обясни за онея 5 млн, които Дачев за концерт някакъв даде от Свилоза...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Не бързайте, може шоуруум за акумулатори да спретнат там...
                              Да спретнат, но на каква цена

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Не бързайте, може шоуруум за акумулатори да спретнат там...
                                Или нетрадиционно "тихо помещение" в "задушевна обстановка" с "дунавски чист въздух" /и т.н./ за провеждане на общи събрания на акционерите!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X