IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук няКой им и харесал бизнеса ,както стана е дамбовците .Най вероятно нищо няма да излезе от всичко това ,но ще им съсипят репотацията с други очи ще ги гледат партньорите извън Бг.
    Това е бг няма нищо сигурно във всеки един ден държавата може ти съсипе бизнеса ,заради кефа на някой си .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Голямото реване почна тука.
      Тук наистина много ще се реве .Жалко за артията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        шофирането на ТИР в щатите е самотно и скучно занятие...
        За който кара може и да е самотно.Аз съм си в офиса на компютъра и спекулирам на борсата.Ти такава игра не си виждал и няма и да видиш.Ще се закопаеш до пенсия на бфб хихихи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

          А ако вземеш, че се махнеш и от форума ... ама пусти комплекси, искат си трибуна.
          По-добре се махни ти.Между другото тая артия вече е заминала.Щом си държач на артии тук вече су нагълтал тиня .

          Коментар


          • Голямото реване почна тука.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

              А ако вземеш, че се махнеш и от форума ... ама пусти комплекси, искат си трибуна.
              шофирането на ТИР в щатите е самотно и скучно занятие...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Някой до сега чул ли е/видял ли е някакво престъпление, за което да се обвиняват Бобокови?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dancho_o Разгледай мнение
                  Никой не е застрахован!
                  Моментално ми хрумват тези пресни случаи:

                  Фолксфаген и дизелгейт и какво стана с акциите на компанията след скандала.
                  Нисан/Рено и Карлос Гон
                  Изброените цял свят ги знае, Акционерите са многократно повече, а и флоутът е по--демократичен
                  А колко акционери на световните компании са чували за монбатя. Не можем да сравняваме.

                  Коментар


                  • Никой не е застрахован!
                    Моментално ми хрумват тези пресни случаи:

                    Фолксфаген и дизелгейт и какво стана с акциите на компанията след скандала.
                    Нисан/Рено и Карлос Гон

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Добре че се махнах от БФБ навреме.Нищо не става от тая бг борса.
                      А ако вземеш, че се махнеш и от форума ... ама пусти комплекси, искат си трибуна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение

                        Представям си, какво може да стане, ако ги лашне маржин кол. Дано не се случва, че от това вече "артия" не става...
                        Да прав си.От това повече артия не става.Не виждам повече тая акция да расте.Сега бавно ден след ден само надолу.Добре че се махнах от БФБ навреме.Нищо не става от тая бг борса.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          когато поискаха от КФН през март да се спре търговията с акциите, някой във форума беше писал, че бобокови са заложили акциите си ........ че интересни са ми 2 неща:

                          1. къде е марджин кол-а? ......... ако това с бобоковите акции е вярно, де...

                          2. #КОЙ е хвърлил око на бобоковия бизнес?
                          Представям си, какво може да стане, ако ги лашне маржин кол. Дано не се случва, че от това вече "артия" не става...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                            Не може някой да бъде съден само защото е син на някого!
                            Това би навявало спомени за едни други времена, които би трябвало да са отминали безвъзвратно!
                            Нямам акции тук, но не ми е безинтересно какво се случава в Бг , а и на БФБ в частност.
                            Не зная какви други доказателства обвинението притежава, но показаният списък с имена, написан на гърба на някаква снимка и шумно тиражиран от всички медии не мисля, че може бъде прието сериозно.
                            Че са синове на тези дето раздадоха парите и труда на едно поколение, дето избиха и унищожиха преди това едно друго - може би не! Но затова, че злоупотребяват с публични средства със сигурност биха ги осъдили във всяка една демократична държава по света....
                            Last edited by maki; 01.06.2020, 09:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                              Братята са синове на Ангел Бобоков - виден кадър на БКП от времето на РМС. До 1990 г. вкл. е член на ЦК на БКП. Списъкът, който е намерен при тях със сумите са "куфарчетата" раздавани по Луканово време на новоназначените от БКП бизнесмени и мутри. Примерно Георг Цветански и Терзиев, също синове на висши кадри на БКП, с тези пари купиха фармацевтичните заводи "Балканфарма" - Дупница, Разград и Троян. След това идва и втора вълна при Костов с приватизацията на безценица с РМД-та и кредити от общински и други банки. Всички до един, без нито едно изключение - потомци на видни фигури на БКП и тяхната ДС.......
                              Не може някой да бъде съден само защото е син на някого!
                              Това би навявало спомени за едни други времена, които би трябвало да са отминали безвъзвратно!
                              Нямам акции тук, но не ми е безинтересно какво се случава в Бг , а и на БФБ в частност.
                              Не зная какви други доказателства обвинението притежава, но показаният списък с имена, написан на гърба на някаква снимка и шумно тиражиран от всички медии не мисля, че може бъде прието сериозно.

                              Коментар


                              • https://www.24chasa.bg/novini/article/8645495
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X