IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук е очаквано поскъпването, а собствениците едва ли ще имат ефективни присъди..Тук се чуват слухове за ново производство, но да видим..Акцията беше смачкана и сега се възтановява..Между другото възтановяване ще има и при ЕЛХИМ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Te да не кажеш, че все ви плюя компаниите - изобщо не харесвам мунчо на батя, но отскокът от дъното си е съвсем логичен и закономерен, за разлика от разни други жребчета и каубои с гаражен бизнес. За мен е рискова компания, политически рискова, но без риск няма печалба - успех!
      Ха сега де, вие Груев, тук ли се набабанихте?
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Уха... какво съм изпуснал тука... да не са помилвали чорбаджиите или просто някой си пълни?
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение

          Дано, аз излязох, +35% за 7 месеца си е повече от отлична печалба. Притесненията ми не са с компанията, а с пазара отвъд океана и изборите след 2 месеца. Успех на всички акционери тук.
          Може ли да споделиш кой е купувача?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Te да не кажеш, че все ви плюя компаниите - изобщо не харесвам мунчо на батя, но отскокът от дъното си е съвсем логичен и закономерен, за разлика от разни други жребчета и каубои с гаражен бизнес. За мен е рискова компания, политически рискова, но без риск няма печалба - успех!
            При корумпирано управление и неработещи институции всяка компания може да се превърне в рискова, за това и борсата Груец е на това дередже !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
              И тук отвързахме синджира днес, което е добре !
              Дано, аз излязох, +35% за 7 месеца си е повече от отлична печалба. Притесненията ми не са с компанията, а с пазара отвъд океана и изборите след 2 месеца. Успех на всички акционери тук.
              Last edited by Каммен; 12.01.2021, 16:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                И тук отвързахме синджира днес, което е добре !
                Te да не кажеш, че все ви плюя компаниите - изобщо не харесвам мунчо на батя, но отскокът от дъното си е съвсем логичен и закономерен, за разлика от разни други жребчета и каубои с гаражен бизнес. За мен е рискова компания, политически рискова, но без риск няма печалба - успех!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  И тук отвързахме синджира днес, което е добре !
                  Идеи кой купува?

                  Коментар


                  • И тук отвързахме синджира днес, което е добре !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                      Това добре, ама ако не им дадат лиценз, май ще отиде коня у ряката.
                      За съжаление няма бизнес, който да може да устои на натиск и рекет от държавата ! Дано успеят да се измъкнат ! Имат направен и одит, който показва, че няма нищо нередно в дейността им.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        И за малките деца вече е ясно, че всичко е постановка на Тиквата, Каскета и Ко !
                        Това добре, ама ако не им дадат лиценз, май ще отиде коня у ряката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                          Ако някой се чуди защо цената тръгна пак на юг, то е защото пак са на пангара братята:

                          https://m.dir.bg/dnes/plovdiv/otkrih...zka-s-bobokovi

                          Но по-притеснитеен е факта, че може би лиценза за внос на скрап едва ли ще бъде подновен:

                          https://www.flashnews.bg/ministar-di...-na-otpadatsi/
                          И за малките деца вече е ясно, че всичко е постановка на Тиквата, Каскета и Ко !

                          Коментар


                          • Ако някой се чуди защо цената тръгна пак на юг, то е защото пак са на пангара братята:

                            https://m.dir.bg/dnes/plovdiv/otkrih...zka-s-bobokovi

                            Но по-притеснитеен е факта, че може би лиценза за внос на скрап едва ли ще бъде подновен:

                            https://www.flashnews.bg/ministar-di...-na-otpadatsi/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение

                              Съгласен.... Справка Капитан Дядо Никола... Флагмана на българската индустрия...
                              Чак пък флагман да бил дядо никола се съмнявам, правеше пластмасови тръбички в цехове на 80 години.

                              Коментар


                              • Здравко, нали го коментирахме.. Пече се връщане на 5..6..лева..

                                Коментар

                                Working...
                                X