IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение

    ако исках да купувам еФФтинко, нямаше да ми се привижда Титаник
    Явно нещо не се разбираме ! Титаник до колкото знам е потънал ! Тук във форума го използваме това име когато някоя акция също потъне !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Иска ти се да купиш евтинко ли ? Къде го видя тоз титаник ? Цената от известно време е в тези граници, търговия в спред общо взето !
      ако исках да купувам еФФтинко, нямаше да ми се привижда Титаник

      Коментар


      • Гладна кокошка просо сънува..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение
          тук нещо като Титаник бавно, но славно
          Иска ти се да купиш евтинко ли ? Къде го видя тоз титаник ? Цената от известно време е в тези граници, търговия в спред общо взето !

          Коментар


          • тук нещо като Титаник бавно, но славно

            Коментар


            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...2021-g-336378/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                Предположенията са ти грешни.....КФН е на самоиздръжка и не прощават нищо, а ти как му викаш няма значение за тях...едно сигналче до КФН и лицето е изгоряло....а пък ако го тълкуват като умишлено и злонамерено как едно лице през две три минути купува по една акция....не ми се мисли ....3Х200000лв=600000лв.....честито....при тях няма милост.....само ще ти изкара някоя евродиректива или регламент....гори като факел....просто няма да е първият....мислете какво правите....
                а защо трябва да чака сигнали? Нали има инфо за всички тези сделки?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                  Не бях чувал за подобна мярка. Има ли пример за глобен? Факт е само, че липсата на поръчка "Изпълни или отмени" наказва индивидуалните, които на теория могат да бъдат кълвани дори от собствения си брокер.
                  Обърни се към инвестиционният си посредник и ще разбереш какви неща не трябва да правиш, защото за тях глобяват, а глобите на КФН за физически лица започват от 20000лв....ако те сглобят- няма оттърване....!!!!
                  Last edited by radon222a; 31.08.2021, 17:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Предполагам, че трябва да докаже пазарна манипулация, за да ги вземе, а тук просто се касае за глупост, явно някой наистина се опитваше да пусне по-голяма поръчка и накрая успя
                    Предположенията са ти грешни.....КФН е на самоиздръжка и не прощават нищо, а ти как му викаш няма значение за тях...едно сигналче до КФН и лицето е изгоряло....а пък ако го тълкуват като умишлено и злонамерено как едно лице през две три минути купува по една акция....не ми се мисли ....3Х200000лв=600000лв.....честито....при тях няма милост.....само ще ти изкара някоя евродиректива или регламент....гори като факел....просто няма да е първият....мислете какво правите....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                      За такава постъпка КФН взима по 20000лв......щом това го прави щастлив нека да продължава....
                      Предполагам, че трябва да докаже пазарна манипулация, за да ги вземе, а тук просто се касае за глупост, явно някой наистина се опитваше да пусне по-голяма поръчка и накрая успя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                        За такава постъпка КФН взима по 20000лв......щом това го прави щастлив нека да продължава....
                        Не бях чувал за подобна мярка. Има ли пример за глобен? Факт е само, че липсата на поръчка "Изпълни или отмени" наказва индивидуалните, които на теория могат да бъдат кълвани дори от собствения си брокер.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                          Някой разучи платформата и как се пускат поръчки
                          Горкият продавач, три акции му заминаха за по три лева всяка
                          За такава постъпка КФН взима по 20000лв......щом това го прави щастлив нека да продължава....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                            Някой разучи платформата и как се пускат поръчки
                            Горкият продавач, три акции му заминаха за по три лева всяка
                            Всички сме минали от там, хубавото е, че има нови хора на борсата

                            Коментар


                            • Някой разучи платформата и как се пускат поръчки
                              Горкият продавач, три акции му заминаха за по три лева всяка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                                Мисля, че отчета е много добре!!! Не е препоръка!
                                Очарован съм!
                                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X