IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днеска Хима отиде по ....
    Komentarite ne SA preporuka za turgoviq

    Коментар


    • Мисля,че ще има много продали софармата с производните и днес, и сигурно някой от тях ще влязат в холдинга и производните му.Успехи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Гетов,ако падне ХИМа .ще си кажа ,че излизам....ще е с горница...Ама ако се качва още,как ще защитиш позицията си,че е гадна компания............

        Монти,ч ккажи кога щее голямата разпродажба..от големите

        че нещо не познаваш....Монти,писах ти в ...май тая тема.или друга,че си изтеглл тази година .каръка от баницата
        Иначе те уважавам много,готин си.....и с кеф ще пия с теб ако се видим....Пък и има и двама сина.Ееее с Тони сме сватове вече,ама..то знае ли Живота какво ще ни даде

        ще ме накарате да се върна на Форекса.....или на чуждите пазари:

        Днес ми беше много гаден ден,проблеми....и чдове.....Надявам се утре да е добър,

        Ако Утре ,като ми влязат 7К броя ХИМ на 1.385 .....и не стигнат 1.65.аре до края на седмицата...ги продавам и с парите.абе не казвам.
        Здравей Бобане,
        Не знам защо ме нападаш че не съм познал ралито...
        Ако следиш постовете аз бях един от първите ,който го чаках зимата и даже се бухнах със 7 К в ССВ на аукциона под 60/ та станаха общо 10 К/ когато мечките ви разказаха играта...
        а после и в ХИМ прив.
        Лошото е чи не е пропорционално и това довежда до излизане от качващи се акции и влизане в подценени..
        Все още смятам ,че 2 лв на ХИМ обикновени ще излезат и твойто не де губи .
        Ама с контактите си с теб може и да губя реалната престава... Шега!
        Пожелавам ти успех тази седмица а за ракията е още рано.... като сезон!
        вие към Енерго Про ли сте ,няма ли да постачкувате малко и да уплашите чехите ,да си държат акциите на маркета и да им гледат всички печалбите ..
        Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
          Може ли някой да ми даде малко повече инфо за тази акция. Мисля да инвестирам.
          Във форума на Инвестора е всичко, което ти трябва. Даже е излишно да мислиш

          Коментар


          • Може ли някой да ми даде малко повече инфо за тази акция. Мисля да инвестирам.

            Коментар


            • Гетов,ако падне ХИМа .ще си кажа ,че излизам....ще е с горница...Ама ако се качва още,как ще защитиш позицията си,че е гадна компания............

              Монти,ч ккажи кога щее голямата разпродажба..от големите

              че нещо не познаваш....Монти,писах ти в ...май тая тема.или друга,че си изтеглл тази година .каръка от баницата
              Иначе те уважавам много,готин си.....и с кеф ще пия с теб ако се видим....Пък и има и двама сина.Ееее с Тони сме сватове вече,ама..то знае ли Живота какво ще ни даде

              ще ме накарате да се върна на Форекса.....или на чуждите пазари:

              Днес ми беше много гаден ден,проблеми....и чдове.....Надявам се утре да е добър,

              Ако Утре ,като ми влязат 7К броя ХИМ на 1.385 .....и не стигнат 1.65.аре до края на седмицата...ги продавам и с парите.абе не казвам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Монти, ние имаме акции, чиито цени се качват и според теб сме изнервени.
                Скоро ще разбереш какво всъщност имаш, терцичке. Изнервен тепърва ще станеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Монти, ние имаме акции, чиито цени се качват и според теб сме изнервени.
                  А ти си спокойн, че ги нямаш и по цял ден пишеш като луд във форума.
                  И спокойно гледаш ето така:

                  Белотче,
                  лЕгай да спиш ,че да не останеш само със съня си за ХИМ на 2 лв...
                  а действителността да е друга...
                  Интересно защо пишеш в мъжки и женски род едновременно ..
                  Ако не знаеш питай да ти кажа...

                  Коментар


                  • Монти, ние имаме акции, чиито цени се качват и според теб сме изнервени.
                    А ти си спокойна, че ги нямаш и по цял ден пишеш като луда във форума.
                    И спокойно гледаш ето така:

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Не още /само една трета/ но когато станеш още по груп, тогава и останалите....
                      мисирко, групово изпълнение ли искаш или по-грубо ги искаш останалите 2/3

                      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      сега се кефиш на качването и с право....
                      Действително мисля че до 2 лв може да качите ХИМ обикн. но с тази масовка....само разваляте нещата..
                      П.П. тези който държат акции в момента на ХИМ и сие са много изнеревени....
                      мисирко, много изнеревени .................. направо изневери ->>> как позна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        абе ти устиска и целия спад при БАКБ и при ОТЦК .................... но случайно си пропуснала да ги споменеш

                        разкара ли привилегированите ХИМчета???
                        Не още /само една трета/ но когато станеш още по груБ, тогава и останалите....
                        сега се кефиш на качването и с право....
                        Действително мисля че до 2 лв може да качите ХИМ обикн. но с тази масовка....само разваляте нещата..
                        П.П. тези който държат акции в момента на ХИМ и сие са много изнервени....
                        А ти как си Голяма Мисирка ....
                        Почна много често да се появяваш във форума и това е доказателство за това че и ти не вярваш много на акциите си и скоро ще ни съобщиш за продажби....
                        Last edited by Монти; 03.02.2013, 19:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          pipbel,
                          Обикновенно съм на твое мнение ,но ако четеш мой постове от 2007 г ще се чудиш дали съм аз ги писал...бикове който чакаха 4К индекс .. аз бях в Империята и когато продавах на Райфайзен на 360 лв се чудех дали не се минавах и дали тези 10 бройки няма да са малко който си оставих...чакахме 600 с ПЕПИ.......
                          минахме всичките останали пред Чистилището а някой останаха в АДА...
                          Но ми бяха посъветвали за приватизацията на БТН и прехвърлях парите към тютюневите фабрики във Пловдив и Ст Загора БТ......
                          Малко екшън при Петрол и устискахме....
                          Поздрави!
                          абе ти устиска и целия спад при БАКБ и при ОТЦК .................... но случайно си пропуснала да ги споменеш

                          разкара ли привилегированите ХИМчета???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                            Какво мислиш за мажо тук....
                            Дават дивидент , имат добро отношение към акционерите си , крепят от холдинга и от един ПФ акцията ..Като се обадиш на ДВИ ще ти дадат конкретна информация а не да те пращат в девета глуха...
                            Чакам 4 някога.
                            Иначе последните щуротии с онази банка,не ми харесваха , имат доста губещи фирми или пропуски в ръководството ,но кой ги няма........
                            Не е препоръка...
                            П.П. като свърши данданията на сегашните камикадзета/ и аз влизам в тази група/ , успешно излезлите ще влизат в качествени фирми а не в спекулативни ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Стара планина
                              Какво мислиш за мажо тук....
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                                Не е съвсем празна, а озлобена като на гризли и манипулативна като на продал "хартии" на бфб
                                Казвам си мнението за дадена група...
                                С отвращение ги купувах и с радост ги продавах...че съм се отървал...
                                Не виждам от феновете на групата идеи какви са печалбите им в края та годината и цените на акциите до какви висоте ще бъдат през 2014 г...
                                Всеки гледа да стигне до дадено ниво и да продаде...бързо.
                                Влезнал съм Каолин и Енерго ПРО,Стара планина /така че имам хартии и отношението ми е към Бедо ,Божков , Банев и ТИМ// и стоя и чакам да таргет 4 или 200 лева при другите....когато и да е то...
                                Не е препоръка...

                                Коментар

                                Working...
                                X