IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Задаваш неправилен въпрос. Правилното е: защо не исипах преди вас?
    После да няма защо не купи след изсипването
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
      Кой изсипва бе, мамичката ви!!!
      Задаваш неправилен въпрос. Правилното е: защо не исипах преди вас?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Изглежда като малък не са ти чели приказката за Ежко и стомничката?!... Един път Ежко за водица, два пъти Ежко за водица, три пъти Ежко за водица... На четвъртия път счупил стомничката!
        То се отнася главно за тебе.
        Готин си и даже хубави приказки знаеш. Ма не можеш да извлечеш поуките.

        Пуууук

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Готина акция. 3 пъти само добри емоции ми е носила.
          Сигурен съм че и 4-я ще е така.
          Изглежда като малък не са ти чели приказката за Ежко и стомничката?!... Един път Ежко за водица, два пъти Ежко за водица, три пъти Ежко за водица... На четвъртия път счупил стомничката!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Айдее, пак влязохме на 0.76 на ЦКБ-ца. Само 500бр. ма на всеки 3стинки надоле ще удвоявам. Готина акция. 3 пъти само добри емоции ми е носила.
            Сигурен съм че и 4-я ще е така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vembata Разгледай мнение
              Нали знаеш?! Човек си казва...Айде още малко, айде още малко и накрая му остава съвсем малко!
              Това е въпрос на дисциплина. Ако "човек си казва", то той се отдава на емоциите си. На борсата емоциите са алчност и страх, а те много често водят до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                Ами когато ви говорих, че е грехота да не се осребри такава печалба, защо не слуша? Признай си - алчност. Не се притеснявай щом не си на загуба. Имаш само пропуснати ползи и малко повече опит.
                Нали знаеш?! Човек си казва...Айде още малко, айде още малко и накрая му остава съвсем малко!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                  Е чак до форумни самоубийства няма да стигаме, аз почнах да влизам и излизам като беше на уевче като още, но сега ме е яд, че не продадох на 1,60-1,68. Изтри се почти цялата печалба.
                  Ами когато ви говорих, че е грехота да не се осребри такава печалба, защо не слуша? Признай си - алчност. Не се притеснявай щом не си на загуба. Имаш само пропуснати ползи и малко повече опит.

                  Коментар


                  • Нещо се заформя голям купон

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Мале, мале..... Започва се с форумните самоубийства.
                      Е чак до форумни самоубийства няма да стигаме, аз почнах да влизам и излизам като беше на уевче като още, но сега ме е яд, че не продадох на 1,60-1,68. Изтри се почти цялата печалба.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vembata Разгледай мнение
                        Някой е решил да влезе под сегашното ниво...
                        Тези ги слушам 5 години. Само да не е решил да влезе на 50 ст.

                        Коментар


                        • Някой е решил да влезе под сегашното ниво...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                            Кой изсипва бе, мамичката ви!!!
                            Мале, мале..... Започва се с форумните самоубийства.

                            Коментар


                            • Кой изсипва бе, мамичката ви!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                                Не е задължително да е скъпа (аз я пресмятам на ОК), просто чакам бившият бизнес партньор на Донев да си излезе от позицията, кога ще стане това обаче не знам. И освен това чакам да видя какво ще стане на изборите - ако Боко Будата не успее да направи кабинет, за което има голяма вероятност и силно се надявам - силно ще влизам и във Фармата :Д
                                Абе то ако е за смятане тука излиза да е още по-ОК цената, ама продават хората Да видим какво ще стане, засега мечешките настроения като да водят до по-правилните решения

                                Коментар

                                Working...
                                X