IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Г-н Керезов, всички фирми на ТИМ образуват една пирамидална структура. Пенсионните ви фондове инвестират парите на хората в кухите ви дружества и цялото това в един момент ще се сграмоляса. Просто трябва в момента, както хората са се настроили против ТИМ, да започнат да изваждат парите си от вашите структури и всичко ще си дойде на мястото. Виодовден за ТИМ идва и то съвсем скоро.


    Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
    Извинявайте, че сега реагирам, но наистина имам и други ангажименти.
    Последователно:

    Към dddd - от позиция на времето, пак по-същия начин бих коментирал поставените въпроси, с едно единственно изключение - за съжаление кризата в България продължи прекалено дълго, а напоследък и се задълбочава.
    Що се отнася до информационната връзка с дребните акционери, то до сега няма случай да не съм отговорил на лично съобщение или да съм отказал поискана среща. А и появяванията ми във форума не са в кризисни моменти или преди IPO и SPO, а по-скоро в моменти, когато забележа "залитания" в грешна посока или коментари, които не почиват на реални факти.

    И отново на към Монти - за мен лично акциите на "Химимпорт" не са рискови, защото вярвам във дружеството( ако не вярвах, нямаше да прекарам 30 години от живота си в това дружество).
    Отново, за порен пък Ви отправям покана, към всички, които проявяват интерес:
    Организирайте се за среща, на която да отговарям на поставени от Вас въпроси - предварително потвърждавам своето присъствие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Да де, но пишеш , че нямаш акции и само коментираш.... А аз съм на 60 % в групата и имам право да се притеснявам за инвестициите си, както и давам според мене позитивни препоръки...

      Всеки ден да е така ( за да не съм алчен - всяка седмица)...и всякакви притеснения ще изчезнат....

      Коментар


      • Хима, хима ще спаси света!
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Ех днес нещо сте се разсеяли.....Защо дискутираме кметове и групи, ами ако нямахме интерес от кациите нямаше да сме тук.....Кметът има някакво значение, но какво ли.... който и да е все тая, той ще е от Варна.....Двайте да гледаме акциите...., аз мисля че сега е новия момент.... Моля за мнение...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Да де, но пишеш , че нямаш акции и само коментираш.... А аз съм на 60 % в групата и имам право да се притеснявам за инвестициите си, както и давам според мене позитивни препоръки...
            Е, нямам ли право да коментирам? При еднакви възгледи и коментари въз основа на реалната обстановка ако имаш акции си добър, ако нямаш си манипулатор. Това наричам дискриминация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff
              За точно тези приказки вчера ми бяха приписани неизречени твърдения, залитане в грешна посока и гнусно поведение. Без коментар.
              Да де, но пишеш , че нямаш акции и само коментираш.... А аз съм на 60 % в групата и имам право да се притеснявам за инвестициите си, както и давам според мене позитивни препоръки...

              Коментар


              • За да не кажете, че не съм обективен:

                Мисля, че с оставката на КЙ се създават условия за намаляване на общественото напрежение във Варна. Това напрежение е и основният рисков фактор. Когато протестите затихнат не виждам причина акциите на Химимпорт да не отбележат ръст. Но още е рано за покупки. Аз не притежавам акции на групата, както и каквито и да било акции от емитентите на БФБ. Няма да притежавам докато по улиците на Варна се скандира "долу ТИМ". Също така нищо не препоръчвам.

                Коментар


                • Мениджерите на компаниите започнаха отново да влизат форума и да разговарят с инвеститорите.
                  Пускам нова анкета Основи на Доверието, която трябва да им покаже кои са правилните и неправилни техни практики.
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • снощи писах в темата следното



                    и няколко часа по-късно отвличанията започнаха отново

                    http://www.dnes.bg/index/2013/03/05/...-brendo.181747

                    дано не последват и останалите неща от прогнозата ми

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                      Питам всички ревящи , хейтващи и огорчени тролове, защо бягат от среща с Керезов. Човека от месец ви разправя , че е на линия.

                      Ми като сте толкова възмутени идете да си го кажете
                      тука и аз съм съгласен. всички са се юрнали да кудкудякат,
                      но никой няма да иде на среща. смешно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                        Да вървят шараните, дето са му се вързали. Аз по срещи с мутри не ходя, да вземат да ме набият. Ако имах акции ,бих се срещнал, ама не в България, в някоя бяла държава, с ред и правосъдие. Примерно Сингапур
                        Иво, ти ли си? А Сингапур по-скоро жълт ми идва. Що не идеш да им разкажеш как са нещата на живо. Тъкмо ще спасиш инвеститорите... както лятото.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          Да вървят шараните, дето са му се вързали. Аз по срещи с мутри не ходя, да вземат да ме набият. Ако имах акции ,бих се срещнал, ама не в България, в някоя бяла държава, с ред и правосъдие. Примерно Сингапур
                          Ама ти акционер ли си тука ? Мнопо потаен го даваш !
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                            Питам всички ревящи , хейтващи и огорчени тролове, защо бягат от среща с Керезов. Човека от месец ви разправя , че е на линия.

                            Ми като сте толкова възмутени идете да си го кажете
                            Да вървят шараните, дето са му се вързали. Аз по срещи с мутри не ходя, да вземат да ме набият. Ако имах акции ,бих се срещнал, ама не в България, в някоя бяла държава, с ред и правосъдие. Примерно Сингапур

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                              Питам всички ревящи , хейтващи и огорчени тролове, защо бягат от среща с Керезов. Човека от месец ви разправя , че е на линия.

                              Ми като сте толкова възмутени идете да си го кажете
                              На мишоците не им плащат да се срещат.Само да пишат.

                              Коментар


                              • Питам всички ревящи , хейтващи и огорчени тролове, защо бягат от среща с Керезов. Човека от месец ви разправя , че е на линия.

                                Ми като сте толкова възмутени идете да си го кажете
                                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                                Коментар

                                Working...
                                X