IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
    От кога точно започнаха популистките лаически изказвания да заменят данните от финансовите отчети. Извинявам се много, но тук сме, за да оценяваме конкретни компании, а не кой какъв е от собствениците им. Последното е работа на съда и прокуратурата. Фактите са, че Химимпорт не е избирала сама, кой да я притежава, работниците и фирмата не са виновни за прегрешенията на акционерите си. Та ако някой има някаква лична неприязън към ТИМ да ходи да си ги намери и да им го каже, а не да плюе сериозни фирми, които се справят добре в кризата, плащат данъци на държавата и дават работа на няколко хиляди хора. Тези измислени хетъри, които се крият от светлината и мизерното си съществуване и искат фалити на ляво и на дясно, защото днес са станали от другата страна на леглото, дали после ще отидат да обяснят на останалите без работа хора, своите лични цели и амбиции, довели до това?
    Ами айде оценявай. Ако си толкова наясно колкото разправяш и си толкова голям финансов експерт, а не лаик като мен, то би трябвало да си наясно, че повечето от бизнесите на т.нар, от вас "група" са на оперативна загуба и само благодарение на финансови врътки се докарва някаква нетна печалба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
      От кога точно започнаха популистките лаически изказвания да заменят данните от финансовите отчети. Извинявам се много, но тук сме, за да оценяваме конкретни компании, а не кой какъв е от собствениците им. Последното е работа на съда и прокуратурата. Фактите са, че Химимпорт не е избирала сама, кой да я притежава, работниците и фирмата не са виновни за прегрешенията на акционерите си. Та ако някой има някаква лична неприязън към ТИМ да ходи да си ги намери и да им го каже, а не да плюе сериозни фирми, които се справят добре в кризата, плащат данъци на държавата и дават работа на няколко хиляди хора. Тези измислени хетъри, които се крият от светлината и мизерното си съществуване и искат фалити на ляво и на дясно, защото днес са станали от другата страна на леглото, дали после ще отидат да обяснят на останалите без работа хора, своите лични цели и амбиции, довели до това?
      +++Така е ,но колко са хората,които мислят като теб и мен?Повечето тук ти си ги определил с точните думи.....Не сме виновни,че някои се сетил да купи нещо което другите не са искали.Що като прехвърлях милиони ПКБ-та и КЗ, на времето не си купих и аз малко обекти???Продаваха хората на поразия и "Костовци" и "Станишевци" и "Виденовци" никой не ги спираще тия плюещите тук да си купят квото им душа сака.Абе българина е завистливо и злобно племе,няма кво да се лъжем.Успешен ден на търгуващите и мислещи люде.

      Коментар


      • От кога точно започнаха популистките лаически изказвания да заменят данните от финансовите отчети. Извинявам се много, но тук сме, за да оценяваме конкретни компании, а не кой какъв е от собствениците им. Последното е работа на съда и прокуратурата. Фактите са, че Химимпорт не е избирала сама, кой да я притежава, работниците и фирмата не са виновни за прегрешенията на акционерите си. Та ако някой има някаква лична неприязън към ТИМ да ходи да си ги намери и да им го каже, а не да плюе сериозни фирми, които се справят добре в кризата, плащат данъци на държавата и дават работа на няколко хиляди хора. Тези измислени хетъри, които се крият от светлината и мизерното си съществуване и искат фалити на ляво и на дясно, защото днес са станали от другата страна на леглото, дали после ще отидат да обяснят на останалите без работа хора, своите лични цели и амбиции, довели до това?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от CIA Разгледай мнение
          Именно, живей с мутрите и си търгувай жалкото портфейлче на най-смешната борса в света
          Много точно попадение. Преко куме в очи. Няма какво да ги завоалираме нещата. Когато фактите говорят и боговете мълчат.
          домоуправител

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Ако за нормална държава се смята такава където има постоянно престрелки дори в училищата Мой близък ми разправяше уникални неща докато е работил като парамедик ... според него Столипиново е като пионерски лагер в сравнение с гетата където е ходил ....и досега се чуди как е оживял като му се е налагало постоянно да прескача дрогирани негроафриканци ...
            В тоя ред на мисли ... направо у нас си ок. Истината се познава в сравнение ! а напоследък и БФБ започна да ми харесва
            Не, не става въпрос за тази държава, а за редица други - можеш да си направиш справка кои са по БВП/човек или същото по паритет на покупателната способност, защото някои може да кажат, че цените са различни. И да във доста нормални държави има бедни, имах предвид средното ниво на стандарт. Не съм седнал тук да плюя България, това което искам да кажа е, че в България може да се живее много много по-добре ако имаше пазарна икономика, а не псевдо пазарна система, в която мутренски фирми живуркат заради поголовна корупция и рекетират всички други икономически субекти като не създават добавена стойност, а просто секвестират добавената стойност, създавана от другите икономически субекти.
            Но щом на вас този начин на живот ви харесва и не виждате проблем, то наистина не съм аз този, който да ви убеждава в противното.
            Хубав ден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от CIA Разгледай мнение
              Аз не се правя на възвишен, аз също гледам да съм на +, но не като инвестирам в мутренски фирми, които са част от причината за плачевното състояние на България. Ти обаче не може да видиш по-далеч от носа си и не разбираш ползата да живееш в нормална държава. Ето затова стандарта на живот в нормалните държави е 10 пъти по-висок от този в България, а пък ти се радваш на хилядата кинта, които ще спечелиш от БФБ Айде успех
              Ако за нормална държава се смята такава където има постоянно престрелки дори в училищата Мой близък ми разправяше уникални неща докато е работил като парамедик ... според него Столипиново е като пионерски лагер в сравнение с гетата където е ходил ....и досега се чуди как е оживял като му се е налагало постоянно да прескача дрогирани негроафриканци ...
              В тоя ред на мисли ... направо у нас си ок. Истината се познава в сравнение ! а напоследък и БФБ започна да ми харесва
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Виж как хубаво се разбираме. Айде сега, чао и успех, не забравяй да прегърнеш дърво и да дариш парите си за сираците и децата в Африка... Разликата между мен и теб е само в искреността. Мен не ми пука за нищо освен да съм на +. Ти се правиш на възвишен, но отвътре си същото алчно животно като мен.
                Аз не се правя на възвишен, аз също гледам да съм на +, но не като инвестирам в мутренски фирми, които са част от причината за плачевното състояние на България. Ти обаче не може да видиш по-далеч от носа си и не разбираш ползата да живееш в нормална държава. Ето затова стандарта на живот в нормалните държави е 10 пъти по-висок от този в България, а пък ти се радваш на хилядата кинта, които ще спечелиш от БФБ Айде успех

                Коментар


                • Първоначално изпратено от CIA Разгледай мнение
                  Именно, живей с мутрите и си търгувай жалкото портфейлче на най-смешната борса в света
                  Виж как хубаво се разбираме. Айде сега, чао и успех, не забравяй да прегърнеш дърво и да дариш парите си за сираците и децата в Африка... Разликата между мен и теб е само в искреността. Мен не ми пука за нищо освен да съм на +. Ти се правиш на възвишен, но отвътре си същото алчно животно като мен.
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    Боли ме фара за държавата...
                    Именно, живей с мутрите и си търгувай жалкото портфейлче на най-смешната борса в света

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от CIA Разгледай мнение
                      Като гледам така тук повечето писачи избират да си направят някаква смешна печалбичка от покачването на акциите на "групата" и да живеят в мафиотска и мутренска държава, отколкото да живеят в една нормална държава и компании като въпросната "група" да си получат заслуженото. Много жалко наистина.
                      Боли ме фара за държавата...
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от CIA Разгледай мнение
                        Тотално си изтрещял
                        А на вас президентът ви е негър!
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Като гледам така тук повечето писачи избират да си направят някаква смешна печалбичка от покачването на акциите на "групата" и да живеят в мафиотска и мутренска държава, отколкото да живеят в една нормална държава и компании като въпросната "група" да си получат заслуженото. Много жалко наистина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                            Евала на Холдинга! Само с Хима напред към победата!
                            Не е препоръка.
                            Тотално си изтрещял

                            Коментар


                            • Актуализацията е, че Роската утре в 16 ще сложи картите на масата. Пък ще го видим. Видно, протестите отслабнаха, водачите се хванаха за гушите, почва да се протестира и че комшията клати посред нощ. А никой не пита в крайна сметка - 13 % скок от юли, не от януари, 30 % по-дълъг отчетен период, сложи го 50 % скок, но до 200-300 % къде е разликата? 6-10 % за ЕРП, останалото НЕК, ЕСО? Подобно и с горивата-високи цени, високи приходи в хазната. Та така, кервана, кучетата, холдинга си е на линия непоклатим.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Кервана си върви, кучеата си лаят.
                                Гетоф, как ги виждаш след днешните протести групата?
                                Мисля, че нещата изглеждат по-добре за тях, защото общественият натиск намалява и по мои впечатления фокусът се измества. Притеснително е, че още има протести навсякъде. Една грешна политическа стъпка и ситуацията може да претърпи обрат. Докато миналата седмица Кирил Йорданов беше ключова фигура, то тази седмица това ще е Росен Плевнелиев. Понеделник и вторник лабаво.

                                Коментар

                                Working...
                                X