IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нямам спомен Синегорна да са го качвали.
    Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
    За пенсионните фондове са важни цените на акциите не на 30-ти а на 29-ти доколкото си спомням.

    Коментар


    • За пенсионните фондове са важни цените на акциите не на 30-ти а на 29-ти септември доколкото си спомням.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        а пък утре е 29?

        И?

        Коментар


        • А бе мичета,няма ли да си бошандисате задниците си и да сипете че ми омръзна да ви чакам цял ден а пък утре е 29?
          Last edited by the money-maker; 28.09.2011, 12:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
            А бе кой дига цената тук?Май няма да мога да купя евтино.
            Не устисках .... и се изкуших Не сипва народа на 0.9 ...само неколко бройки минаха
            Днес обаче трябва да си си напазарувал доволно .....
            Last edited by COBOSCHETO; 21.09.2011, 14:18.

            Коментар


            • А бе кой дига цената тук?Май няма да мога да купя евтино.

              Коментар


              • Кобусче ти ли купи?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                  Сценария при ХДПАТ тук възможен ли е?
                  В следствие неблагоприятното положение на Плутон, спрямо Юпитер, акциите се сринаха с 90%

                  На бфб всичко е възможно, колкото и нелогично да ви се струва

                  Коментар


                  • Не е възможен "Пътищата" не съхраняват държавен резерв.

                    Коментар


                    • Сценария при ХДПАТ тук възможен ли е?
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
                        С теб човек само може да се забавлява.
                        Но пак си сипна някой на 90 ст Браво на него Утре го чакаме пак там или надоле ...
                        НЕ е препоръка за покупка или продажба на ЦК

                        Коментар


                        • С теб човек само може да се забавлява.
                          Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                          Личният ми шаман пак позна.Лошото е че мечетата щом разбраха кой купува ,избегаха.

                          Коментар


                          • Личният ми шаман пак позна.Лошото е че мечетата щом разбраха кой купува ,избегаха.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                              Личния ми шаман ми предсказа че другата седмица ще има маалко по-голямо търсене а той под малко обикновено разбира 10 000-15 000 пергамента.Не е препоръка за нищо.Това че аз вярвам на моя шаман не означава че ви препоръчвам да вярвате и вие.Не вервайте.Естествено че имам акции.Който бърза може и днес да продаде-не е препоръка.
                              Скоро ше се радват някой на нивата от 1 като малки деца
                              Не е препоръка за ПК на артии

                              Коментар


                              • Личния ми шаман ми предсказа че другата седмица ще има маалко по-голямо търсене а той под малко обикновено разбира 10 000-15 000 пергамента.Не е препоръка за нищо.Това че аз вярвам на моя шаман не означава че ви препоръчвам да вярвате и вие.Не вервайте.Естествено че имам акции.Който бърза може и днес да продаде-не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X