IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бе някой знае ли защо посредника на корпоративна толкова подпира тук и не знам това дали е препоръка за подпиране.

    Коментар


    • А бе не знам какво си хортувате но аз смятам да си заредя повечко на 87 стинки и ако не ме огрее ще трябва да си напълня гушата на 92 стинки пък и ако там не ме огрее ще трябва май да вдигам дорде ме огрее - лошава работа е тва да вдигам каквото и да е на мойта възраст.

      Коментар


      • Падне ли под 40 стотинки, ще е лош сигнал и не трябва да се купува!

        Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
        а на 40 ?
        Имам от тия, не е препоръка
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Ади бе няма ли да сипвате че буктисах да ви чекам в ниското.Препоръчвам на мечищата да удавят мъката си с един филджан буяма а ако им е малко може и с цял бинлик буяма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
            на 60 стотинки и аз бих си купил
            а на 40 ?
            Имам от тия, не е препоръка
            Не е препоръка

            Коментар


            • на 60 стотинки и аз бих си купил
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • Обявявам нъграда за тува миче което продаде най-евтино а наградата е парче туалетна хартишка двадесет и пета употреба а гулемината на парчето е колкото един голем мечи дирник.Майтап бе мечи.Когато някой стане за смях не може да се сърди че му се подиграват а който смята че има наистина обявена награда може да си я потърси в горския нужник на планетата на Мечкуните.

                Коментар


                • Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

                  Архив на темата за Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) можете да намерите тук:
                  http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=3463
                  Last edited by mpy_yordanov; 22.02.2021, 14:29.
                Working...
                X