IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да, определено има възраждане в отношението към миноритарните инвеститори.
    Данета и Митко Желеви се постараха да представят дружеството в добра светлина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Дивидент.......?
      да дадат по 1лв дивидент и всички ще са доволни!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Доволен съм от днешната среща, чух много позитивни неща
        Дивидент.......?

        Коментар


        • Доволен съм от днешната среща, чух много позитивни неща

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            ще утроят ли цената на акция след тази среща или ще подготвят ментално акционерите към пускане на кепенците и делистване?
            Склонен съм да мисля, че ще се "обсъждат" още варианти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              Колеги, днес изтича срокът за подаване на заявления за участие в срещата на ръководството на холдинга с миноритарните акционери на 05.12.17.
              Имате достатъчно време да си пуснете заявките на:
              ir@bulgariaholding.com

              Бланката ще си свалите от сайта.
              ще утроят ли цената на акция след тази среща или ще подготвят ментално акционерите към пускане на кепенците и делистване?

              Коментар


              • Колеги, днес изтича срокът за подаване на заявления за участие в срещата на ръководството на холдинга с миноритарните акционери на 05.12.17.
                Имате достатъчно време да си пуснете заявките на:
                ir@bulgariaholding.com

                Бланката ще си свалите от сайта.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                  Сравнявайки на бърза ръка последните години на дружеството от консолидираните отчети:
                  печалба/(загуба) в млн.
                  2010 - (24581)
                  2011 - (18977)
                  2012 - (11027)
                  2013 - 18784
                  2014 - 5984
                  2015 - (7984)
                  2016 - (6581)
                  Q3_2017 - 4499
                  Вижда се, че се опитват да изплуват и като че ли се доближават до крайната цел. Какъв му е бил проблемът на това дружество?
                  корабите които трябваше да задържат защото клиентите се отказаха
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Сравнявайки на бърза ръка последните години на дружеството от консолидираните отчети:
                    печалба/(загуба) в млн.
                    2010 - (24581)
                    2011 - (18977)
                    2012 - (11027)
                    2013 - 18784
                    2014 - 5984
                    2015 - (7984)
                    2016 - (6581)
                    Q3_2017 - 4499
                    Вижда се, че се опитват да изплуват и като че ли се доближават до крайната цел. Какъв му е бил проблемът на това дружество?
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kosuma Разгледай мнение
                      няма причина за притеснение с този отчет: http://www.bulgariaholding.com/bg/in...port_quarter=3
                      Благодаря за линка! И аз мисля, че кораба ще плава, без да потъне

                      Коментар


                      • няма причина за притеснение с този отчет: http://www.bulgariaholding.com/bg/in...port_quarter=3
                        МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                        Коментар


                        • Тука емисията конвертируеми облигации задържа цената.... ако мръдне над левче, всички облигационери ще имат интерес да конвертират.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                            И какво от това???Тая акция собственика не я иска аз се набих тук с 12К.......Нищо нека си е за моя сметка,ама кво стана с PETHL и EUBG.......Tук какъвто и очет да има скоро не виждам да мръдне над 1 левче за съжаление.......Ще го приживеем някък.ЗА НИЩО НЕ Е ПРЕПОРЪКА,РАЗБИРА СЕ!!!
                            Е, как да мръдне- ако мръдне ще вземе да остане в Софикс и ще пропадне алъш-вериша

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              https://www.investor.bg/files/bullet...3dc9d7.xls.p7s

                              Финансовият резултат преди данъчно облагане към 30 септември 2017 г. е печалба от 4,499 х. лв. спрямо загуба от 3,247 х. лв. за същия период на 2016 г. Резултатът след данъчно облагане е печалба от 3,594 х. лв. спрямо загуба 4,042 х. лв. за същият период на предходната година.
                              И какво от това???Тая акция собственика не я иска аз се набих тук с 12К.......Нищо нека си е за моя сметка,ама кво стана с PETHL и EUBG.......Tук какъвто и очет да има скоро не виждам да мръдне над 1 левче за съжаление.......Ще го приживеем някък.ЗА НИЩО НЕ Е ПРЕПОРЪКА,РАЗБИРА СЕ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                                А той къде е?
                                https://www.investor.bg/files/bullet...3dc9d7.xls.p7s

                                Финансовият резултат преди данъчно облагане към 30 септември 2017 г. е печалба от 4,499 х. лв. спрямо загуба от 3,247 х. лв. за същия период на 2016 г. Резултатът след данъчно облагане е печалба от 3,594 х. лв. спрямо загуба 4,042 х. лв. за същият период на предходната година.
                                Last edited by dex; 23.11.2017, 16:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X