IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Ще го качиш ли че не го отварям
    Влез в сайта на ИХБ и го изтегли от там.
    Там не са подписани с електронен подпис и се отварят без проблеми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
      коментари по неконсолидирания??

      Ще го качиш ли че не го отварям

      Коментар


      • коментари по неконсолидирания??

        Коментар


        • Познавайки управлението вариантите са два: нова конвертируема облигационна емисия или дивидент. Естествено при положежие, че не обърнем икономическия цикъл

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Момчета тук след срещите останах те ли с впечатление че ще започнат да споделят печалбата с Акционерите или ще продължат да инвестират в светлото бъдеще... Може би пристанище за подводни лодки?
            ​​​​​​
            От холдингите дори и не толкова лачени вече раздават дивидент, а тези бяха сред лидерите с добро корп. упр-е
            Не съм бил на събранията,дори не съм акционер тук ,но си мисля че ако някой беше чул нещо такова досега щеше да се похвали.....щяха да се опитват да интерпретират думи на ръководството и т.н.

            Коментар


            • Момчета тук след срещите останах те ли с впечатление че ще започнат да споделят печалбата с Акционерите или ще продължат да инвестират в светлото бъдеще... Може би пристанище за подводни лодки?
              ​​​​​​
              От холдингите дори и не толкова лачени вече раздават дивидент, а тези бяха сред лидерите с добро корп. упр-е

              Коментар


              • Забравена позиция от пазара, привидно в страни от вниманието - според мен много незаслужено, но все пак като погледнеш класацията за година назад не е толкова зле. Прави впечатление, че няма разпродажби в класическия смисъл на думата.

                https://www.investor.bg/companies/ra...0/0/0/0/1/0/1/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Доста добре се представят. Не мисля, че може да има спор по въпроса
                  http://www.bulgariaholding.com/media...inal_print.pdf
                  Много добра и аналитична презентация - заслужава да се разгледа внимателно.

                  Коментар


                  • Доста добре се представят. Не мисля, че може да има спор по въпроса
                    http://www.bulgariaholding.com/media...inal_print.pdf

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stompar Разгледай мнение
                      Здравейте, някой успя ли да посети организираната среща с инвеститорите на 10.12.2018 г.? Да сподели за намеренията на ръководството.
                      Не успях този път.
                      Бих споделил без колебание.

                      Коментар


                      • няма ли кой да сподели ???

                        Лично за мен последните отчети показват добро развитие и като че ли изплащането на облигацията е премахнало воденичния камък и сега развитието изглежда динамично.

                        Имам акции и след годишния конс. смятам да увелича, ако се потвърдят наблюденията ми.

                        Коментар


                        • Здравейте, някой успя ли да посети организираната среща с инвеститорите на 10.12.2018 г.? Да сподели за намеренията на ръководството.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                            Имаш ли идея в индивидуалния какви са тези 10 млн дивидент от ПРИВАТ през 2017 които са изчезнали през 2018 та индивидуалната печалба е спаднал от 14 млн а до 6 млн и нещо ...
                            Брой ги за нещо еднократно. Отчети на компанията има за годините назад, ако ти е интересно.
                            https://public.brra.bg/CheckUps/Veri...09152051287181

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Компанията не дава дивидент,но пък никога не е късно да започне да дава.На времето ми бяха симпатични, 2 години ги държах без да мръднат особено.Дано сега нещата се променят!
                              Мерси за отговора! Успех!
                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                                Компанията дава ли дивидент? Никъде не можах да намеря, че дава, но да питам за всеки случай форума...
                                Компанията не дава дивидент,но пък никога не е късно да започне да дава.На времето ми бяха симпатични, 2 години ги държах без да мръднат особено.Дано сега нещата се променят!

                                Коментар

                                Working...
                                X