IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
    Финансовите показатели се подобряват.
    кой ти гледа такива неща на бфб.

    Коментар


    • Финансовите показатели се подобряват.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Те имат банка- Алианц..
        Нея не я консолидират
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
          графиката е много яка но може да стане следващото Доверие. Колко му е да вземат една банка!
          ъхъ, българският инвеститор очевидно цени такива неща. ще му продават след това обратно изкупените акции на 5-6 лева. не са се сетили...

          Коментар


          • Те имат банка- Алианц..

            Коментар


            • графиката е много яка но може да стане следващото Доверие. Колко му е да вземат една банка!

              Коментар


              • знам ли, графиката е трагедия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение

                  И тези 300 си ги изкупи обратно дружеството.
                  Знам. И това е добър сигнал ми се струва. Мажовците да се учат от тук.
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                    По другите позиции се наблюдават спадове. Тук едни 300К минаха ей така и цената не мърда надолу. Добър сигнал?
                    И тези 300 си ги изкупи обратно дружеството.

                    Коментар


                    • По другите позиции се наблюдават спадове. Тук едни 300К минаха ей така и цената не мърда надолу. Добър сигнал?
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Следващата ракета?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                          Желев да даде дивидент?! - ХАХАхахАХха
                          Това много се съмнявам да се случи.
                          Но всъщност обратното изкупуване е доста по-добър вариант, защото вдига стойността на останалите акции. А в случая е нещо, като застраховка за влизане в позиция, защото, като знае човек, че се купува на левче, рискът е минимален.
                          Ама никога не ясно 100 %....
                          Е като стои една петилетка на един лев, какъв да е "кяра" ? Просто са генерирали повече артии от кандидатите притежатели. На нашата борса дружества с повече от 30 милиона генерирарни артии са кауза пердута. Избягвам много отдалече да се бутам в такива мастодонти с неизяснено как точно "генериран" капитал
                          Last edited by lalka 75; 06.02.2020, 21:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                            Преди време една от любимите ми акции, много ги харесах като показатели, но като погледнем графиката си е почти права линия, като кеш са в портфейла. Добри резултати, но не се ли случи нещо, за да предизвика интерес, ей така ще си стои. Дивидент би надъхал много, но не съм ходил на ОСА, не знам изобщо дали се обмисля.
                            Желев да даде дивидент?! - ХАХАхахАХха
                            Това много се съмнявам да се случи.
                            Но всъщност обратното изкупуване е доста по-добър вариант, защото вдига стойността на останалите акции. А в случая е нещо, като застраховка за влизане в позиция, защото, като знае човек, че се купува на левче, рискът е минимален.
                            Ама никога не ясно 100 %....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение



                              Едни от добрите резултати в Софикс! Пазара не ги отразява последните 2-3-4г. ...
                              Преди време една от любимите ми акции, много ги харесах като показатели, но като погледнем графиката си е почти права линия, като кеш са в портфейла. Добри резултати, но не се ли случи нещо, за да предизвика интерес, ей така ще си стои. Дивидент би надъхал много, но не съм ходил на ОСА, не знам изобщо дали се обмисля.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение



                                Едни от добрите резултати в Софикс! Пазара не ги отразява последните 2-3-4г. ...
                                Защото пазара търгува ) не резултатите за 2019 ) а за 2020 )
                                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X