IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение

    Това факт ли е или прогноза?
    Факт.
    30 млн. за деветмесечието, тъй че прогнозата вероятно гони 40.

    https://www.investor.bg/files/bullet...142895.xls.p7s

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      26 млн. 12 месечна печалба.
      Това факт ли е или прогноза?

      Коментар


      • 26 млн. 12 месечна печалба.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
          https://www.investor.bg/novini-i-ana...-akcii-340063/

          Нещо ми се струва, че има разминаване в информацията от новината и протокола от ОС

          Интересни неща се гласуват. А междувременно бизнесът върви добре на този етап, но дали е само временно или ще се затвърдят положителните резултати и след третото тримесечие? Също така и как пазарът ще го оцени. Има изгледи да върви нагоре, още повече и че мажоритарите натискат това да се случи.

          На мен ми изглежда интерсна позицията и затова влезнах малко...дори и при тези нива, така както и при КРЗ Одесос. Да видим дали ще се отплати

          П.П. Някой от форума, който е присъствална събранието може ли да сподели какви са били коментарите за дивидентната политика и като цяло т.3 от дневния ред?
          Коригираха се. Журналистката даже се извини. Всичко е точно !

          Коментар


          • https://www.investor.bg/novini-i-ana...-akcii-340063/

            Нещо ми се струва, че има разминаване в информацията от новината и протокола от ОС

            Интересни неща се гласуват. А междувременно бизнесът върви добре на този етап, но дали е само временно или ще се затвърдят положителните резултати и след третото тримесечие? Също така и как пазарът ще го оцени. Има изгледи да върви нагоре, още повече и че мажоритарите натискат това да се случи.

            На мен ми изглежда интерсна позицията и затова влезнах малко...дори и при тези нива, така както и при КРЗ Одесос. Да видим дали ще се отплати

            П.П. Някой от форума, който е присъствална събранието може ли да сподели какви са били коментарите за дивидентната политика и като цяло т.3 от дневния ред?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
              На заседанието си на 11.11.2021 г. КФН реши:

              2. Не издава окончателна забрана за публикуване на търгово предложение от „Буллс“ АД за закупуване чрез инвестиционен посредник „Елана Трейдинг“ АД на до 23 690 662 броя акции от капитала на „Индустриален Холдинг България” АД от останалите акционери на дружеството.


              Дааа, напора на стотинките успя да премаже и откупи бариерата.
              Как да броим дните до приемането, от 11,11,21, ли започват 25те дни, ще рече 08,12,21, по отминалия аналог?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                реакцията на написаното от мен показва, че твоето его е засегнато. Искам чрез +/- да видиш сам, че тук грешиш. Щом ти създавам дисконфорт, няма да коментирам, чета или отговарям на твои коментари.
                Това си е твое решение....мен това не ме бърка по никакъв начин дали четеш, или коментираш мои мнения. Когато имам мнение - си го казвам ясно и категорично, без значение дали на някой му харесва или не. И нямам нужда някой да ми го одобрява или отхвърля, всеки си има право на мнение и е добре да уважаваме мненията и на другите.... Това го пиша, за да поясня позицията си. Но стига сме спамили темата.

                Коментар


                • На заседанието си на 11.11.2021 г. КФН реши:

                  2. Не издава окончателна забрана за публикуване на търгово предложение от „Буллс“ АД за закупуване чрез инвестиционен посредник „Елана Трейдинг“ АД на до 23 690 662 броя акции от капитала на „Индустриален Холдинг България” АД от останалите акционери на дружеството.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                    Не е необходимо да се съгласяваш с мнението ми, никой не иска това. Нали за това сме различни хора, за да имаме различни мнения и да си ги защитаваме и отстояваме.
                    И аз не съм съгласен с мнението ти, че желанието да се купи нещо на по-ниска цена от това, което струва (според някакви оценки) и особено пък ако това не те задължава да му продадеш на тази цена, е подигравателно и лошо отношение на мажоритар към останалите акционери, но въпреки това не съм тръгнал да анализирам поведението ти, че даже и името и да ги онагледявам с примери за пояснение.
                    Нито пък ще тръгна да си чеша егото с призиви за Like-чета към форума, за да доказвам нещо, което мисля.... Но, както започнах, за това сме различни хора с различни мнения.
                    реакцията на написаното от мен показва, че твоето его е засегнато. Искам чрез +/- да видиш сам, че тук грешиш. Щом ти създавам дисконфорт, няма да коментирам, чета или отговарям на твои коментари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение

                      Да така е, пишеме си от над 20 години, с много никове, които сменяме по много причини....и нищо ново под слънцето!
                      Как нищо ново ?? Кога е имало случай мажоритар сам да си вдигне залога ??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Торанага, уважавам те много като участник в този форум. Бях написал един дълъг отговор - ама няма смисъл.

                        Успех в инвестициите!

                        п.п. И давамата сме убедени, че тази акция струва много повече. Но мисля като Bill-bg, че тук не можем да се оплачем от мажоритарен собственик!
                        Да така е, пишеме си от над 20 години, с много никове, които сменяме по много причини....и нищо ново под слънцето!
                        Българския мажоритар в най-общи линии и в над 99% от случаите е това, което като пак го напиша ще трябва да регистрирам пореден нов ник, а се уморих от това.
                        Опитвам се да се забавлявам, гледам да не съм донор и това е.
                        Убеден съм, че от бидона с киселото зеле и пърцуцата до израстването до коректен меринжей са столетия път.
                        успех на всички!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                          категорично не мога да се съглася с твоето мнение. Твоето поведение може да се определи като Стокхолмски синдром

                          https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...80%D0%BE%D0%BC

                          Дори името ти го потвърждава !! Не се заяждам, а ти подчертавам че ти не можеш да различиш причината и следствието. Самият факт, че се радваш на такава подигравателна оценка, която е следствие от лошото отношение на мажоритарите в БГ, потвърждава моето виждане.

                          За да онагледя твоето разбиране ще дам пример - на някой гладувал му подхвърлят оглозган кокъл и това било повод за радост ....

                          Така го виждам дами и господа ... Bill-bg ...

                          Който е по - към моето виждане, отколкото това на Bill-bg моля да ми цъкне по 1 Like - че .. Така диагнозата Стокхолм ще бъде потвърдена или отхвърлена от "пазара"
                          Не е необходимо да се съгласяваш с мнението ми, никой не иска това. Нали за това сме различни хора, за да имаме различни мнения и да си ги защитаваме и отстояваме.
                          И аз не съм съгласен с мнението ти, че желанието да се купи нещо на по-ниска цена от това, което струва (според някакви оценки) и особено пък ако това не те задължава да му продадеш на тази цена, е подигравателно и лошо отношение на мажоритар към останалите акционери, но въпреки това не съм тръгнал да анализирам поведението ти, че даже и името и да ги онагледявам с примери за пояснение.
                          Нито пък ще тръгна да си чеша егото с призиви за Like-чета към форума, за да доказвам нещо, което мисля.... Но, както започнах, за това сме различни хора с различни мнения.

                          Коментар


                          • Дали да вкарам тук наследените пари? Явна е подцененоста на това дружество.
                            Съпругът ми продаде фермата за риба и сега се чудя как да инвестирам малко в моята родина ?
                            Да обера ли всичко до 2,50 ??

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Торанага, уважавам те много като участник в този форум. Бях написал един дълъг отговор - ама няма смисъл.

                              Успех в инвестициите!

                              п.п. И давамата сме убедени, че тази акция струва много повече. Но мисля като Bill-bg, че тук не можем да се оплачем от мажоритарен собственик!
                              в оценката на д-то сме на едно мнение, но що се отнася за мажоритаря и подхода към мажоритарите - не мога да се съглася !!

                              Оставаме приятели с различни мнения по тези 2 точки

                              Не съм забравил аргументацията ти, но не мога да я приема ..
                              Last edited by Toranaga; 09.11.2021, 11:51. Причина: малко допълнение ...

                              Коментар


                              • Торанага, уважавам те много като участник в този форум. Бях написал един дълъг отговор - ама няма смисъл.

                                Успех в инвестициите!

                                п.п. И давамата сме убедени, че тази акция струва много повече. Но мисля като Bill-bg, че тук не можем да се оплачем от мажоритарен собственик!

                                Коментар

                                Working...
                                X