IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
    Ще тръгва обратното: http://www.investor.bg/files/bulleti...f605b69747.doc
    Избраният инвестиционен посредник за обратно изкупуване на собствени акции е Алианц банк България АД.

    Коментар


    • Ще тръгва обратното: http://www.investor.bg/files/bulleti...f605b69747.doc

      Коментар


      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
        Добре си направил, освен Батя, може би не са много другите, които биха стояли, да им набиват канчетата....
        По принцип не коментирам толкова тъпи изказвания.. Но това е уникално и ще направя само тоя път изключение.

        Значи купил съм 20Т на 60 ст. и 10Т на 65, цената и бида вече са по-високо, но аз съм на загуба с набито канче... баси логиката

        продължавай да плуваш, няма да ти преча

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
          Мога да споделя за себе си, че излязох напълно предните дни и затова мислех за покупка - не съм тук с големи обеми.
          А относно евентуално увеличение - то няма как да се случи под лев и от това сегашната цена не губи, а печели. Преди години, когато се чуеше "увеличение на капитала" всички се втурваха да купуват, сетне беше обратното - винаги беше "зло". В действителност всяко увеличение си има параметри, които обуславят доколко е добре за сегашните акционер и стойността на компанията, но пазар...
          Аз съм от тези който записваха всяко увеличение и ИПО но през 2006-2007 г. и Булстрад и Синергон и Арома и ХИМ и Корп и ВАСВ и кой ли не... но тогава имаше визия за развитие,за придобиване ,за по големи печалби,за по големи дивиденти , а сега това са пари хвърлени допълнително за да може дружеството да оцелее, ръководството да взича заплати...
          Мерси но без мен... аз гъдулката съм си научил урока вече през 2008 г. когато увелечавах ССВ на 7,2 и Евроинс на 4 лева.... ...Ред е на следващите ....
          Аз не съм донор на някой хитреци който купуват в ниското и после търсят на кой да продадат във високото и кой не им купува акциите или има различно мнение са гъдулки ..
          Да си търсят ДФ и ПФ да ги купуват...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            тука направиха преди време, според мен, най-глупавите увеличения на капитала в историята. Първото на 1.4 или ужким под пазарната, а то в последствие се оказа над пазарната, а малко след това ново на малко над левче, което доказа че не са си направили сметката правилно. Друг е въпроса как ги допуснаха за увеличение доста под балансовата стойност? Абе не знам съветва ли ги някой или сами си сглупяват
            Докато има баламурници да им се вързват, що пък да не пробват !?!? Не е препоръка
            Не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
              Мога да споделя за себе си, че излязох напълно предните дни и затова мислех за покупка - не съм тук с големи обеми.
              А относно евентуално увеличение - то няма как да се случи под лев и от това сегашната цена не губи, а печели. Преди години, когато се чуеше "увеличение на капитала" всички се втурваха да купуват, сетне беше обратното - винаги беше "зло". В действителност всяко увеличение си има параметри, които обуславят доколко е добре за сегашните акционер и стойността на компанията, но пазар...
              Добре си направил, освен Батя, може би не са много другите, които биха стояли, да им набиват канчетата. Но той е разбирач. Съгласен съм за увеличенията на капитала. - точно така беше - преди всеки искаше да участва ... но когато акцията беше по 8 лв, а не по 60 ст.
              Точно така си е - когато пазара расте, всеки иска да вложи кинти в увеличение на капитала, защото новите акции бяха по-евтини от текущите, но когато пазара се избушва вече 5-та година естествено е никой, да не иска да влага кинти.
              Попитай Батката, дали ще даде кинт за увеличение на капитала, ако текущата е 65 стинки. Всичко е ясно, нека сега цъка с език,. ако се е накалмучил неадекватно. Не е препоръка
              Last edited by shokova terapia; 18.01.2013, 15:21.
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                Мога да споделя за себе си, че излязох напълно предните дни и затова мислех за покупка - не съм тук с големи обеми.
                А относно евентуално увеличение - то няма как да се случи под лев и от това сегашната цена не губи, а печели. Преди години, когато се чуеше "увеличение на капитала" всички се втурваха да купуват, сетне беше обратното - винаги беше "зло". В действителност всяко увеличение си има параметри, които обуславят доколко е добре за сегашните акционер и стойността на компанията, но пазар...
                тука направиха преди време, според мен, най-глупавите увеличения на капитала в историята. Първото на 1.4 или ужким под пазарната, а то в последствие се оказа над пазарната, а малко след това ново на малко над левче, което доказа че не са си направили сметката правилно. Друг е въпроса как ги допуснаха за увеличение доста под балансовата стойност? Абе не знам съветва ли ги някой или сами си сглупяват

                Коментар


                • ривърс сплит 1 към 10 и увеличение на 1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                    Мога да споделя за себе си, че излязох напълно предните дни и затова мислех за покупка - не съм тук с големи обеми.
                    А относно евентуално увеличение - то няма как да се случи под лев и от това сегашната цена не губи, а печели. Преди години, когато се чуеше "увеличение на капитала" всички се втурваха да купуват, сетне беше обратното - винаги беше "зло". В действителност всяко увеличение си има параметри, които обуславят доколко е добре за сегашните акционер и стойността на компанията, но пазар...
                    Пончо, що се мъчиш да им обясняваш на гъдулките?
                    Оставяй ги да плуват по течението и да цъкат с език

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                      Хубаво надъхвате, явно стискате тук картоните, вероятно по принуда и дългосрочно, но ако ви лепнат поредното увеличение на капитала, ще видите кон боб яде ли
                      Мога да споделя за себе си, че излязох напълно предните дни и затова мислех за покупка - не съм тук с големи обеми.
                      А относно евентуално увеличение - то няма как да се случи под лев и от това сегашната цена не губи, а печели. Преди години, когато се чуеше "увеличение на капитала" всички се втурваха да купуват, сетне беше обратното - винаги беше "зло". В действителност всяко увеличение си има параметри, които обуславят доколко е добре за сегашните акционер и стойността на компанията, но пазар...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                        Кажи им го генерале. Между другото, Кашпировски се е появил !
                        О,не..Scrooge McDuck не е Кашпировски,само го имитира донякъде.Подкрепям Монти..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                          Браво,Батя...очевидно ти си богат човек,можеш да си позволиш лукса да купуваш на 65 ст.Пък и малко пропаганда не е излишна.
                          Тук от две години се продава на 60 ст ,даже и Алианц се отказа да я крепи .... и само надеждата за обратното качва позицията ,но както подметна някой дали пък някое увеличение , облигации или друго чудо няма да ги изпревари...
                          Тези бройки защо се продадоха а не дадоха на обратното а ако е обратното като ИП и после да мине самото прехвърляне след решението..
                          Не е препоръка..
                          Last edited by Монти; 18.01.2013, 13:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            кофти
                            аз гледам да съм редовно на линия, все пак това ми е професията

                            Даже знаеш ли каква зависимост открих.
                            Когато БФБ е неликвидна, като последните няколко години, се налага повече да дебна пред екрана. Защото добрите сделки са по-рядко и не става ако пропусна нещо, да си наваксам веднага с друго. Поне аз така ги виждам нещата.
                            Ще намериш нещо добро за кеша... пък може и още някой продавач да се появи тук.
                            Успех!
                            Батя, ами какво стана при ЗХБГ там с 3 хил лв. -8% надолу.Това какво е Керкенезов го няма да обяснява? И там няма ли да подпреш малко?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                              Браво,Батя...очевидно ти си богат човек,можеш да си позволиш лукса да купуваш на 65 ст.Пък и малко пропаганда не е излишна.
                              Кажи им го генерале. Между другото, Кашпировски се е появил !
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Хубаво надъхвате, явно стискате тук картоните, вероятно по принуда и дългосрочно, но ако ви лепнат поредното увеличение на капитала, ще видите кон боб яде ли
                                Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X