IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alan20
    Ех мили ми мълчаливи Искров.... Колко ли тегоби са те налегнали сега.....???
    От една страна излъга преди 2 1/2г. , от друга поведе неравна битка с Дянков (левият ташак на Б.Б.), а от трета страна и Фич те сгънаха предколедно да те сурвакат....!!!
    'че бългаската финансова система е в лошо състояние е ясно на всички
    всъщност н ее само българската - европейската също е зле
    въпросът е защо Искров и малоумникът Дянков се правят на разсеяни
    ПИБ отдавна си е банка на червената олигархия / мафия и въртят схеми не от сега - трудно е да се разбере какво точно правят защото естесвено когата се въртят далавери прозрачност няма
    аконякоя банка гръмне единственият нячин да я спаси държавата е чрез теглене на заем освен ако не вземат да направят мега глупостта и да дадат пари от резервите в БНБ - ТО ТУК В БУЛГАРИСТНА ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      ...................Според мен най-сериозното начинание в последно време е седлката по Кремиковци и е от съществено значение за успеха на банката как ще се развият там нещата.
      ...............................
      Не бих могъл да се съглася повече. Сделката е израдена на принципа "Ако спечелим - печели само Цеко. Ако загубим - губи цялата банка."

      Сетиха се те от Фич. Трябваше им цяла година, за да стигнат до очевидното.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Кои бяха тези Фич ?
        Как ли пък са по в час от нас по отношение на ПИБ....
        Именно И аз до сега не съм ги чувала.

        Коментар


        • Кои бяха тези Фич ?
          Как ли пък са по в час от нас по отношение на ПИБ....


          Според мен най-сериозното начинание в последно време е седлката по Кремиковци и е от съществено значение за успеха на банката как ще се развият там нещата.
          Останалото е в зоната на "аз ви казах, но понеже,обаче,защото".

          Не знам как я мислят работата банките с гръцки майки, но според мен БГ-банките (ПИБ, ЦКБ) ще имат мегдан за ръст за сметка на 'гръцкия' сегмент от БГ пазара.

          поздрави и лека
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
            Абе от де тази злоба?
            Имам чувството, че има хора, които мастурбират от кеф при вида на лоши новини

            (в случая дори и няма лоша новина)
            +1
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              И тези ще ги финансират- не бери грижа
              Повдигнатите въпроси са от съвсем различно естество

              Fitch Ratings постави в негативния си списък за наблюдение дългосрочния кредитен рейтинг на Първа инвестиционна банка (ПИБ) ВВ- От Fitch Ratings потвърдиха краткосрочния рейтинг на банката на ниво В.

              От Fitch Ratings заявиха, че рейтингът на банката може да бъде понижен в зависимост от резултатите от оценката на вероятността властите в България да подкрепят финансово банката при необходимост.


              Готовността за подкрепа от държавата обаче не е сигурна според агенцията, тъй като банката не е държавна, както и заради потенциални слабости в корпоративното й управление. Fitch ще проведе допълнителни дискусии с българските власти, за да изясни подкрепата им за банковата система при нужда, допълва агенцията. От там посочват още, че има опасност ПИБ да кредитира свързани лица. Тази опасност според Fitch се поражда от непълната информация за акционерната структура, интересите на мажоритарните собственици в други сектори, които изискват големи капитали (особено туризма), слабостите в корпоративното управление и някои доста рискови кредитни експозиции.
              www.finance5.bg

              Коментар


              • Абе от де тази злоба?
                Имам чувството, че има хора, които мастурбират от кеф при вида на лоши новини

                (в случая дори и няма лоша новина)
                There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                Коментар


                • И тези ще ги финансират- не бери грижа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Много важно - на толкова големи европски банки понижиха. Пак мелодрами
                    На тях обаче 500 милиарда на 1% годишна лихва им раздадоха
                    www.finance5.bg

                    Коментар


                    • Много важно - на толкова големи европски банки понижиха. Пак мелодрами

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alan20
                        Никой не е пророк в собствената си родина
                        Алъне, на това лесно се намира вариант, ако искаш да си пророк. Може да идеш другаде и оттам пиши. Може да те признаят
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Едва я намерих тая тема, почти месец прашасва.

                          http://www.investor.bg/news/article/127954/339.html

                          Препоръки никакви!

                          Коментар


                          • Този пророк много прекали с нападките- ще пие кафенце

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zlata lamia
                              За никакво плюене не става въпрос-просто банката е ФАЛИРАЛА и хората трябва да си изтеглят парите оттам! А относно басовете-когато си платите стотиците хиляди евро,които ми дължите пак от басове,тогава и аз мога да платя 1000 лева на Мрежовика и 100 $ на Коко! Разбрахме ли се,жалки МУдераторчета и дезинформаторчета недни!
                              Е те за подобни излияния и бълвочи МЛЕКОТО оди на кафе преди време да пие КАФЕ на едно место ...мое и тебе да те привикат скоро на спяфка да отнесеш некоя и друга глоба ...а може и направо на Вапцаров да те привикат там срещу кошарите ...

                              Коментар


                              • Зла! Колко да си зла?! Доста налудничаво звучиш, ако може да се
                                погледнеш отстрани. Дори и да си прав, няма как човек да те вземе на
                                сериозно. Кълнеш, обиждаш, държиш се непристойно. По-скоро на луд ми
                                приличаш, честно! Нямам акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X