IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това не е корпоративна отговорност, а тъкмо обратното - то е безотговорно. Пак питам - при следващите бедствия какво правим ? Пак ли даряваме и докога ?
    Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      А бе хора стига сте я дъвкали Първа инвестиционна. Това което излезе за основния акционер като новина днес, плюс закона за горите, плюс съмненията покрай Кремиковци и какво ли не още са наистина неща които може да притесняват акционерите. Но да се хващате за дарението - хайде стига бе, едно хубаво нещо да са направили вие за него сте ги заяли. За корпоративна социална отговорност да сте чували?!?! няма световна компания дето да няма и такива ангажименти...
      +1 Акционер съм
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • А бе хора стига сте я дъвкали Първа инвестиционна. Това което излезе за основния акционер като новина днес, плюс закона за горите, плюс съмненията покрай Кремиковци и какво ли не още са наистина неща които може да притесняват акционерите. Но да се хващате за дарението - хайде стига бе, едно хубаво нещо да са направили вие за него сте ги заяли. За корпоративна социална отговорност да сте чували?!?! няма световна компания дето да няма и такива ангажименти...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          ПР за 150К евро.. и ги дадоха по няколко пъти по всички телевизии + интервю с управителя...

          ако трябваше да я платят тази реклама в прайм тайм по всички телевизии..дали щеше да излезе по-ефтино.

          поздрави

          Жеста си е жест, но ако Цеко Минев престане да върти всички схеми през офшорки..бихме приели този жест с много по-малко съмнение..
          Ми нека видим колко им е целия бюджет за реклама и как се вписват в този ценоразпис тези 300К лв., които са 153+ К евра. Според мен е доста скъп ПР, да не говорим, че е неефективен. Никой не очаква от една банка да прави такива подаръци. От 30 банки колко са дарили и в какъв размер ? А утре ако стане пролетно наводнение другаде - още 300 К ? Т'ва не е министерство на бедствията, а банка, или поне така пише в проспекта.
          Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

          Коментар


          • ПР за 150К евро.. и ги дадоха по няколко пъти по всички телевизии + интервю с управителя...

            ако трябваше да я платят тази реклама в прайм тайм по всички телевизии..дали щеше да излезе по-ефтино.

            поздрави

            Жеста си е жест, но ако Цеко Минев престане да върти всички схеми през офшорки..бихме приели този жест с много по-малко съмнение..
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Хайде да видим колко други банки са дарили пари.
              Не е работа на банката да върши такива жестове.
              Съчувствам на хората, но трябва да има ред.
              Ако искат да им помогнат, могат да го направят по други начини.
              Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

              Коментар


              • Финансовата инспекция написа 7 акта на Цеко Минев за поръчки към приятелски фирми

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                  Банката има бая да чисти имидж заради промените в закона за горите. Някакви 150 хиляди евро няма да го спасят.
                  Именно. След негативния ПР, който си направиха и 3 млн. да дадат пак няма да ги оправят.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Банката има бая да чисти имидж заради промените в закона за горите. Някакви 150 хиляди евро няма да го спасят.

                    Коментар


                    • Б..ти, отвратителните хора сте! Срам ме е! Банката туко що дари 300000 лева за бедстващите, но не, ТУК няма една добра дума! Някaкъв оръфляк мънка за 10 стотинки!!! Срам ме е!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
                        Политически не искам да говоря,но щом твърдиш,че имат отношения с Герб значи трябва да е изненада за теб,че CORP,а не пиба спечели търга за санирането на жилища.....както и да е,за мен постъпката е добра,но не е в полза на акционерите.......Успех
                        Хич не е изненада, нали се сещаш че не може всичките дини под една мишница ...
                        Някак си не върви, нали разбираш, почват хората да говорят. Затова е добре да има разделяне, да не е всичко заедно.
                        Интересно, колко бързо хората забравят. Преди няколко месеца имаше едни списъци с хора дето не трябва да се роверяват от МВР, после Кремиковци с финансиране от ПИБ, дори и ЗУО-то са готови да променят, сещайте се защо и колко скрап има в Кремиковци ... Абе още много неща има които се виждат, всички ги знаем, но не всички зацепват за какво става дума.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Пичове,
                          излагате се....коментирате някакви 10ст. доста повече от сделката за Кремиковци дето е за стотици милиони..и е тъмна индия какво и как се случва....

                          успех
                          Напротив. Още тогава бях сметнал и написал какъв ще бъде нетния ефет от сделката върху инвеститорите в ПИБ. Понеже и други хора още на момента разбраха каква е играта и разпродадоха. За това и след това цената се срина брутално. Виж на графиката на акциите на банката, кога обявиха новината и какво последва след това.

                          Като си спомня, че някои хора тук ме убеждаваха, че срива в цената няма нищо общо със сделката и че спада е продиктуван от секторни и икономически фактори направо умирах от смях.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mnz Разгледай мнение
                            В какво да направи банката?
                            Няма начин да стои настрана. След като ГЕРБ вече дари 1 млн.лв., няма как банката след като има определени контакти с ГЕРБ, да стои настрана, нормално е и тя да дари.
                            Всички знаем какви са отношенията на високото ниво тук, така че нека да не се изненадваме от подобни дарения.
                            естествено, че е нормално
                            Пък и на фона на даренията на земи за писти по Пирин и Витоша(е, има нещо като разход - концесия, ама харча за обяди е по-голям ), това е даже, твърде малък жест )
                            Само дето нещата са сведени до лични каси при приходите и банкови при разходите )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mnz Разгледай мнение
                              E какво да направи банката?
                              Няма начин да стои настрана. След като ГЕРБ вече дари 1 млн.лв., няма как банката след като има определени контакти с ГЕРБ, да стои настрана, нормално е и тя да дари.
                              Всички знаем какви са отношенията на високото ниво тук, така че нека да не се изненадваме от подобни дарения.
                              Политически не искам да говоря,но щом твърдиш,че имат отношения с Герб значи трябва да е изненада за теб,че CORP,а не пиба спечели търга за санирането на жилища.....както и да е,за мен постъпката е добра,но не е в полза на акционерите.......Успех

                              Коментар


                              • Пичове,
                                излагате се....коментирате някакви 10ст. доста повече от сделката за Кремиковци дето е за стотици милиони..и е тъмна индия какво и как се случва....

                                успех
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X