IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ужас....
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Тия Варнаджиеви са навсякъде - в Надин, в Кремиковци...
      http://www.bnews.bg/article-55026

      Коментар


      • Кучетата си лаят кервана си върви. Надин комерс не е фирмата от схемата, просто една от другите търговски фирми ги е правила схемите. През това време Надин си реже скраб и си продава. Не бърката търговските фирми с истиското производство. Tам са парите, тия са въшкари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          ТурИ си депозита на висока лихва в Кремиковци а си вЪрни вторичните суровини в ПИБ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            ама в кремиковци мога ли да си туря депозита с висока лихва?
            ТурИ си депозита на висока лихва в Кремиковци а си вЪрни вторичните суровини в ПИБ.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Е то според мен между Надин, Кремиковци и ПИБ няма особена разлика.
              ама в кремиковци мога ли да си туря депозита с висока лихва?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Тия Варнаджиеви са навсякъде - в Надин, в Кремиковци...
                Е то според мен между Надин, Кремиковци и ПИБ няма особена разлика.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Тия Варнаджиеви са навсякъде - в Надин, в Кремиковци...

                  Коментар


                  • http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=934950

                    Коментар


                    • Цеко,Мутафчийски,комрадс,имайте малко милост към хакционерите и депозантите в ПИБ! Мажете ги от време на време с вазелин,че то само тиня и фекалии останаха от тях-от страх и срам не смеят да се обадят вече! "Сексита",продумайте бе-квото и да е,само кажете нещо-ЪП,АМА ЪХ,ИЛИ ПО-СКОРО ОХ!

                      Коментар


                      • How are you,злета палави?Минев и Мутафчийски продължават да Ви дълбаят със "свредела"! Душа не ви оставиха-споко само още 145 стотинки и мъката Ви ще свърши! Първо ще се "изравните" с ЦКБ някъде около 30-35 стотинки,но докато при ЦКБ има шансове за възходяща корекция в зоната около 25-30 стотинки,при ПИБ ситуацията е категорично "падащ кинжал" за 0 лева! Срам голям за ХАКционерите тука- ЦЕКОС И СИЕ ЯКО ВИ ХАКНАХА!
                        Last edited by X_Y; 20.06.2012, 17:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          може би адекватният инвеститор не би писал тук, аз затова пиша
                          +1

                          адекватният инвеститор does not invest in Bulgaria

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Всъщност адекватният инвеститор не би купувал нито една от тези две тояги. Просто казвам, че ако трябва са се избира в коя от двете да се инвестира, поне според мен ЦКБ е по-добрата инвестиция.
                            може би адекватният инвеститор не би писал тук, аз затова пиша

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Лично аз предпочитам ПИБ пред ЦКБ.
                              Всъщност адекватният инвеститор не би купувал нито една от тези две тояги. Просто казвам, че ако трябва са се избира в коя от двете да се инвестира, поне според мен ЦКБ е по-добрата инвестиция.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                ПИБ ще тръгне нагоре в някой момент в това няма съмнения. Но няма да е толкова много, колкото всички в темата се надяват.

                                Просто в моментното състояние на банката е такова, че адекватния инвеститор би купувал ЦКБ и то не сега.
                                Адекватният инвеститор никога не би купил ЦКБ. Там няма да има дивидент или търгово предлагане. Следователно единствената надежда е да се намери по-голям глупак. Така погледнато ЦКБ е акция за спекуланти а не за инвеститори. Отделно схемата с коефициентите е доста относителна. Никога не можеш да си сигурен за качеството на отчетите.
                                Според мен в даден момент банките ще тръгнат нагоре. В дългосрочен план са добре. Грубата сметка е, че активите има ще се удвоят в рамките на 6-7 години. Лично аз предпочитам ПИБ пред ЦКБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X