IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пропускаш Вальо Захариев, както и едно пътно дружество от Пловдив с много отрицателен СК! Ккто и редица дружества на Черепа.
    Last edited by ОК; 02.06.2012, 14:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      за мен идеята на Никола е друга. Когато се случи голямо изсипване и се включат няколко големи да купуват ,това повлича и други и други и пакета се изчерпва ,но на другият ден ако продължава продажбите желаещите да се включат намалява ...
      За мен ако стоят фундаменли причини за продажба тези от ляво ще играят ролята на стъпала където ще минават аукционите за 5 % бариера....
      Според мен там трябва да бъде баса ....дали има фундаминтални причини за продажба и дали купувачите хващат падащ нож или е временно явление заради поредният излизащ грък.... Иначе поръчките купува ще са там докато ги удавят ако има причини....
      Естествено, че има фундаментална причина. Кредит отпуснат към две ЕООД-та с общ собствен капитал 15к на ресурс на обща стойност от 316 млн. лева, като дори да е печеливша сделката ПИБ в най-добрия случай ще е на break even.

      Ковчаки с неговите кредити, които са не се знае колко са. Сега и Гриша Ганчев. Има много основателна причина, че акцията търгува на P/B 0,34x.

      Провизирайте те едни 60% от тези експозиции и ще видите, колко собствен капитал остава. Просто трябва повече да се мисли и по-малко да се надявате на106 да ви крепи акцията.
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Е-е-е, той Колето е решеил малко така да "подсили" основната си мисъл явно Надали ще се хване на бас..... Но аз съм готов по всяко време преди понеделнишката сесия да се хвана на бас, че офертите "купува" ще си стоят отляво.
        Истината е че веднага след обявяването на сделката с Кремиковци разпродадох всичко тук и ви обяснявах каква тояга се заформя. Всеки може сам да сметне колко процента загуби си спестих. Опитах се и на вас да ви спестя загубите но не. Явно когато сте купили една акция трябва да си умрете с нея. И все пак се надявам да е имало хора, които да са ме послушвали. Все пак бях един от най-големите фенове на ПИБ до онзи момент.

        Не знам, защо си мислите, че 106 ще подкрепят акцията, пък и дори да го направят ПИБ не струва повече от номинал дори и при едни по-оптимистични допускания относно размера на кредитите на Ковачки, Гриша Ганчев и Кремиковци.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Е-е-е, той Колето е решеил малко така да "подсили" основната си мисъл явно Надали ще се хване на бас..... Но аз съм готов по всяко време преди понеделнишката сесия да се хвана на бас, че офертите "купува" ще си стоят отляво.
          за мен идеята на Никола е друга. Когато се случи голямо изсипване и се включат няколко големи да купуват ,това повлича и други и други и пакета се изчерпва ,но на другият ден ако продължава продажбите желаещите да се включат намалява ...
          За мен ако стоят фундаменли причини за продажба тези от ляво ще играят ролята на стъпала където ще минават аукционите за 5 % бариера....
          Според мен там трябва да бъде баса ....дали има фундаминтални причини за продажба и дали купувачите хващат падащ нож или е временно явление заради поредният излизащ грък.... Иначе поръчките купува ще са там докато ги удавят ако има причини....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            Е чак басче, не но не мисля, че ще има особен интерес към акцията. Според мен по-голяма подкрепа може да има около 1 лев.
            Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Хванете се моля
            Е-е-е, той Колето е решеил малко така да "подсили" основната си мисъл явно Надали ще се хване на бас..... Но аз съм готов по всяко време преди понеделнишката сесия да се хвана на бас, че офертите "купува" ще си стоят отляво.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Не ми се вярва чак да стигне левче ...пък и да не забравяме че 106 дебнат ...
              Но пък не е ясно дали са наблюдатели само ...
              Не е препоръка за ПК на ЦК

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                Е чак басче, не но не мисля, че ще има особен интерес към акцията. Според мен по-голяма подкрепа може да има около 1 лев.
                Хванете се моля

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Коле, едно басче, а? Какво ще кажеш?
                  Е чак басче, не но не мисля, че ще има особен интерес към акцията. Според мен по-голяма подкрепа може да има около 1 лев.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Цената последните години почти винаги се препокрива с тая Хима

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Неграмотността ти е шокираща, както във финансово отношение, така и на български. Това до някъде може да се обясни с днескашното поредно падане. Спокойно страшното още не е дошло. Просто изчакай понеделник да изчезнат офертите купува.
                      Коле да ме простиш обаче хич не ми дреме Не плашете акулата с месо, тя си знае, все някъде ще хапне стадото, след ноща идва ден, тека е било и тека ще бъде, БФБ няма кои знае какъв потенциал за надолу, и да има нещо ще е кратко и плод на страх и случайност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        ...........Просто изчакай понеделник да изчезнат офертите купува.
                        Коле, едно басче, а? Какво ще кажеш?
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вътрещаря Разгледай мнение
                          АХХАХА
                          Ти пишеш сега, а сега кои модел за оценка ти показа това.Пълните ви поредни шизофрении.
                          То ако зависеше нещо от такива, никога нямаше да има борса и стойност.
                          Неграмотността ти е шокираща, както във финансово отношение, така и на български. Това до някъде може да се обясни с днескашното поредно падане. Спокойно страшното още не е дошло. Просто изчакай понеделник да изчезнат офертите купува.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            И тука всичко върви по план.
                            Дори доста по бързо от предвиденото.
                            След зрънцето на 1.60, днес клъвнах 2 на 1.50.
                            Ама истинската попарка чакам да хапна около 1.30 някъде.
                            Нормалното е да са в съотношение 2: 1 с ЦКБ-то
                            Съотношението е ок....преди време писах, че ще стане 3:1 - не, че съм го искал
                            имай предвид, че съотношението може да се получи не само със спад
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • И тука всичко върви по план.
                              Дори доста по бързо от предвиденото.
                              След зрънцето на 1.60, днес клъвнах 2 на 1.50.
                              Ама истинската попарка чакам да хапна около 1.30 някъде.
                              Нормалното е да са в съотношение 2: 1 с ЦКБ-то

                              Коментар


                              • Абе КТБ си е нещо повече от любимец... Ама това е друга тема, а?

                                Коментар

                                Working...
                                X