IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Вярно, но какво стои зад него като собственост - от миналите през през продажба активи само тоалетните не ги видях ....
    Няма да се връзваме
    Не знам на какво и кои как се връзва ..на синджир ли ..на царевица ли кълве ...ама денс някой си купи едни 3 к бройки на 23 стинки ОЦК

    Така че мислете му !

    Не е препоръка за ПК на ЦК

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fant0mas Разгледай мнение
      Само да ви светна, че самото ОЦК е на Валентин Захариев. А тази т.нар."новина" е доста стара - още от миналия август, първо в Блиц.БГ се появи (проверете ако не вервате: http://www.blitz.bg/news/article/149144), че този кмет се е затичал да го купува ОЦК-то. Естествено поредната лъжа. Не се връзвайте.
      Вярно, но какво стои зад него като собственост - от миналите през през продажба активи само тоалетните не ги видях ....
      Няма да се връзваме
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Само да ви светна, че самото ОЦК е на Валентин Захариев. А тази т.нар."новина" е доста стара - още от миналия август, първо в Блиц.БГ се появи (проверете ако не вервате: http://www.blitz.bg/news/article/149144), че този кмет се е затичал да го купува ОЦК-то. Естествено поредната лъжа. Не се връзвайте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          За съжаление си прав ... вече почнаха да ме дразнят - и то при условие , че съм много търпелив и съм ги взел на дъното. Уточнявам - чист късмет
          Бях решил да ги държа за "пенсионен фонд" , но вероятно ще си оставя символично количество - понеже ми е първата сделка.
          Здравей,

          Ако пакета ми не беше на висока средна цена, правил съм го преди 2009 г. и не успях да го усредня достатъчно, да съм избягал с мръсна газ от тук ...!

          Всички тези схеми с Кремиковци, ОЦК, сега предполагам ще се повтори и с Холдинг Пътища /липса на инфо. и яснота за Банско и Витоша/ ext. .. нямат нищо общо с пазарно поведение в защита на акционерите.

          Има си правила, по които всички сериозни банки осъществяват ИНВЕСТИЦИОННО банкиране, но за съжаление тук не го виждаме ..

          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
            Дори да има истина в новината ...., за нас акционерите в банката няма да има положителен резултат. Може би единствено индиректно, че кредита ще бъде изплатен ... .
            Ако има печалба /а при сделка няма как да няма/, то тя ще си отиде директно в Хармони ... и в людете, които са зад нея.
            С други думи новина няма.

            Поздрави.
            За съжаление си прав ... вече почнаха да ме дразнят - и то при условие , че съм много търпелив и съм ги взел на дъното. Уточнявам - чист късмет
            Бях решил да ги държа за "пенсионен фонд" , но вероятно ще си оставя символично количество - понеже ми е първата сделка.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Дори да има истина в новината ...., за нас акционерите в банката няма да има положителен резултат. Може би единствено индиректно, че кредита ще бъде изплатен ... .
              Ако има печалба /а при сделка няма как да няма/, то тя ще си отиде директно в Хармони ... и в людете, които са зад нея.
              С други думи новина няма.

              Поздрави.

              Коментар


              • [QUOTE=Zdravko;1059434090]
                Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                Една измислица, повторена и сто пъти, няма как да стане истина.
                Блумбърг и металургия?!? WTF![/QUOTE

                И аз съм на твоето мнение, но публикациите са факт. Времето ще покаже, прекалено хубава новина е за да е вярна.
                Очевидно в БГ никой не вярва в правилото „купувай при слухове, продавай при новини”.
                Още една разлика със световните пазари....
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • [QUOTE=fantasy_gt;1059434086]Една измислица, повторена и сто пъти, няма как да стане истина.
                  Блумбърг и металургия?!? WTF![/QUOTE

                  И аз съм на твоето мнение, но публикациите са факт. Времето ще покаже, прекалено хубава новина е за да е вярна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Една измислица, повторена и сто пъти, няма как да стане истина.
                    Блумбърг и металургия?!? WTF!

                    Коментар


                    • http://rodopi24.blogspot.com/2013/04...post_9252.html

                      Коментар


                      • http://novjivot.info/04/19/55538

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fant0mas Разгледай мнение
                          Пичове, да ви светна нещо. По закон банките в България обявяват на своите сайтове предстоящи промени в своите тарифи за физически лица 2 месеца предварително. За юридически лица обаче няма изрично изискване да се обяви предварително. Има много примери за това. Но ПИБ-чето са коректни, поне 2-3 дена преди промяна, която засяга юридическите лица, пускат инфо на своя сайт. Винаги е било така! Cobos, за всеки случай си чисти cashe на компа с F5, тъй като някой път може да ти се появи старата тарифа, имай го предвид.
                          Мерси че ме светна за Refresh-a тои одавна е изгрял на нашата улица ..и няма нужда от Refresh ..защото в случая промените както си видял от линка на колегата е pdf ..на pdf ...а refresh му не требе

                          Не е препоръка за ПК на ЦК

                          Коментар


                          • Пичове, да ви светна нещо. По закон банките в България обявяват на своите сайтове предстоящи промени в своите тарифи за физически лица 2 месеца предварително. За юридически лица обаче няма изрично изискване да се обяви предварително. Има много примери за това. Но ПИБ-чето са коректни, поне 2-3 дена преди промяна, която засяга юридическите лица, пускат инфо на своя сайт. Винаги е било така! Cobos, за всеки случай си чисти cashe на компа с F5, тъй като някой път може да ти се появи старата тарифа, имай го предвид.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Не знам къде си гледал, но аз съм абсолютно сигурен, че тия 1.30 лв си ги бяха обявили няколко седмици предварително. Абсолютно съм сигурен. И да те светна къде да гледаш - ЕТО ТУК редовно публикуват предварително предстоящите промени. Чети внимателно и редовно, за да не изпищиш, че от 8 май преводът сстава от 1.30 на 2 лева. Без майтап - пише си го черно на бяло, и то повече от месец предварително.
                              Мерси за инфото.Но 2 лева за кредитен превод няма да им дам.От утре ще се закриват сметки поетапно и леко ще се тегли безтаксово за съжаление прекалиха вече - 1 EUR на кредитен превод такса.На многоредовото платежно беше 2 лева и то към бюджета !

                              Но тук си пише 1,30 лв за виртуалното им банкиране
                              http://www.fibank.bg/uploads/_Tariff...21-05-2013.pdf
                              Тайно се надявам да не стане 2 кинта
                              Не е препоъка за теглене и внасяне на кинти на гише в ПИБ
                              Last edited by COBOSCHETO; 02.04.2013, 01:50.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                                Тихомълком е защото мога да докажа чрез запис на тяхната тоелефонна линия за вируалният клон на която звъннах веднага щом видях че последните два кредитни превода минаха с по 1,30 лв такса.Знаеш ли какво ми отговори операторката ? Точно като тебе ..четете си сайта.Аз преди това си бях отворил чинно pdf файла с тарифата и знаеш ли какви пишеше там за кредитни преводи - 1,10 лв.Цитирам и го и ЛАТЕРНАТА отсреща взе да дава НАЗАДЕН като КАМАЗ пред ОЦК то.Взе да се извинява че колегите не го били сменили.Айде кажи сега кое е било първо, таксата или смяната на тарифата в банката ?! И в нейният официален сайт.Ако си любопитен можеш да изискаш записа да ти го предоставят ако въобще си признаят за грешката.Ама понеже си си Тома неверни виждам продължавай да си си клиент.Това си е твои избор.Това не е Анти ПИБ кампания просто един факт които ти оспорваш без да имаш аргументи.
                                Не знам къде си гледал, но аз съм абсолютно сигурен, че тия 1.30 лв си ги бяха обявили няколко седмици предварително. Абсолютно съм сигурен. И да те светна къде да гледаш - ЕТО ТУК редовно публикуват предварително предстоящите промени. Чети внимателно и редовно, за да не изпищиш, че от 8 май преводът сстава от 1.30 на 2 лева. Без майтап - пише си го черно на бяло, и то повече от месец предварително.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X