IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Така е, то за това са и тези увеличения на капитали нали
    Да кредитираш себе си не го броя за кредитиране
    Veni, Vidi, Vici

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
      хаха много смешно

      Само, който не кредитира няма лоши кредити

      Успех!
      Така е, то за това са и тези увеличения на капитали нали

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        защо да не заслужава. лошите кредити все в ПИБ гърмят - ЦКБ ме съмнява да имат големи проблеми в това отношение

        Всъщност ЦКБ вече си направи увеличението на капитала, така че по лично мнение всъщност заслужава по-високи коефициенти от ПИБ
        хаха много смешно

        Само, който не кредитира няма лоши кредити

        Успех!
        Veni, Vidi, Vici

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lpef Разгледай мнение
          Коя е Цеца С?
          Цветелина Бориславова aka Tsetsa the Sex

          Има днес и интересна статия в 168 часа за Ковачки без да знам дали има въобще нещо общо с тукашната тема
          Game Over...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
            Равновесов, не разбра ли, че коефициентите сами по себе си са едно нищо

            Един добър бизнес модел е нормално да се търгува на по-високи коефициенти от един не толкова добър.

            Аз лично мисля, че ЦКБ ще мине 2 лева, но ЦКБ не заслужава да се търгуна на еднакви мултипликатори с FIB. Тоест FIB заслужено се търгува с премия спрямо ЦКБ.

            Лично мнение не е препоръка.
            защо да не заслужава. лошите кредити все в ПИБ гърмят - ЦКБ ме съмнява да имат големи проблеми в това отношение

            Всъщност ЦКБ вече си направи увеличението на капитала, така че по лично мнение всъщност заслужава по-високи коефициенти от ПИБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Аз за такива работи не споря, поскъпването в даден времеви интервал е божа работа
              Ами виж по-назад в темата, че го правиш
              Veni, Vidi, Vici

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Хубавото на това търгово е че ще зададе минимални коефициенти за оценка на целия банков сектор на БФБ. От което отново ми се струва че ЦКБ ще е най-печеливша.
                Утре и двете са на север

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Хубавото на това търгово е че ще зададе минимални коефициенти за оценка на целия банков сектор на БФБ. От което отново ми се струва че ЦКБ ще е най-печеливша.
                  Равновесов, не разбра ли, че коефициентите сами по себе си са едно нищо

                  Един добър бизнес модел е нормално да се търгува на по-високи коефициенти от един не толкова добър.

                  Аз лично мисля, че ЦКБ ще мине 2 лева, но ЦКБ не заслужава да се търгуна на еднакви мултипликатори с FIB. Тоест FIB заслужено се търгува с премия спрямо ЦКБ.

                  Лично мнение не е препоръка.
                  Veni, Vidi, Vici

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                    Аз също мисля, че търговото идва от законовите изисквания. Но цената на търговото според мен ще е над пазарната било то и с малко
                    Деофшоризиране на банките, няма такова нещо... Търгово и после увеличение на капитала

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                      Тази Банка е в пъти по-апетитна от ЦКБ.

                      Имам акции и от двете.

                      Не е препоръка.
                      И аз имам акции и от двете но не мога да съм сигурен на 100% коя е по - добра. Ако го знаех щях да имма само от нея....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        Ние с теб си водим конструктивни спорове по доста позиции, което е супер

                        Последно мисля, че спорихме кое ще поскъпне повече в следващите няколко месеца FIB или IHLBL
                        Аз за такива работи не споря, поскъпването в даден времеви интервал е божа работа

                        Коментар


                        • Хубавото на това търгово е че ще зададе минимални коефициенти за оценка на целия банков сектор на БФБ. От което отново ми се струва че ЦКБ ще е най-печеливша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Не съм убеден, имам само от ЦКБ
                            Ние с теб си водим конструктивни спорове по доста позиции, което е супер

                            Последно мисля, че спорихме кое ще поскъпне повече в следващите няколко месеца FIB или IHLBL
                            Veni, Vidi, Vici

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Според мен нещата са свързани с промените в законодателството за офшорките. Решили са, че наличието на офшорки ще пречи на банката и сега просто си обявяват официално това, което всички знаеха. А търговото е просто защото такива са изискванията на закона.
                              Аз също мисля, че търговото идва от законовите изисквания. Но цената на търговото според мен ще е над пазарната било то и с малко
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                                Тази Банка е в пъти по-апетитна от ЦКБ.

                                Имам акции и от двете.

                                Не е препоръка.
                                Не съм убеден, имам само от ЦКБ

                                Коментар

                                Working...
                                X