IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
    Странна работа с това ОЦК ..тия дни мина едно немалко пакетче - 400 к бройки ...на 7,5 ст ....дали не се мъти и нещо там с Хармони ....
    А инак предлагането до 2.7 какво е ми става смешно ... мога и аз да се напъна ...не скиорчетата

    Не е препоръка за ПК на ЦК
    според мен няма какво да се случи, те хубавите активиотдавна ги извадиха от ОЦК, там изобщо не ми е ясно какво се търгува.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Бамката е стабилна и голяма. Обслужването винаги ме е кефило и като цяло винаги съм я ползвал. Като включим и добрите отчети тук, как човек да не си купи акциЙ
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Скиорчета са...
        А може да не се скиори, все пак срещу наклона или пък са, но да има някаква оптическа измама ако и утре продъжат тека значи измама ще да е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Е то конкретно по тоя кредит ПИБ взе цялото предприятие.
          Странна работа с това ОЦК ..тия дни мина едно немалко пакетче - 400 к бройки ...на 7,5 ст ....дали не се мъти и нещо там с Хармони ....
          А инак предлагането до 2.7 какво е ми става смешно ... мога и аз да се напъна ...не скиорчетата

          Не е препоръка за ПК на ЦК

          Коментар


          • Скиорчета са...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
              определено,
              ако трябва да перефразирам –

              "Децата нямат спирачки"

              Ха-ха не са деца обаче

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                нЕма какво да ни спрЕ
                определено,
                ако трябва да перефразирам –

                "Децата нямат спирачки"

                Коментар


                • нЕма какво да ни спрЕ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
                    То и кредитите към ОЦК бяха обезпечени, ама ....
                    Е то конкретно по тоя кредит ПИБ взе цялото предприятие.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                      Дори и арменчето с офис до Света Неделя усеща ЖЕГАТА във врата си както казва Де Ниро в един известен филм

                      Не е препоръка ...за ПК на ЦК ..добър гейм и ask се заформя тук
                      Арменчето не е за подценяване

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                        Ако това се случи ще е много лесно ПИБ да стане банка номер 1 у нас
                        Дори и арменчето с офис до Света Неделя усеща ЖЕГАТА във врата си както казва Де Ниро в един известен филм

                        Не е препоръка ...за ПК на ЦК ..добър гейм и ask се заформя тук

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          В рамките на може би година предстои продажбата на поне 2 от гръцките банки у нас.Да не кажа три.
                          Ако това се случи ще е много лесно ПИБ да стане банка номер 1 у нас

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
                            Много странно е защо се повишава акцията.
                            Аз като не разбирам нещо не го коментирам ) Работата на банките е да кредитират, не всички кредити са ок, причините са най-различни, после идват съдебните изпълнители, публичните продажби, съкредитоискатели и т.н. и т.н. този бизнес е такъв. Кредитите имат някакво обезпечение, нещо е върнато по тях. Банките не са за съжаление

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                              Тези кредити не са раздавани за усмивки, нали имат обезпечение. И то е поне с 20-30% по голяма стойност.
                              То и кредитите към ОЦК бяха обезпечени, ама ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                                И то е поне с 20-30% по голяма стойност.
                                Това естествено няма как да се знае. Напротив, ако се гледа историята с последните кредити където глътна вода банката, обезпечението все се оказваше доста по-слабо от нужното.

                                Коментар

                                Working...
                                X