IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Точно така Жека, тая информация се изпусна по терлици, КЪДЕ е равнопоставеността, значи някой хора са по Хора
    Двамата червени другари пет пари не дават, че банката им е публично дружество
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Точно така Жека, тая информация се изпусна по терлици, КЪДЕ е равнопоставеността, значи някой хора са по Хора

      Коментар


      • На следващо място - излиза от съобщението чл. 151, чл. 4 от ЗППЦК:

        (4) (Нова - ДВ, бр. 52 от 2007 г., в сила от 03.07.2007 г., доп. - ДВ, бр. 103 от 2012 г.) Управителният орган на дружеството - обект на търгово предложение, предоставя търговото предложение на представителите на своите служители или на служителите, когато няма такива представители, и незабавно оповестява информация за постъпилото предложение и съществените условия по него по реда на чл. 100т.
        Е ли я има равнопоставеността или не ако днес едни имат достъп до търговото, други най-рано утре във вестниците и кога трябва да се публикува във вестниците?

        Аз лично бих се радвал да се налее още свеж кеш в цацата, едно за колегията, друго ще иде не малко и в други емитенти, но да видим.
        Last edited by Jekata; 09.01.2014, 22:17.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Windowshopper Разгледай мнение
          За да влезем в хипотезата на "squeeze out" трябва да преминем 95%
          Те имат 83%, нали така беше ?
          The best things in life are free. The second best things are very expensive!
          не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
            Аз лично съм ядосан. Дано да не успеят да направят Squeeze out, въпреки че се съмнявам. То само името му ми дава негативни асоциации - ЦЕКО
            За да влезем в хипотезата на "squeeze out" трябва да преминем 95%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Затова и преди писах , главния въпрос е дали наистина искат делистване на ПИБ или формално изпълняват закново зъдължение......

              Нямат ли връзка с инвеститорите да каже някои ......да знаем къв ни се точи поне.
              Мисля, че наистина искат да е делистнат, апетита идва с ядането, първо МКБ не казаха колко платиха, сега нас )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                Де-офшоризацията е най-вероятният сценарий към момента. Търговото е про-форма (поради законовите изисквания след преминаването на 3-те %).

                Мисля, че целта на мажо не е да вземе акциите.

                Ако цената на търговото е около 3-те лева, то това ще доказателство на тази теза.

                Ако наистина искат фрий-флоута те са наясно, че да саберат доволно едно 4.5-5 лева ще трябва да ръснат.

                Лично мнение.
                4-4.5 макс. И взимат всичко. 50% макс отгоре над сегашната цена, взимат и си свиркат.
                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Затова и преди писах , главния въпрос е дали наистина искат делистване на ПИБ или формално изпълняват закново зъдължение......

                  Нямат ли връзка с инвеститорите да каже някои ......да знаем къв ни се точи поне.
                  То ще се разбере от цената.
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • Де-офшоризацията е най-вероятният сценарий към момента. Търговото е про-форма (поради законовите изисквания след преминаването на 3-те %).

                    Мисля, че целта на мажо не е да вземе акциите.

                    Ако цената на търговото е около 3-те лева, то това ще доказателство на тази теза.

                    Ако наистина искат фрий-флоута те са наясно, че да саберат доволно едно 4.5-5 лева ще трябва да ръснат.

                    Лично мнение.
                    Veni, Vidi, Vici

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                      Цената ще е достатъчно висока, за да я приемете всички. И достатъчно ниска, за да спечели само мажо! В дългосрочен план...
                      Така си е , но да ми платят по 8лв/бр сега и че го преживеем некак
                      не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        На 6 ша приема , няма да се чудя много ...ма ми се чини че търговото ще е около 3-те лева за съжаление
                        Markov на 3 лв. да забравят Търговото нищо не значи само по себе си, никой не може да ни задължи да продадем ) ако искат трябва да дадът ) как ги търпим толко време

                        Коментар


                        • Затова и преди писах , главния въпрос е дали наистина искат делистване на ПИБ или формално изпълняват закново зъдължение......

                          Нямат ли връзка с инвеститорите да каже някои ......да знаем къв ни се точи поне.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Аз лично съм ядосан. Дано да не успеят да направят Squeeze out, въпреки че се съмнявам. То само името му ми дава негативни асоциации - ЦЕКО
                            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                            не е препоръка

                            Коментар


                            • Пък вие се радвайте като циганче на баничка.
                              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                                Дават ти 6 кинта например ) цената заспива на 5,5 продаваш и на къде очи ти видят пазар голям )) Това е много добър сигнал не само за ПИБ а за цялата БФБ )
                                На 6 ша приема , няма да се чудя много ...ма ми се чини че търговото ще е около 3-те лева за съжаление
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X