IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Цената е добра направи си справка, ще помогна 2лв - 2,40 върна на 2,2, 3.05 върна на 2.85, 3.74 връща на 3.55, горе долу по спомен последната година няма нещо разлияно и притеснително после ще е 4,10 ще върна на 3.90
    И така до 6 300 предполагам???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
      Аз очаквах да има повече оферти купува днес след този пакет от 200К, но явно съм сгрешил. От друга страна явно намират тази цена за добра
      Цената е добра направи си справка, ще помогна 2лв - 2,40 върна на 2,2, 3.05 върна на 2.85, 3.74 връща на 3.55, горе долу по спомен последната година няма нещо разлияно и притеснително после ще е 4,10 ще върна на 3.90

      Коментар


      • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
        Никой не коментира края на вчерашната сесия.
        Аз очаквах да има повече оферти купува днес след този пакет от 200К, но явно съм сгрешил. От друга страна явно намират тази цена за добра

        Коментар


        • Никой не коментира края на вчерашната сесия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Стенли Разгледай мнение
            Странно, не съм предполагал, че човек който коментира във финансов форум не знае къде да намери необходимата му информация.

            Прилагам линк: http://www.bnb.bg/BankSupervision/BS...BS_Q_201312_BG

            Успех с тълкуването .
            Виж, Стенли, вярваш ли наистина, че не знам или не мога да си намеря информация, която ме интересува? От една страна не ме интересува толкова много. От друга страна ти толкова убедено говориш с точни цифри, така сякаш отчета е точно пред теб. Помолих те просто да ми спестиш от оскъдното ми време, за което в крайна сметка ти благодаря..

            Коментар


            • Прав си Стенли , но аз малко по бавно обичам да разбирам ,въпрос на доверие може би. Но не пропускам да пълня когато трябва !! - а сега си продавам , както и не пропуснах и да купя в шума на 3,06 , това е борса все пак , а не зала за бракове !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Това че прибавят ~ 7мил. печалба от МКБ + своята ,или общо ~0,29 лв./1акц. , за мен не оправдава ръста и продавам , но не препоръчвам нищо ! -ето и отчета на МКБ

                http://www.infostock.bg/infostock/co...ents/M9QA/7342
                Не позна, за съжаление - няма да е зле да попрочетеш повечко преди да пишеш подобни свободни съчинения.

                Това което ще прибавят е т нар. отрицателна репутация и е разликата между цената на придобиване и собствения капитал на Юнионбанк.

                Опростено казано към финансовия резултат на ПИБ за 2013 година ще бъдат добавени ~ 153 милиона лева.

                Коментар


                • Това че прибавят ~ 7мил. печалба от МКБ + своята ,или общо ~0,29 лв./1акц. , за мен не оправдава ръста и продавам , но не препоръчвам нищо ! -ето и отчета на МКБ

                  http://www.infostock.bg/infostock/co...ents/M9QA/7342

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    [/I]

                    Имаш ли отчет на Юнионбанк?
                    Странно, не съм предполагал, че човек който коментира във финансов форум не знае къде да намери необходимата му информация.

                    Прилагам линк: http://www.bnb.bg/BankSupervision/BS...BS_Q_201312_BG

                    Успех с тълкуването .

                    Коментар


                    • Корп.банка се търгува на 0.85 а ПИБ 0.6
                      При търговия 0.6-0.7 то цена 3.60 - 4.20.
                      Много ще зависи и от отчета за 1-во трим.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        [/I]

                        Имаш ли отчет на Юнионбанк?
                        На сайта на БНБ няма ли?

                        Коментар


                        • Добър пакет от 200К

                          Коментар


                          • [/I]
                            Първоначално изпратено от Стенли Разгледай мнение
                            Няма да добави 100 милиона. 150 милиона ще добави.
                            Имаш ли отчет на Юнионбанк?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Тука станахте много скъпи. МКБ дори да добави 100 млн. към собствения капитал (което, разбира се, не вярвам), коефициентите са вече не толкова атрактивни в сравнение с някои доста по-големи и печеливши банкови институции на запад. Лично мнение..
                              Няма да добави 100 милиона. 150 милиона ще добави.

                              Коментар


                              • Швейцарска, швейцарска - ама е свила бизнеса до максимум. Другата най-голяма швейцарска е UBS - едва я спасиха. Светът вече не е такъв какъвто беше...

                                Коментар

                                Working...
                                X