IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Тц, еврото се мери през долара. Всъщност, всичко се мери през долара
    1,4 долара за едно евро. Базата е еврото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Много лесно - долара се мери през еврото. Съвсем нормално е когато едната част се засилва другата да пада.

      Ако двете ги разглеждаш през японската йена ще получиш доста различни резултати
      Тц, еврото се мери през долара. Всъщност, всичко се мери през долара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kig36 Разгледай мнение
        Би ли обяснил на простолюдието тогава,защо когато имаме силен долар имаме слабо евро и обратното?Много ще ми е интересно как ще направиш връзката между двете.
        Много лесно - долара се мери през еврото. Съвсем нормално е когато едната част се засилва другата да пада.

        Ако двете ги разглеждаш през японската йена ще получиш доста различни резултати

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Нищо подобно. Най-големия инвеститор в САЩ е Европа. Също както и най-големия инвеститор в Европа е САЩ. Същото е и за търговски патньорства. САЩ и Европа реално са в симбиоза когато става дума за икономика. Когато единия дърпа, обикновено САЩ, и другия го следва. Същото е и при пропадането.
          Би ли обяснил на простолюдието тогава,защо когато имаме силен долар имаме слабо евро и обратното?Много ще ми е интересно как ще направиш връзката между двете.
          Мнението ми не е препоръка!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kig36 Разгледай мнение
            Нали си наясно,че за да имаме силна Европа трябва да имаме слаби щати
            Нищо подобно. Най-големия инвеститор в САЩ е Европа. Също както и най-големия инвеститор в Европа е САЩ. Същото е и за търговски патньорства. САЩ и Европа реално са в симбиоза когато става дума за икономика. Когато единия дърпа, обикновено САЩ, и другия го следва. Същото е и при пропадането.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
              Това е почти абсолютно невярно. Справка- 1997-ма година. През първото тримесечие средната пазарна цена за моя град- София е 563,09лв., най-голям спад след това бележи ІІІ-то тримесечие в същата година - 439,43лв., а не по-късно от ІІІ-то тримесечие на 99г. вече имаме почти напълно възсттановяване в цената отпреди кризата. В банките доверието се връща изключително по-трудно, да не говорим, че загубите от хиперинфлацията бяха колосални в сравнение със спада на цените на НИ.
              Последните се обявяват винаги в конвертируема валута като долар или евро, никога в лева, неслучайно.
              99-та продадох маломерен двустаен в София за 8000$. И то извадих луд късмет. Бях готов и на 7000$, но тъкмо се бях отчаял и дойде една чалга "певица" и се нави на 8000.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Хахаха - те са бенчмарка за сигурност. НЯМА по сигурно нещо. Ако там нещата се скапат, тук ние ще почнем да живеем от лов и събирачество.
                Нали си наясно,че за да имаме силна Европа трябва да имаме слаби щати
                Мнението ми не е препоръка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  В интерес на истината вчера финализирах сделката за покупка на един недвижим имот дето мисля да го направя семеен хотел .... мисля че бъдещите години кеша ще пари както сме я подкарали тук и по света , та кеша си го понамалих сериозно .......

                  тези ми деиствия бяха планирани отдавна нямат връзка с истерията около банките
                  Успех с начинанието.

                  На мен не ми се занимава с личен бизнес, не се захващам с такива неща.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
                    Баси, никой ли не видя тага [irony]
                    а сори...вече видях
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Ами давайте - купувайте жилища

                      Аз пукнат лев не бих инвестирал в тях. Американските 30 годишни облигации в момента ми дават 3,5%, до година две ще ударят 5% ликвидни, сигурни - то всъщност няма нищо по-сигурно.

                      Като вземе доходноста по скапаните панелки да дава поне 5% отгоре може и да се замисля - до тогава вие си трошете пари, аз съм пас
                      В интерес на истината вчера финализирах сделката за покупка на един недвижим имот дето мисля да го направя семеен хотел .... мисля че бъдещите години кеша ще пари както сме я подкарали тук и по света , та кеша си го понамалих сериозно .......

                      тези ми деиствия бяха планирани отдавна нямат връзка с истерията около банките
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov
                        Това е абсолютно малоумно твърдение , направо се чудя като нямате елементарна правова култура как се осмелявате да бълвате глупости по форумите ....
                        Баси, никой ли не видя тага [irony]

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kig36 Разгледай мнение
                          Дано да си прав,аз в най-задлъжнялата държава не бих инвестирал.Те са най-големия балон,който скоро ще експлодира направо
                          Хахаха - те са бенчмарка за сигурност. НЯМА по сигурно нещо. Ако там нещата се скапат, тук ние ще почнем да живеем от лов и събирачество.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Ами давайте - купувайте жилища

                            Аз пукнат лев не бих инвестирал в тях. Американските 30 годишни облигации в момента ми дават 3,5%, до година две ще ударят 5% ликвидни, сигурни - то всъщност няма нищо по-сигурно.

                            Като вземе доходноста по скапаните панелки да дава поне 5% отгоре може и да се замисля - до тогава вие си трошете пари, аз съм пас
                            Дано да си прав,аз в най-задлъжнялата държава не бих инвестирал.Те са най-големия балон,който скоро ще експлодира направо
                            Мнението ми не е препоръка!

                            Коментар


                            • Ами давайте - купувайте жилища

                              Аз пукнат лев не бих инвестирал в тях. Американските 30 годишни облигации в момента ми дават 3,5%, до година две ще ударят 5% ликвидни, сигурни - то всъщност няма нищо по-сигурно.

                              Като вземе доходноста по скапаните панелки да дава поне 5% отгоре може и да се замисля - до тогава вие си трошете пари, аз съм пас

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
                                Първо, при фалит на банка вложителите губят депозитите, а кредитополучателите - кредитите. Един вид, банката подарява имота на кредитополучателя.
                                Ако мога да цитирам Тодор Батков - Ей,Богу

                                Коментар

                                Working...
                                X