IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Между другото бате Пешо не ти ли харесва какво предлагам, все пак съм гледал да се съобразявам с хора имащи депозити в закъсали банки.
    Какво ми харесва на мен няма значение.Както е известно на целия форум аз съм елетроинженер и земеделец а не банкер.Да раздавам акъл на банкери е смешно.За това са учили и затова са избрани.Нямам знанията и капацитета за тази работа.Днес успях да изтегля половината заплата и съм доволен че ще има какво да дам на детето като тръгне утре на изпит щото не мога да му проваля сесията заради това което се случва.Но трябва да се плаща ток вода сметки заплати.Иде жътва..Ако БНБ не реши проблема не знам какво ще правя.От млякото ще платя на работниците но жътвата не знам...Ще разчитам на жените и ще се надявам моя приятел арендатор като ми ожъне нивата да изчака за парите.Много ме е срам щото този човек не ми е длъжен.И дано той да няма проблеми щото не ми се мисли.Ще жънем през септември ако остане нещо.Или ще трябва да ходя да се моля за кредит.Та бъди внимателен и не всявай паника щото ще си създадем сами много ама мноооого голям проблем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
      Кефя се как анализирах румен гечев и познах още през ноември 2013, че червените гласопадаватели ще бъдат преебани от собствената им партия.
      Ми те не са преебани, а това че се опитвате да преебете не мутренския бизнес в страната, засега, не ви се е отдало, а и май няма и да стане
      Сигурно партийната линия по въпроса е последователна и датира от ноември 2013, но все тази

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
        Кефя се как анализирах румен гечев и познах още през ноември 2013, че червените гласопадаватели ще бъдат преебани от собствената им партия.
        То тук драга партия няма гроб кви са 5 милярда да теглим заем етова загробване

        Коментар


        • Кефя се от сърце.

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Между другото бате Пешо не ти ли харесва какво предлагам, все пак съм гледал да се съобразявам с хора имащи депозити в закъсали банки.
          Кефя се как анализирах румен гечев и познах още през ноември 2013, че червените гласопадаватели ще бъдат преебани от собствената им партия.

          Коментар


          • Между другото бате Пешо не ти ли харесва какво предлагам, все пак съм гледал да се съобразявам с хора имащи депозити в закъсали банки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Опряхме до класиците.М да другаря Тодор Живков отдавна е прозрял истината.А равновестко обича да раздава акъл.Той простия човек всичко знае и всичко може веднага оправя нещата всичко му е лесно
              В конкретния случай съм убеден че моето решение ще даде прекрасен резултат.

              Също както съм убеден че параноята и паниката която лъха от правителство и централна банка ще доведе до ужасен резултат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                Абе то много неща требват, ма нали некой требва да плати " Щом немаш пари, какво ще решаваш ти бе "
                Опряхме до класиците.М да другаря Тодор Живков отдавна е прозрял истината.А равновестко обича да раздава акъл.Той простия човек всичко знае и всичко може веднага оправя нещата всичко му е лесно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                  защо съсела Стани Гей избяга в Брюксел?
                  1. защото се насра от страх , че ще го линчуват заради падането на Борда и ограбването отново на Българските вложители.
                  2, за да помага на ПЕС овете в Европа
                  3. за да гради кариера
                  4. защото Руските тайни служби го внедриха в европейските структури като троянски кон на КаПутин
                  Аве съсела нали е украинче, не съм много сигурен, че дори и КаПутин го иска

                  Коментар


                  • Въпрос към комундета....

                    защо съсела Стани Гей избяга в Брюксел?
                    1. защото се насра от страх , че ще го линчуват заради падането на Борда и ограбването отново на Българските вложители.
                    2, за да помага на ПЕС овете в Европа
                    3. за да гради кариера
                    4. защото Руските тайни служби го внедриха в европейските структури като троянски кон на КаПутин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Аз за това реших да напиша нещо смислено. Първо си мислех - абе да се пържат в собствен сос - и без това никой от тях не ме кефи. Ама като видях панираната физиономия на Искров по телевизията и веднага ми хрумна че този ще омаца с лайна цялата страна ако продължава в същия дух.
                      Дам, човечеца явно е живял с идеята, че ще взима дебелата заплата и чат пат ще се вясва по разни приеми и това ще му е цялата работа. Ама ядец Може би най-яркото доказателство, че по разните там държавни постове се назначават абсолютно некомпетентни хора. Но тепърва има мегдан за изяви, да си доказва некадърността. Сеира ще е много голям

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                        Аве като ги гледам какви са капацитети всичките, ще изберат най-смотания вариант и ще е толкова смотан, че дори и аз не мога да го предрека .
                        Аз за това реших да напиша нещо смислено. Първо си мислех - абе да се пържат в собствен сос - и без това никой от тях не ме кефи. Ама като видях панираната физиономия на Искров по телевизията и веднага ми хрумна че този ще омаца с лайна цялата страна ако продължава в същия дух.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                          Но могат примерно да пратят хора на БНР да пее Вставай страна огромная по опашките пред бамките, да повдига духа

                          Супер
                          Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Точно защото няма кеш трябва да се избере най-евтиния вариант. А най-евтиният вариант е всичко да си върви както до сега. Дори и да се сменят собствениците на банките, вложителите в банките трябва да знаят че нищо не се променя.
                            Аве като ги гледам какви са капацитети всичките, ще изберат най-смотания вариант и ще е толкова смотан, че дори и аз не мога да го предрека .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                              Е добро утро, от къде им мирише
                              Мирише от теб и чунчо, то ясно , но ще проветрим след вас, налага се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                                Идеята на комуно крадците беше ясна още преди метежа свалил ГЕРБ. падане на Борда. И ще го направят независимо от туберкулозните ти плюнки,
                                Нещо не ти ли мирише на дим, електрическата инсталация в таванското ти помещение пак май дава на късо

                                Коментар

                                Working...
                                X