IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Ти смятай колко пари ще спечелят ПИБ от такси за теглене без заявка, , преводи и от лихви, които няма да платят заради развалени депозити...
    И Инвестора, и Инвестора .... Ти представяш ли си тия дни форума колко импресии е имал?
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      http://bnt.bg/bnt2-regionalni/bnt2-s...iraj-depoziraj
      Абе, не знам.... Но баМките трябва да се отплатят, я с по ниски лихви по кредитите... или поне да махнат дребният шрифт от договорите
      Всичко това от първи Август мисля че беше ще се случи поне това се говори в банковите среди нали приеха закон за някой такси да отпаднат !

      Абе вие вярно как инвестирате в Банки като не следите показателите на системата ?
      http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Компютърен спец издал диверсията на "Глобал Маркетс" срещу банките

        http://www.blitz.bg/news/article/276397

        Жената май се оказа права

        И аз се оказах прав, за съжаление - Засега Моллов е без обвинение, а на другите ще бъде повдигнато обвинение по чл. 326 ал. 1 от Наказателния кодекс за тиражиране на заблуждаваща тревожна информация. ....... ташак работа
        Пунт и пластика!
        Стигнете до поръчителите, тези са на ниско ниво. Пак се започна с дезинформацията и принасяне на жертви.
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • http://bnt.bg/bnt2-regionalni/bnt2-s...iraj-depoziraj
          Абе, не знам.... Но баМките трябва да се отплатят, я с по ниски лихви по кредитите... или поне да махнат дребният шрифт от договорите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
            Макар че ебахти и удара ще е ако в Петък хората закриха 800 милиона депозити на 6+% лихва и в понеделник ги вкарат обратно на 3%
            Ти смятай колко пари ще спечелят ПИБ от такси за теглене без заявка, , преводи и от лихви, които няма да платят заради развалени депозити...

            Коментар


            • Компютърен спец издал диверсията на "Глобал Маркетс" срещу банките

              http://www.blitz.bg/news/article/276397

              Жената май се оказа права

              И аз се оказах прав, за съжаление - Засега Моллов е без обвинение, а на другите ще бъде повдигнато обвинение по чл. 326 ал. 1 от Наказателния кодекс за тиражиране на заблуждаваща тревожна информация. ....... ташак работа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                Днес много положителни новини изкараха. Дано утре да възстановим 20те процента, загубени в петък. Че и отгоре!
                Аз положителна новина не чух а в 9 като се разбере че Е-Фибанк няма да работи през денят и акциите ще слязат под 2 лв за акция

                Ако е новина че еврото е 1.9583 или че сме във валутен борд или че имаме банкова система и тя е "стабилна" и на кой идиот му хрумна че хората трябва да депозират ?

                Макар че ебахти и удара ще е ако в Петък хората закриха 800 милиона депозити на 6+% лихва и в понеделник ги вкарат обратно на 3%
                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                  Днес много положителни новини изкараха. Дано утре да възстановим 20те процента, загубени в петък. Че и отгоре!
                  Много бързаш - дайте шанс и на други да си купят .....
                  Предлагам да завършим мечия тренд, да направим консолидация и тогава нагоре....
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Абе, чувал съм. Но много сайтове не щат да чуват за такива
                    А аз не ща и да чувам за кредитни карти. И досега не съм имал никъде проблем да си направя резервация с дебитна Виза (немска) или Виза Електрон (ДСК банк).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
                      За дебитни карти не си ли чувал?
                      Абе, чувал съм. Но много сайтове не щат да чуват за такива
                      Опитай и рент-а-кар с дебитна в чужбина
                      Няма проблем, ще ти дадат със солиден депозит
                      Last edited by Наивник; 29.06.2014, 22:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Е, с кво си прайш резервации? Самолети, хотели?
                        За дебитни карти не си ли чувал?

                        Коментар


                        • Днес много положителни новини изкараха. Дано утре да възстановим 20те процента, загубени в петък. Че и отгоре!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                            Аз пък нямам кредити и кредитни карти
                            Е, с кво си прайш резервации? Самолети, хотели?

                            Коментар


                            • al4en

                              Има и дебитни карти и по тях лихвата е мнооого ниска Удобство си е и си има цена.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • сега прочетох в пик, че глобъл маркетс били ИП , който разпратил мейлите с черни прогнози за банковата ни система.

                                Моите уважения към ДАНС и МВР, но тия калпазани от глобъл маркетс от много години по най-нахален и плосък начин се опитват да баламосват хората да си купуват акции през тях като нещо голямо и доходоносно - като целта им е да си лапнат една сосна комисионна без значение какво ще купи клиента.

                                Това което ми мирише, че е станало е , че тия нахалници са решили да използват момента с КТБ и да уловят маскимално много канари да им станат клиенти и да си купят "сигурни"акции на щатски и европейски компании. Понеже са мегалакоми то целта оправдава средствата и са написали тия бюлетини.


                                Не мисля, че вълната на слуховете тръгна от ГМ... прекално плоски ми се струвата, а още повече отдавна досаждат и едва ли толкова много хора ще им се вържат.

                                НО нека им вземат лиценза, защото така или иначе са доста брутални и досадни и работят с техниките от филма Boiler room.

                                поздрави
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X