IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Зайо Байо Разгледай мнение
    Клиентите на КТБ също бяха изключително доволни от обслужването на банката ... до преди няколко месеца.
    Ако не беше така - още щеше да я има тая банка, ама твърде дебела стана
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jawly Разгледай мнение
      Аз лично където и да отида винаги момичетата са ме обслужвали на 6.
      Ммм и мен са ме обслужвали добре....момичетата . Ама странно защо винаги оставяш при тях пари...никога не съм им вземал .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        В този ред на мисли. Най-доброто обслужване, което съм имал през годините е било в Първа Частна Банка
        Клиентите на КТБ също бяха изключително доволни от обслужването на банката ... до преди няколко месеца.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
          Напълно съм съгласен. В по-централните офиси са сложили едни засукани каки, дето не е ясно дали могат да свършат нещо, но поне изглеждат добре, но на другите места си е трагедия.
          Пробвай гръцките тогава, доволен ше останеш
          Там и каки няма, но пък работят до 4:30 (но - само когато служителката, която разбира от тези неща не е в отпуск)
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jawly Разгледай мнение
            Аз лично където и да отида винаги момичетата са ме обслужвали на 6. Дори са ми обяснявали допълнително информация и има разбиране. По-добре на хората в устата отколкото в краката
            В този ред на мисли. Най-доброто обслужване, което съм имал през годините е било в Първа Частна Банка

            Коментар


            • Аз лично където и да отида винаги момичетата са ме обслужвали на 6. Дори са ми обяснявали допълнително информация и има разбиране. По-добре на хората в устата отколкото в краката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                Днес имах нещастието да ползвам един от източните офиси на пиб в София. Потресаваща гледка. По телевизията са гръбнаци ама на живо са ануси.
                Напълно съм съгласен. В по-централните офиси са сложили едни засукани каки, дето не е ясно дали могат да свършат нещо, но поне изглеждат добре, но на другите места си е трагедия.

                Коментар


                • Извинявай много, но аз освен ПИБ използвам и Уникредит. Та сравнявайки двете като обслужване, ПИБ са на светлинни години напред. Онези са пълни дърва, да не говоря, че не си познават и продуктите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                    Особено изразът :"Ние сме ГРЪБНАК"
                    Днес имах нещастието да ползвам един от източните офиси на пиб в София. Потресаваща гледка. По телевизията са гръбнаци ама на живо са ануси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                      Особено изразът :"Ние сме ГРЪБНАК"
                      Гръбнак, гръбнак! Ама ако му седне прасьо и мамка му отгоре какво ли би станало?

                      Коментар


                      • Особено изразът :"Ние сме ГРЪБНАК"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Току-що гледах рекламата на ПИБ. Уникална е - браво!!!
                          Не разбирам защо не се харесва на някои участници тук и защо я нападат - може би тези хора обичат да гледат как всички около тях са смачкани, без самочувствие и по този начин си задоволяват егото колко те са добре.

                          Нямам нито депозит там, нито акции!
                          мАсква не вярва на сълзи
                          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                            Защото прилича на онези реклами които се правят........ нали знаеш кога
                            +111

                            И на мен ми хареса рекламата....
                            И ми напомни на една друга запомняща се реклама....
                            М-тел като се осра.а с отношението към клиентите си, направиха едно голямо сърце със служителите си...Демек " много ви обичаме , останете с нас "....Вълнуващо,но късно....

                            Та и тази реклама е супер, направо правена от световна "погребална" агенция......

                            пп Педалчетата, дето ми анулираха акциите от "Бороспирт" да го ду.ат....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Току-що гледах рекламата на ПИБ. Уникална е - браво!!!
                              Не разбирам защо не се харесва на някои участници тук и защо я нападат - може би тези хора обичат да гледат как всички около тях са смачкани, без самочувствие и по този начин си задоволяват егото колко те са добре.

                              Нямам нито депозит там, нито акции!
                              Защото прилича на онези реклами които се правят........ нали знаеш кога
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Току-що гледах рекламата на ПИБ. Уникална е - браво!!!
                                Не разбирам защо не се харесва на някои участници тук и защо я нападат - може би тези хора обичат да гледат как всички около тях са смачкани, без самочувствие и по този начин си задоволяват егото колко те са добре.

                                Нямам нито депозит там, нито акции!
                                Искат да купуват евтино, затова тролят предполагам.

                                Коментар

                                Working...
                                X