IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bondinio Разгледай мнение
    твърде нищожни са обемите все още за да предизвикат радост...
    Ми то така се почва, после вече ще е късно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Не е като да не предупредих
      твърде нищожни са обемите все още за да предизвикат радост...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Виждат се някакви бройки до 2,20 на аска, но следващите отиват вече на +10% нагоре
        Струва ми се че ще има гонка скоро
        Не е като да не предупредих

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
          Kупи си бетоММ вместо у баММка да ги тургаш
          Цените им летят всеки час нагоре ЯКО
          Явно нещо грандиозно предстои в скоро време
          Мито, и бетоММ за да си купиш, треба през баММка да минеш, ама отде да знаеш...
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
            А някой знае ли офис на първите няколко, който да работи след 19:00. Лихвите не ме интересуват, когато започват с 0...
            Kупи си бетоММ вместо у баММка да ги тургаш
            Цените им летят всеки час нагоре ЯКО
            Явно нещо грандиозно предстои в скоро време

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
              А някой знае ли офис на първите няколко, който да работи след 19:00. Лихвите не ме интересуват, когато започват с 0...
              Ми значи говориш за ПИБ с лихви над 0 ! След седем отиваш в някой мол където имат офис или в съботен ден пак работят.

              Коментар


              • А някой знае ли офис на първите няколко, който да работи след 19:00. Лихвите не ме интересуват, когато започват с 0...
                Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Еми грешиш и според мен. Редно е да се смята спрямо моментна цена и моментен наем. В противен случай, ако цената се е вдигнала много, а наема е останал същия ти може да продадеш инвестицията си при много по-добри параметри и да инвестираш парите в следваща - както правят най-големите между другото.
                  ОК, нека е така! Ама аз не смятам да продавам, тъй като такова друго не мога да намеря. Факт!
                  А иначе капиталовата ми печалба, при условие че реша да продам в момента би била супер, доста над очакваното от мен през 2012-2013 г.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                    Мен статистиката не ме интересува, пак казвам, смятам доходност спрямо цена на закупуване, плюс ремонти и други разходи, данъци и прочие. Нето.
                    Еми грешиш и според мен. Редно е да се смята спрямо моментна цена и моментен наем. В противен случай, ако цената се е вдигнала много, а наема е останал същия ти може да продадеш инвестицията си при много по-добри параметри и да инвестираш парите в следваща - както правят най-големите между другото.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      колега то се смята доход към момента към цена на момента.средно статистиката дава 4.66% бруто.
                      Мен статистиката не ме интересува, пак казвам, смятам доходност спрямо цена на закупуване, плюс ремонти и други разходи, данъци и прочие. Нето.
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                        Моята ДА, зависи на каква цена е закупуван имота! От луксозните може да се изкарва и над 6%.
                        колега то се смята доход към момента към цена на момента.средно статистиката дава 4.66% бруто.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Туканка от раз се вижда кои са най калпавите....
                          зависи от гледната точка. аз като съм клиент, кой е най-калпавия дето не може да ми даде доход?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Туканка от раз се вижда кои са най калпавите....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                              не благодаря тогава
                              имат адсици с по-висока дивидентна доходност
                              Казах над 6%, не 6%.
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                                Колко е доходността от наем в момента? брутно минава ли 5%?
                                Трудно може да мине 5%, в масовия случай доходността е дори и по ниска ! Да не говорим за главоболията, които може да ти донесе имота с наематели, неплатени сметки или ако стои празен. Варианта за по висока доходност е единствено ако успееш да придобиеш подценен имот.

                                Коментар

                                Working...
                                X