IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Ей, Гадничкото, я бегай при чехите....
    Е не, тук е по-добре отколкото при онези убитаци-чехите ))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Батя, да не разпродаде вече частично??!! )))) Може да ти се получи да минимизираш средната!? ))))
      Ей, Гадничкото, я бегай при чехите....

      Коментар


      • Батя, да не разпродаде вече частично??!! )))) Може да ти се получи да минимизираш средната!? ))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • I`ll be back... to 2.20 and down...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
            Менталното или интелектуалното. Има известна разлика. А иначе предстоят хубави неща.
            Да, прав си ... вторият термин е по точен, но се опитах да бъда малко по лаконичен ... използвайки термин от Психологията ... а иначе ... наистина предстоят хубави неща

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
              Ами да не отегчавам и аз, но резултатите от т.н. AQR мисля ще премахнат несигурноста, която пречи на покачване на банковите акции, въпреки супер отчетите които излизат. Сега веднага някой/даже се сещам кой/ ще напише, че отчетите и AQR са ала бала, ама тези другари са без значение.
              Съгласен съм и очаквам да се случи "нищо особено" - както беше изказал новия CEO на Уникредит преди да излязат резултатите от стрес тестовете ...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                За кого - за мажо или за малкия човек ? Или и за двете страни ?
                Уточнявай се моля ... да не вкараш някого в заблуда
                Ами да не отегчавам и аз, но резултатите от т.н. AQR мисля ще премахнат несигурноста, която пречи на покачване на банковите акции, въпреки супер отчетите които излизат. Сега веднага някой/даже се сещам кой/ ще напише, че отчетите и AQR са ала бала, ама тези другари са без значение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                  За пишещите или четящите става дума.Има, които пишат, но не четат и обратно.
                  за пишещите ... четящите няма как да подозирам какво мислят ... но всъщност и мълчанието също е израз на мнение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                    Менталното или интелектуалното. Има известна разлика. А иначе предстоят хубави неща.
                    За кого - за мажо или за малкия човек ? Или и за двете страни ?
                    Уточнявай се моля ... да не вкараш някого в заблуда
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • За пишещите или четящите става дума.Има, които пишат, но не четат и обратно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
                        Проблема на нас българите е, че винаги вървим след събитията ...
                        От 10 г. съм активен участник в този форум (вероятно не личи от броя на мненията ми) и това, което мога да отбележа, че менталното ниво на четящите драстично пада (за жалост не само тук) ... казвам го със съжаление, защото тук следва да бъдат над средното ниво българи. Защо го казвам и какво точно имам предвид ... предстои да разберете
                        Менталното или интелектуалното. Има известна разлика. А иначе предстоят хубави неща.

                        Коментар


                        • Проблема на нас българите е, че винаги вървим след събитията ...
                          От 10 г. съм активен участник в този форум (вероятно не личи от броя на мненията ми) и това, което мога да отбележа, че менталното ниво на четящите драстично пада (за жалост не само тук) ... казвам го със съжаление, защото тук следва да бъдат над средното ниво българи. Защо го казвам и какво точно имам предвид ... предстои да разберете

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Абе хора, научете елементарни термини от корпоративните финанси за да спрете да подвеждате! Увеличение на капитала и капитализиране на печалбата са съвсем различни неща! Не съм чул или чел да заявяват че ще се издават нови акции. Но ако има токова със собствени средства на компанията, това не засяга правата на акционерите... просто ще имат повече картончета за едно и също парче баница
                            Точно така е ... но съм бил многократно свидетел ... как цената на "картончета" при такива случаи се променя

                            Коментар


                            • Абе хора, научете елементарни термини от корпоративните финанси за да спрете да подвеждате! Увеличение на капитала и капитализиране на печалбата са съвсем различни неща! Не съм чул или чел да заявяват че ще се издават нови акции. Но ако има токова със собствени средства на компанията, това не засяга правата на акционерите... просто ще имат повече картончета за едно и също парче баница

                              Коментар


                              • http://www.investor.bg/bloomberg-tv/...evroto-222049/

                                ПИБ до скоро беше по европейски надзор ... и както се видя, проблеми нямаше ... но някой хора дълго и методично тук се опитваха/т да прехвърлят проблема от болната глава на здравата

                                Коментар

                                Working...
                                X