IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
    Ако тази акция имаше същия клубен ПР като Софарма, нямаше да остане дисково пространство на сървъра за другите! Вместо това непрекъснато някой се опитва да вгорчи меда...
    :Може би защото феновете тук са много по-малко и балона се крепи на изпарения

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
      Ако тази акция имаше същия клубен ПР като Софарма, нямаше да остане дисково пространство на сървъра за другите! Вместо това непрекъснато някой се опитва да вгорчи меда...
      Предполагам знаеш приказката, че колкото и добър да е меда, като не си измил хубаво съда , в който си го сложил,а са останали фекалиите в него, вкуса е различен. Има и една приказка за стомната....ама ще стане прекалено.

      Коментар


      • Ако тази акция имаше същия клубен ПР като Софарма, нямаше да остане дисково пространство на сървъра за другите! Вместо това непрекъснато някой се опитва да вгорчи меда...

        Коментар


        • Кога ще е следващия туит !?!? )))) Не е ли по-добре да се пусне още някой междинен,.че ако се чака да мине лятото може да се зацикли!?!?))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение

            Още тогава аргументирах, защо банка с такива активи като ПИБ в такъв пазар трябва да се преоцени.
            Оттогава аргументите на някои тук не са се променили с нищо - теории за оценки от вестник Капитал , мажоритари или философи.

            Затова още един път.... Just for the records:

            Да. Аз съм и клиент, и акционер. И съм доволен!
            Да. Аз имам и мнение, и интерес.

            Не, не смятам да си променям мнението заради някакви изсмукани от вестниците на определени хора псевдо-аргументи.
            Не, не ми пречите с вашите коментари.

            Радвам ви се. Особено на фона на чарта (който само аз си го знам, мой си е).


            Сега потърсих какви са ти били аргументите преди една година - много яки са: ""аз съм акционер и клиент и това е българска банка"

            Адмирации за смелостта ако инвестираш въз основа на подобни аргументи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Чакай да се придържа към темата:

              Българската фибанка е най-българска и най-яката банка на всички земни кълбета, цената ѝ е само нагоре и ще удари поне 20 до края на годината, това барабар с увеличението на капитала. Ще купи поне 2 средни и една малка банка (това по Каролев) и ще рулира не само у нас, но и света.

              Искам цялата фибанка, и я искам сегааааа!

              Анди, този път прекалихте. Жалко за инвестор-а!
              Не, не ми пречите с вашите коментари.

              Радвам ви се.

              Коментар


              • Чакай да се придържа към темата:

                Българската фибанка е най-българска и най-яката банка на всички земни кълбета, цената ѝ е само нагоре и ще удари поне 20 до края на годината, това барабар с увеличението на капитала. Ще купи поне 2 средни и една малка банка (това по Каролев) и ще рулира не само у нас, но и света.

                Искам цялата фибанка, и я искам сегааааа!

                Анди, този път прекалихте. Жалко за инвестор-а!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Изводите могат да бъдат правилни и грешни, доказани и недоказани, сигурни и несигурни. Ако са хубави и грозни значи става дума за естетически понятия, не за рационални изводи
                  Още тогава аргументирах, защо банка с такива активи като ПИБ в такъв пазар трябва да се преоцени.
                  Оттогава аргументите на някои тук не са се променили с нищо - теории за оценки от вестник Капитал , мажоритари или философи.

                  Затова още един път.... Just for the records:

                  Да. Аз съм и клиент, и акционер. И съм доволен!
                  Да. Аз имам и мнение, и интерес.

                  Не, не смятам да си променям мнението заради някакви изсмукани от вестниците на определени хора псевдо-аргументи.
                  Не, не ми пречите с вашите коментари.

                  Радвам ви се. Особено на фона на чарта (който само аз си го знам, мой си е).



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Joel Разгледай мнение
                    А бе извода си е хубав.
                    Изводите могат да бъдат правилни и грешни, доказани и недоказани, сигурни и несигурни. Ако са хубави и грозни значи става дума за естетически понятия, не за рационални изводи

                    Коментар


                    • А бе извода си е хубав.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение

                        Ако не ви харесва как е оценено, продавайте .... Какъв ви е проблема?

                        Преди една година да бяхте оценили, нямаше толкова да говорите.
                        Ако смяташ че има разлика в това колко струва тази банка преди година и сега много ми е интересно как си стигнал до този извод

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Тук май ентусиазма умря
                          Ако не ви харесва как е оценено, продавайте .... Какъв ви е проблема?

                          Преди една година да бяхте оценили, нямаше толкова да говорите.

                          Коментар


                          • Тук май ентусиазма умря

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie
                              Така е, ако смяташ цената за реална. Ако я смяташ за надута плащаш много повече за нещо, което струва много по-малко и нищо чудно след увеличението пак да струва много по-малко.
                              Мисля че се отнасяш в съвсем погрешна посока. Баламурници на бфб занчително няма вече след 2007,. освен новопоявили се, но не са толкова голям брой, за да се мотивират по този начин нещата)))) Най-съществената причина според мен, заради която все още няма увеличение на капитала е, че маджовеца държи 90% картоните и ще му се наложи много кинти да даде за да участва пропорционално на теглото а не знам дали може да си го позволи )))))) Не ме разбирай погрешно, нямам хартии към момента, но за малко щеше да ми се получи играта да имам (за няколко мижави стинки не можа да се избуши дотам) и все пак мисля, че хартията е с потенциал)))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ми нормалните хора отдавна вече не ползват банките за подобни разплащания Има си други начини, но няма да ги пиша, че да не обвинят в реклама, ако искаш, може на лично.

                                По темата, видно е само едно нещо - няКОЙ не позволява спадове и се включва всеки път, когато цената се засили надолу, което е супер за спекулация со момента, в който купонът свърши. А спадовете са напълно резонни и част от процеса на борсова търговия, но тук не се случават. Веселото е и друго - когато не се повяви големият купувач, търговията е повече от мижава и посоката почти винаги е надолу с малко, като се отваря гап от по 20-30 стотинки (5%) от цената на тази иначе много търгувана акция. За мен това е ...... абе няма да го пиша, че ще го изтрият, само на Каролев е разрешено да пуска туитове и абсолютни блъфове безнаказано
                                То по закон и брокерът през който се изпълняват тези сделки и борсата, като борсов оператор са длъжни да докладват на КФН ако видят странно поведение което е възможно да манипулира цената. И имат доста сериозни глоби ако не изпълнят това свое задължение. Но все пак става дума за ПИБ. Та ме съмнява

                                Коментар

                                Working...
                                X