IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Влез им в положение.. гледат графиката за година назад, през която все са критикували, и хич не им става приятно..
    Батя аз от ПИБ само печалбите съм изкарвал, ти колко вода глътна от нея докато я чакаше да избухне

    Коментар


    • Няма, няма и току се появи някой да рече ъъъъъпппппп - айде, холан, а - дори и в момента акцията е едва на 50% от цената на ИПО-то си през 2007, когато, о, чудо, акцията се презаписа 6 (шест!) пъти. Къде са сега тези хора, дето са го презаписали 6 пъти, а? Как ли се чувстват тези, дето за 10 години имат едни 50% загуба - голям келепир е за тях, че цената се е вдигнала от 2 на 6 лева, при положение че и банков депозит в пиб да бяха държали за тези 10 години, пак щяха да има 100% печалба (особено при онези лихви на пиб).

      Уф, забравих, всички сте трейдъри, никой не е купил на ипо-то, или е купил, но веднага е кеширал, след това търпеливо е чакал цената да стигне левче, купил е, продал е на 4, пак е чакал да стигне 1,60 и сега е продал на 6 кинта - убеден съм, че 99% се разпознават в тази схема, като Батя е първи сред тях. Браво, дай, Боже, всекиму
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

        Никой не твърди подобно нещо, но "Балона се крепи на изпарения" е изключително "обоснована" критика
        така е - и биковете и мечките имат нужда от по-аргументирани мнения
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

          Никой не твърди подобно нещо, но "Балона се крепи на изпарения" е изключително "обоснована" критика
          Влез им в положение.. гледат графиката за година назад, през която все са критикували, и хич не им става приятно..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            т.е. всяка критика, дори обоснована, е от злоба?
            Никой не твърди подобно нещо, но "Балона се крепи на изпарения" е изключително "обоснована" критика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Еи пуста БГ злоба. Вложилите тук направиха за 6 месеца към 100 % .
              НЕ вложилите лаят по месечината .... нищо ново под слънцето.
              т.е. всяка критика, дори обоснована, е от злоба?
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Еи пуста БГ злоба. Вложилите тук направиха за 6 месеца към 100 % .
                НЕ вложилите лаят по месечината .... нищо ново под слънцето.
                Имаш основание да го кажеш, признавам.
                Но пък и вложилите в HDPAT направиха трицифрени проценти за броени дни преди години......докато един ден макап или нещо подобно реши да пробва дълбочината на "пазара".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  :Може би защото феновете тук са много по-малко и балона се крепи на изпарения
                  ... на мажоритарни изпарения, ако трябва да бъдем точни ... и внимавай, че и Мира като Краси трие яко
                  Унитех

                  Коментар


                  • Еи пуста БГ злоба. Вложилите тук направиха за 6 месеца към 100 % .
                    НЕ вложилите лаят по месечината .... нищо ново под слънцето.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                      Ако тази акция имаше същия клубен ПР като Софарма, нямаше да остане дисково пространство на сървъра за другите! Вместо това непрекъснато някой се опитва да вгорчи меда...
                      :Може би защото феновете тук са много по-малко и балона се крепи на изпарения

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                        Ако тази акция имаше същия клубен ПР като Софарма, нямаше да остане дисково пространство на сървъра за другите! Вместо това непрекъснато някой се опитва да вгорчи меда...
                        Предполагам знаеш приказката, че колкото и добър да е меда, като не си измил хубаво съда , в който си го сложил,а са останали фекалиите в него, вкуса е различен. Има и една приказка за стомната....ама ще стане прекалено.

                        Коментар


                        • Ако тази акция имаше същия клубен ПР като Софарма, нямаше да остане дисково пространство на сървъра за другите! Вместо това непрекъснато някой се опитва да вгорчи меда...

                          Коментар


                          • Кога ще е следващия туит !?!? )))) Не е ли по-добре да се пусне още някой междинен,.че ако се чака да мине лятото може да се зацикли!?!?))))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение

                              Още тогава аргументирах, защо банка с такива активи като ПИБ в такъв пазар трябва да се преоцени.
                              Оттогава аргументите на някои тук не са се променили с нищо - теории за оценки от вестник Капитал , мажоритари или философи.

                              Затова още един път.... Just for the records:

                              Да. Аз съм и клиент, и акционер. И съм доволен!
                              Да. Аз имам и мнение, и интерес.

                              Не, не смятам да си променям мнението заради някакви изсмукани от вестниците на определени хора псевдо-аргументи.
                              Не, не ми пречите с вашите коментари.

                              Радвам ви се. Особено на фона на чарта (който само аз си го знам, мой си е).


                              Сега потърсих какви са ти били аргументите преди една година - много яки са: ""аз съм акционер и клиент и това е българска банка"

                              Адмирации за смелостта ако инвестираш въз основа на подобни аргументи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Чакай да се придържа към темата:

                                Българската фибанка е най-българска и най-яката банка на всички земни кълбета, цената ѝ е само нагоре и ще удари поне 20 до края на годината, това барабар с увеличението на капитала. Ще купи поне 2 средни и една малка банка (това по Каролев) и ще рулира не само у нас, но и света.

                                Искам цялата фибанка, и я искам сегааааа!

                                Анди, този път прекалихте. Жалко за инвестор-а!
                                Не, не ми пречите с вашите коментари.

                                Радвам ви се.

                                Коментар

                                Working...
                                X