IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мен ми купи ПФБК - вероятно края на годината е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
      Каква е тази активна търговия тук?!?
      И аз не съм сигурен... дали е заради края на годината или просто й дойде момента да мине цената на друго ниво.. някъде над 6

      Коментар


      • Каква е тази активна търговия тук?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

          ми сеи с номера си, да плащаш на два доставчика всеки месец... при положение че можеш да си пуснеш мобилните данни
          Мисля, че бях пределно ясен - дори с един доставчик е възможно да се направят резервирани трасета master and slave ...дори и малките провайдери го правят
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Въпрос на приоритети ... в режим на икономии да увеличаваш заплащането на меринджеите вместо да инвестираш в back up връзки е ....
            ми сеи с номера си, да плащаш на два доставчика всеки месец... при положение че можеш да си пуснеш мобилните данни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

              лудост и безумие
              два да поддържаш не си заслужава
              като се наложи пускаш пренос на данни от мобилния към рс и така
              Въпрос на приоритети ... в режим на икономии да увеличаваш заплащането на меринджеите вместо да инвестираш в back up връзки е ....
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yanchev Разгледай мнение
                Аз в нас имам 2 интернет доставчика...
                лудост и безумие
                два да поддържаш не си заслужава
                като се наложи пускаш пренос на данни от мобилния към рс и така

                Коментар


                • Аз в нас имам 2 интернет доставчика...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                    Риск мениджмънт във висша форма. Един интернет доставчик за всичко. И то Виваком. Или добро или нищо.
                    Почти съм сигурен , че не могат да ги оставят от Виваком 2 дни без връзка ..."основно трасе " се възстановява до 24 ч....
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Риск мениджмънт във висша форма. Един интернет доставчик за всичко. И то Виваком. Или добро или нищо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                        И на мен ми харесва! ПИБ е като птицата Феникс - когато си я отписал, възкръсва от "пепелта"
                        с малко държавна помощ
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от https://my.fibank.bg
                          Уважаеми клиенти,
                          във връзка с повреда в основно интернет трасе на Vivacom, временно корпоративният ни сайт www.fibank.bg, електронното банкиране Моята Fibank и част от мрежата ни от банкомати и ПОС терминали не са активни.
                          Реагирахме максимално бързо и се стремим експресно да пренасочим цялата интернет комуникация към алтернативен интернет доставчик.
                          В рамките на близките часове, интернет свързаността постепенно ще бъде възстановена и електронното банкиране Моята Fibank, АТМ и ПОС услугите ще бъдат отново достъпни!
                          Молим да ни извините за причиненото неудобство! Стараем се максимално бързо да реагираме в тази независеща от нас ситуация, да намерим бързо решение и да Ви предоставим достъп до нашите услуги.

                          Екипът на Fibank
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • ПИБ вече втори ден ли нямат сайт или аз нещо не ги достъпвам ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Груйче, пиши по често! Харесва ми как се развива цената на акцията след твоите хейтчета
                              И на мен ми харесва! ПИБ е като птицата Феникс - когато си я отписал, възкръсва от "пепелта"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

                                оти? нъл немаше да пишеш бре Грую?
                                Весели Коледни и Новогодишни празници на всинца Ви!
                                Че аз не пиша - да си ме виждала оттогава във Виртуалната? Винаги съм държал на думата си!
                                ПС специално за г-н Баларев писах и в темата за Табака, ако ми остане време довечера, пак ще драсна 2 реда там
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X