IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Каролски айсберг на 4.40.... ?!?
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Интересно ми е защо точно на 8,20. При таква конкретна цифра и срок вероятно можеш да си обосновеш очакванията.
      Някога като купувах, средната ми беше 2,40. Продадох по-голямата част над 5 и около 5. През м.ноевмври 2017 г. разни хора, може би компетентни може би не, коментираха пред мен няколко пъти, че искат, не искат, господата мажоритари ще трябва да изпълнят последната препоръка на БНБ, която не са изпълнили, а именно нов инвеститор, стратегически, миноритар, свежи пари, подобряване на капиталовата база и т.н. Стори ми се резонно и купих отново, без много много да подбирам и го докарах до средна цена 4,90 лева. Предполагам че сделка ще има и новините ще излязат преди, около или на ОС, което сигурно ще е в края на м. май. Мисля че цената в дългосрочен план ще се удвои/основания за това мога да изтъкна много, но ми е достатъчно да погледна параметрите на последната банкова сделка в Турция, където има много повече риск/, но и мисля че през 2019 ще има бум бум, първо с имотите, покачващи се лихви и други такива и смятам да изляза до есента на 2018 г., та затова си сложих като цел едни бакалски три и нещо лева отгоре. Не харесвам самовлюбеният тарикат Каролев. В две трети от случаите познавам. Дано този не е от третата трета. Успех!
      Last edited by balarev; 29.03.2018, 16:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
        Причината ще е че ще си разбрал тогава че мажоритаря продава .А той ще продава щото тая цена (всяка)ще е иделна за него .
        Някой да не се е притеснил от последното изречение което визира големите банки ?
        https://www.investor.bg/ikonomika-i-...zonata-258414/
        Last edited by Protokol; 29.03.2018, 13:49.
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

          Аз пък в края на м. май ще продам на 8,20 лева.
          Интересно ми е защо точно на 8,20. При таква конкретна цифра и срок вероятно можеш да си обосновеш очакванията.

          Коментар


          • Причината ще е че ще си разбрал тогава че мажоритаря продава .А той ще продава щото тая цена (всяка)ще е иделна за него .

            Коментар


            • Каролев няма ли да туитва...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                Аз пък в края на м. май ще продам на 8,20 лева.
                Правилото за месец май не включва задължително изчакването края на месеца.
                Таргетът ти е приет, но предпочитам работата да стане до средата на месеца.
                Страх лозе пази!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                  Не няма обида .Един съвет, ако искаш де .Ако отиде на 2.4 в сегашната ситуация най добре ще е да не купуваш.Изчакай до 0.4 но пак няма да е добра идея щото ще са пари хвърлени на вятъра.
                  Зависи от причината.

                  Коментар


                  • Не няма обида .Един съвет, ако искаш де .Ако отиде на 2.4 в сегашната ситуация най добре ще е да не купуваш.Изчакай до 0.4 но пак няма да е добра идея щото ще са пари хвърлени на вятъра.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                      Не се заблуждавай .Повечето са лаладжии , нямат топки .Ей го един по долу чака на 2.4лв , може ама такава ситуация се случва един път на поне 10г. и трябва да си точно на правилното място.Според логиката му на чакане и по други позиции най вероятно е същата ,та познай колко и къде е купил и колко е продал .Може би и за това е обиден на всички и на всичко (начин на живот - всеки сам си избира).
                      Не съм фен на тази акция, че да купувам на тези цени. Както не ми бяха и Евроинс и Еврохолд, но ги купих на 0,50 лв и 0,60 лв и после познай къде ги продадох. За Корадо няма да ти казвам. Да ли ще стане 2.40 никой не знае. Може да стане, може и да не стане, но ако стане ще си купя, но до тогава,не мисля да я купувам, защото ми се въжда прекалено скъпа. Не съм човек, който да се обиждам на непознати, но в тона ти се усеща обида. Мисля, че форума е мяасто за споделяме ма мнения.

                      Коментар


                      • Не се заблуждавай .Повечето са лаладжии , нямат топки .Ей го един по долу чака на 2.4лв , може ама такава ситуация се случва един път на поне 10г. и трябва да си точно на правилното място.Според логиката му на чакане и по други позиции най вероятно е същата ,та познай колко и къде е купил и колко е продал .Може би и за това е обиден на всички и на всичко (начин на живот - всеки сам си избира).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Ех колко щеше да е хубаво да има възможност за къси.. Вместо активност по форуми щеше да има по голяма такава на пода на борсата!
                          Е да.Скуката е пълна.

                          Коментар


                          • Ех колко щеше да е хубаво да има възможност за къси.. Вместо активност по форуми щеше да има по голяма такава на пода на борсата!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              И аз си го чакам , но според мен е доста рано.
                              Аз пък в края на м. май ще продам на 8,20 лева.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                                Аз пък мисля да го чакам на 2.40 лв. Ако не стане, здраве.
                                И аз си го чакам , но според мен е доста рано.

                                Коментар

                                Working...
                                X