IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    ПФБК е по почти всички ликвидни позиции...
    Мисля си че е възможно някой много "находчив" институционал да възприема сегашното движение на пазара като бичи капан и да се опитва да наиграе биковете.. Силно се надявам след няколко месеца да се окаже че той е наиграния
    Тъкмо видях сделките от последните час два на БФБ и ако си прав не е добра новина за биковете особено ако този играч е от големите китове От друга страна ако са решили допълнително да чистят определени позиции може да има по интересни цени тук там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      ПФБК пак затапват с айсберг... как да го четем това
      ПФБК е по почти всички ликвидни позиции...
      Мисля си че е възможно някой много "находчив" институционал да възприема сегашното движение на пазара като бичи капан и да се опитва да наиграе биковете.. Силно се надявам след няколко месеца да се окаже че той е наиграния

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        ПФБК пак затапват с айсберг... как да го четем това
        Че, не му е дошло още времето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          А аз си спомням едни други опашки и не през неделята а през цялата седмица през 2008 и през 2014 ,когато едни други направиха по едни 80 процента минус.....
          А за Кислородчо ,шефа да му е казвал че в живота има и няколко сериозни срива и ако ги преживее ,ще има пари и за семки....
          Мече_Цвети, ти не си ги спомняш, ти ги изживяваш в момента тези -80%, само че при теб са вече -95%!

          Коментар


          • ПФБК пак затапват с айсберг... как да го четем това

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

              Да, виждал съм я тази опашка на Стамболийски... И съм я запомнил, защото след нея направих 130% при ПИБ!
              А аз си спомням едни други опашки и не през неделята а през цялата седмица през 2008 и през 2014 ,когато едни други направиха по едни 80 процента минус.....
              А за Кислородчо ,шефа да му е казвал че в живота има и няколко сериозни срива и ако ги преживее ,ще има пари и за семки....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                Да, виждал съм я тази опашка на Стамболийски... И съм я запомнил, защото след нея направих 130% при ПИБ!
                Пожелавам ПАК 130 % , едно време шефа ми каза така...... виж кво, в живота на човека са заложени 2-3 врътки, важното е да хванеш тях а останалото е за семки......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Днес в МОЛ-а на Стамболийски немате представа каква опашка в събота имаше пред клона на ФИБ ... те това щото е случайно нале
                  Да, виждал съм я тази опашка на Стамболийски... И съм я запомнил, защото след нея направих 130% при ПИБ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Споко всички ще минат теста без проблем.
                    Имат сносни печалби , и пазара на активите натрупани в предната криза върви добре при сегашната конюктура.
                    А и в момента банките пращат от ликвидност , стигна се до там че всички големи Банки дават отрицателна лихва при еврови депозити в големи размери.

                    Няма да коментирам коя банка предложи минус 0,13 % лихва за годишен депозит от 1 милион евро миналата седмица.......
                    Нормални са отрицателните лихви, даже това -0.13% е малко.

                    Коментар


                    • Споко всички ще минат теста без проблем.
                      Имат сносни печалби , и пазара на активите натрупани в предната криза върви добре при сегашната конюктура.
                      А и в момента банките пращат от ликвидност , стигна се до там че всички големи Банки дават отрицателна лихва при еврови депозити в големи размери.

                      Няма да коментирам коя банка предложи минус 0,13 % лихва за годишен депозит от 1 милион евро миналата седмица.......
                      Last edited by markov; 01.12.2018, 21:50.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Днес в МОЛ-а на Стамболийски немате представа каква опашка в събота имаше пред клона на ФИБ ... те това щото е случайно нале

                        Коментар


                        • Добре де, ПИБ изпълниха ли мерките, които им предписа БНБ за увеличение на капитала. според мен не. Как успяват да продължат напред без да са изпълнили мерките и къде спи БНБ?
                          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                          Коментар


                          • Или по добре да започнат да дават дивиденти какво ги правят тия пари
                            http://www.proflashgame.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Консолидацията виждам добре се е отразила на печалбата за 9м
                              Мда, добавя 5 млн. към неконсолидираната!
                              И съответно банката се търгува при още по-ниски, до степен срамни коефиценти.. Ако бях на мястото на отговорните лица, щях да се замисля че със сума равна на около 10% от рекламния бюджет може да се направи обратно изкупуване на акциите.
                              Всяка уважаваща себе си компания на Запад би го направила в подобна ситуация!

                              Коментар


                              • Консолидацията виждам добре се е отразила на печалбата за 9м

                                Коментар

                                Working...
                                X