IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес ги разкарах. Ще погледам отстрани за сега.
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Да кажеш 5 лева, да затапиш на 3,50 и да продаваш и псоле да кажеш айде увеличение на 3,20-3,50 какво е ако не е пазарна манипулация?!?!?!

      Не беше точно така;- а си беше уклончиво несигурно за след 5,00-те лв. , както и за точния брой на акциите,- общо взето локуми и захарни пръчици от Я(а)бланица...- така направено че да устои на всякакви претенции...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

        Това може да бъде хипотеза на лаик , не вярвам да е твоя мисъл !

        Хайде малко по-сериозно ...
        Никога не съм твърдял, че съм профи Трудно се доказва такава хипотеза. Просто пример.Аз няма да се жалвам. Приемам, че го има в зара и продължавам. Батя обаче знае какво говори.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Привет,

          Аз ли сбърках нещо ?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Не мисля! Аз ще съм първия който ще подаде иск за пазарна манипулация!
            Привет,

            Иска за пазарна манипулация към кого ?

            Коментар


            • Темата е отворена от Спящият бик Когато си говорим защо буксува БФБ, една от

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Да кажеш 5 лева, да затапиш на 3,50 и да продаваш и псоле да кажеш айде увеличение на 3,20-3,50 какво е ако не е пазарна манипулация?!?!?!
                Това може да бъде хипотеза на лаик , не вярвам да е твоя мисъл !

                Хайде малко по-сериозно ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                  Привет,

                  Може ли се обосновеш ? !

                  Прилагам статията !
                  https://www.capital.bg/biznes/finans...200_mln_lv_ot/
                  Да кажеш 5 лева, да затапиш на 3,50 и да продаваш и псоле да кажеш айде увеличение на 3,20-3,50 какво е ако не е пазарна манипулация?!?!?!
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Не мисля! Аз ще съм първия който ще подаде иск за пазарна манипулация!
                    Привет,

                    Може ли да се обосновеш ? !

                    Прилагам статията !
                    https://www.capital.bg/biznes/finans...200_mln_lv_ot/
                    Last edited by dimitar1978; 21.01.2020, 16:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                      Като гледам "тапата" на около 3,4...3,5..., мисля че няма да пласират акциите на 5,00 лв ,а ще увеличат бройката акции, като намалят цената. Според мен ще бъде в диапазона средна 3-месечна или средна 6 месечна, тоест около 3.2 лв.
                      Това е само предположение !
                      Не мисля! Аз ще съм първия който ще подаде иск за пазарна манипулация!

                      Коментар


                      • Вижте какво думат брокерите:

                        " Пловдив е сред най-бързо развиващите се региони в България. Градът привлича трудови мигранти от по-малките селища и различни чуждестранни фирми, които установяват бизнеса си в него. Затова е развито и търсене за собствено ползване. То идва основно от млади семейства със или без деца, между 30 и 40 години, със стабилни доходи около и над средните. Те предпочитат районите в периферията на града, които са по-спокойни. Имат високи критерии - към сградата, инфраструктура, обслужващи обекти, възможността за паркиране и др. На пазара преобладават покупките на двустайни апартаменти, но през 2019 г. се засилва интересът към тристайните. "

                        " Високите цени в центъра на Пловдив пренасочват интереса към райони, близки до кв. "Христо Смирненски", Гребната база и съседния парк "Отдих и култура", а също и към южната част на града, където има гледка към Родопите. "

                        Според мен скоро ще се появи доста сериозен интерес към парцелите на АКТИВ-а, които са в "Отдих и култура" .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                          Като гледам "тапата" на около 3,4...3,5..., мисля че няма да пласират акциите на 5,00 лв ,а ще увеличат бройката акции, като намалят цената. Според мен ще бъде в диапазона средна 3-месечна или средна 6 месечна, тоест около 3.2 лв.
                          Това е само предположение !
                          Те доста време я крепяха в диапазона 2,92-3,22 .Защо ли !?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                            ПФБК е посредник и на някои пенсионни фондове
                            А ние чакаме някои пенсионни да запишат увеличението на 5лв........луда работа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Най ме притеснява че тапите май са от ПФБК.........вместо да обират те продават.....не е много добре
                              ПФБК е посредник и на някои пенсионни фондове

                              Коментар


                              • "Купувай на слухове, продавай на новини"! Когато има проспект или въобще повече яснота, може би ще е дошло времето да се продава?

                                Коментар

                                Working...
                                X