IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    А хубава новина ли е ВЛИЗАНЕ в ЕВРОЗОНА при положение че 57% от българите не я искат а само 22% имат положително мнение...?
    За тия 57% извадката от райна на Жабокрек ли е правена?
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      то записването може да е още утре или петък, не е задължително да има съспенс до 25ти . Дори и да са чакали някой да клъвне за правата, изкупят ли ги каквато и да е схема(вероятно със съдействието на ББР, щом инсталираха човек от Пиииб там) - не виждам защо да се чака до 25ти!
      На Боко спешно му трябва хубава новина, към която да насочи камерите, че от Дубай много кал идва
      Освен това скоро има и рожден ден .... Напоследък рожденните дати са дати-бенчмарк по календара на политиците ни .....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        А хубава новина ли е ВЛИЗАНЕ в ЕВРОЗОНА при положение че 57% от българите не я искат а само 22% имат положително мнение...?
        Кой пита българите?!!??! Важно е тиквата какво иска

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          то записването може да е още утре или петък, не е задължително да има съспенс до 25ти . Дори и да са чакали някой да клъвне за правата, изкупят ли ги каквато и да е схема(вероятно със съдействието на ББР, щом инсталираха човек от Пиииб там) - не виждам защо да се чака до 25ти!
          На Боко спешно му трябва хубава новина, към която да насочи камерите, че от Дубай много кал идва
          А хубава новина ли е ВЛИЗАНЕ в ЕВРОЗОНА при положение че 57% от българите не я искат а само 22% имат положително мнение...?

          Коментар


          • Все пак в голяма хапка, мисля си че има и едно 10-20% вероятност за изненади - дано да са приятни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Ще има ли изненади днес? А после при записването? Кой?
              то записването може да е още утре или петък, не е задължително да има съспенс до 25ти . Дори и да са чакали някой да клъвне за правата, изкупят ли ги каквато и да е схема(вероятно със съдействието на ББР, щом инсталираха човек от Пиииб там) - не виждам защо да се чака до 25ти!
              На Боко спешно му трябва хубава новина, към която да насочи камерите, че от Дубай много кал идва

              Коментар


              • Ще има ли изненади днес? А после при записването? Кой?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение

                  Спомнете си цената на IPO-то навремето. какви времена бяха! Никога не сме инвестирали в "Моята банка".
                  Едно време се е за едно време! Сега реалностите са други. Въпреки всичко банката оцеля през тези 13 години и е водеща в БГ. Аз лично съм й клиент от 2002г. и честно казано съм най-доволен от обслужването в сравнение с всички други, а съм бил или съм клиент почти на всички топ 10 банки. Не бях купувал акции (или поне по-сериозно количество) от години, но в сегашния момент си заслужава според мен и влязох малко по-сериозно (малко под 10% от портфейла). Ситуацията изглежда нарисувана.... дано не ни подведат. Успех на всички пожелавам!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Абсолютно подкрепям мнението ти....четири стиснати палеца и от мен....
                    Спомнете си цената на IPO-то навремето. какви времена бяха! Никога не сме инвестирали в "Моята банка".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Смятам, че утре е ключов ден не само за ПИБ, но и за цялата ни борса, даже за цяла България. Стискаме палци да минат утре достатъчно права и съответно записването след това и да започнем да пишем новата история на БФБ!!!
                      Абсолютно подкрепям мнението ти....четири стиснати палеца и от мен....

                      Коментар


                      • Замръзна ми пръста на бутона купува,прочитайки долното за "маньовъра"

                        Коментар


                        • Едно време имаше един филм …. Денят на чакала...… та днес е точно такъв ден..... и нека банката се окаже Флагман-ка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            А ти какво точно позна бе, шапкар?
                            Мападоно, като вещаеш и не познаваш, успеваемостта ти е по-ниска от на тези, които не вещаят.
                            Познах, че няма да уцелите нито веднъж, кога ще има ръст.
                            Last edited by stabwound; 10.06.2020, 06:46.
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • днес сигурно ще се запишат някакви права
                              ще се платят по определената цена сигурно
                              ще се види, че за миноритарите няма да се е променило нищо и цената на акцията ще си клекне най-вероятно
                              ще се запишем в тази чакалня

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                                Ураг Анчо, да не стане, пак да не познаете и двамата за двеста и петдесети път отново агейн.. До сега нито една утрешна прогноза не налучкахте. Заложи на обратното на това, което искаш и ще ти се получи нещичко. Май забравяш, кой ти е министър председател и коя е партията Му.
                                А ти какво точно позна бе, шапкар?

                                Коментар

                                Working...
                                X