IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако е имало двама кандидати за пакета ,как ще решат на кой ще го дадат?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
      Маркета гласува 5-6000 купува Десетки хиляди продават защо ли?
      Виж как се промени броят на акционерите след ноември миналата година? Това ще ти отговори на въпросите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Продължава да гложди съмнението, че най-добрата акция на бфб е продадената акция.
        И не се забелязва и щипка обществено основание за промяна на този постулат.

        МизериЯ!
        Дубрутро свате....опс Начев..

        Коментар


        • Щото още не са видяли дали и кой ще запише. Според мен при свършен факт на записани 40 милиона акции, няма логика да останат сегашните цени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Псувайте ме, ама аз продължавам да виждам в целия процес някакви почерци и специфични подходи.
            Да, в конкретния случай на карта беше заложено много и някаква форма на подсигуряване сигурно е била смислена и защитима.
            При баланс от 10мрд не само беше, а още е заложено много и някаква форма на подсигуряване сигурно е била смислена и защитима.
            Почти всеки 3-5 е клиент на банката, има кредити или карти или депозити. Работят хиляди хора, на които се плащат осигуровки.

            Бих ти препоръчал да не инвестираш в банки, май не ти понася. Купи си Treasury bond, и си спи спокойно.




            Коментар


            • Маркета гласува 5-6000 купува Десетки хиляди продават защо ли?

              Коментар


              • Няма как някой, ако ги запише тези 40 милиона акции на 5 лв да е по-глупав, нито от сегашните мажоритари, камо ли от тези дето се готови да хвърлят всичко на 2,60.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Хъм...
                  Ще ми е интересно твоето мнение ,повече от 90% от форума....

                  Коментар


                  • Отнесох се с пълно разбиране към въпроса на колегата Ънсуърт, който смислово попита: А вие що гледате все откъм схемата и мушенгията?
                    Не се шегувам, не иронизирам!
                    Просто продължавам да вярвам, че и двата ъгъла на гледане са приложими и суверенни. Той гледа така, аз инак.

                    Псувайте ме, ама аз продължавам да виждам в целия процес някакви почерци и специфични подходи.
                    Да, в конкретния случай на карта беше заложено много и някаква форма на подсигуряване сигурно е била смислена и защитима.

                    Някой би казал - ами то всичко си нормално, книгата е повече от добра и по тази причина е напълно нормално да има почти двойно търсене за предлаганото количество. Ерго, мераклии имало много и се е случило състезание!
                    На което аз пък бих отвърнал, че всичко на което станахме свидетели днес, включително демонстрираното търсене има един и същ режисьор-постановчик. Има проблем! Аз в последните дни се демонстрирах като доста глупав инвеститор, но продължава да ме гложди подозрението, че присъствахме и на глупава и семпла пиеса.
                    Щото, едното не изключва другото.

                    Е, резултатът ще се опакова - нали само това се брои.

                    Половинчасовото "изригване" напъваше към светлото бъдеще, но след още половин час се върнахме точно на мястото, откъдето стартира деня. Е, няма нищо лошо в дейтрейдинга и малко полепнала по пръстите печалбица, но за главното не сме мръднали и на йота:
                    Продължава да гложди съмнението, че най-добрата акция на бфб е продадената акция.
                    И не се забелязва и щипка обществено основание за промяна на този постулат.

                    Сигурно някъде из офисите сега се поздравяват, потупват се по рамената, правят "горно" мъжкарско здрависване и тресат мазни телеса от възторг, че са постигнали голям резултат.

                    МизериЯ!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                      Патриотите май ще хвърлят бялата кърпа ,доста им се насъбра
                      ГЕРБ сам ще довърши мандата с помощта на ДПС и ще подготвят коалицията за следващия мандат.

                      Коментар


                      • Хъм...
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Достатъчо са му 20%
                          Единият от двамата може да реши да се пенсионира вече.
                          И ДА СИ ПРОДАДЕ ИЛИ ПОДАРИ НЕГОВИТЕ31%.
                          Last edited by superexpert; 10.06.2020, 14:45.

                          Коментар


                          • Патриотите май ще хвърлят бялата кърпа ,доста им се насъбра

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                              Новияг играч ше има 27%ако веднага изкупи от маркета останапите 7%става с34%.
                              Двамата стари имат
                              единият 31%
                              вторият 31%
                              КОЙ ли ще е най новият голям собстеник.
                              Тези7%може да ги купят в момента евтино или след време прескъпо.
                              Булгартабак, КТБ........???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                                Новияг играч ше има 27%ако веднага изкупи от маркета останапите 7%става с34%.
                                Двамата стари имат
                                единият 31%
                                вторият 31%
                                КОЙ ли ще е най новият голям собстеник.
                                И 49,9% да купи, пак старите собственици са мажоритарни акционери.

                                ако на аукциона са минали всичките 110м права, значи ли, че само мажоритарите са купували по време на търговските сесии?

                                Коментар

                                Working...
                                X