IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще мине време, ще се разбере, че влизането на Държавата, че влизането на този чешки Милиардер, е за по-доброто развитие на банката, така напрактика се получава, че имаме 3 или 4 големи и сериозни играчи с общ интерес, които са и съвсем различни и ще се взаимно контролират. Като, ако влезем в Банков съюз всичко това ще става и под надзора на ЕЦБ, което е добре дошло за дребните малки акционери. Но виждаме, за дредните цената е 2.60. за големите е 5 лв. Всеки да си прави изводите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Вие герберастките депесари всички ли смятате, че държавните пари са на "онези двамата нови субекта, които конторлират всичко в Държавата"? С държавни пари щяха и на 8 да запишат, но щяха да контролират по-малък дял. Държавни пари лесно се харчат. Похачри ти личните си пари.Купи ли си акции на 5 лева? Не си.Така че се кръсти пред иконата на св.Боко и св.Дидо и не се излагай.
      Не се излагай ти и останалите с предразсъдъци на тема политика. Ако досега ако не си разбрал, не ме интересува политика, освен дотам кой ще ни вкара в ЕРМ2. Под онези двамата нови субекта имам предвид Държавата и Чешкия Милиардер. И двата субекта са големи и милиардери напрактика. Държавата конторлира всичко в икономиката (и нямам предвид задните ти мисли, които ми ги напрапваш на мен)..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Защото няма кой да купува нагоре...? Аз си продадох акциите във Фармата и сега ще ги чакам към 2,70 ,продадох и 50% в трасе и ще чакам втората вълна на спада...отчети, ковид ,американски избори..
        ами няма? кешът става повече, активите - по-малко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          ............ а онези двамата нови субекта, които конторлират всичко в Държавата, и които са милиардери купуват на 5.00. Когато на масата за покер не можеш да кажеш, кой е глупакът, знаем кой се явява такъв...
          Вие герберастките депесари всички ли смятате, че държавните пари са на "онези двамата нови субекта, които конторлират всичко в Държавата"? С държавни пари щяха и на 8 да запишат, но щяха да контролират по-малък дял. Държавни пари лесно се харчат. Похачри ти личните си пари.Купи ли си акции на 5 лева? Не си.Така че се кръсти пред иконата на св.Боко и св.Дидо и не се излагай.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            а защо маркета ще е надоле?
            Защото няма кой да купува нагоре...? Аз си продадох акциите във Фармата и сега ще ги чакам към 2,70 ,продадох и 50% в трасе и ще чакам втората вълна на спада...отчети, ковид ,американски избори..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              По-очевидна и ясна ивестиция на БФБ не е имало скоро време.
              Ех, Хари, ако от БФБ отпуснат малко пари да те клонират ... ще гледаме римейк на 2007г
              Дано от ПИБ поне четат - заслужи си бутилката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                Защото си продадоха акциите. Не виждаш ли колко бройки и колко оборот мина тук за 4-5 месеца. Те умните продават на 2.60, а онези двамата нови субекта, които конторлират всичко в Държавата, и които са милиардери купуват на 5.00. Когато на масата за покер не можеш да кажеш, кой е глупакът, знаем кой се явява такъв...
                Аз съм те питал, Здравко също и сега пак питам:
                ти акции имал ли си и имаш ли?
                Ще видим какво ще стяне накрая, но шанса изхарчените от държавата пари да са за Бог да прости е голям.
                Имам акции....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  а защо маркета ще е надоле?
                  Защото си продадоха акциите. Не виждаш ли колко бройки и колко оборот мина тук за 4-5 месеца. Те умните продават на 2.60, а онези двамата нови субекта, които конторлират всичко в Държавата, и които са милиардери купуват на 5.00. Когато на масата за покер не можеш да кажеш, кой е глупакът, знаем кой се явява такъв...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    А аз ще се появя като стане есента под 2 лева... и не само тук маркета ще е надолЕ...
                    а защо маркета ще е надоле?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Марадоната ще е пръв- на около 3 лв, за да се появи 4д трябва да стигне поне 5-6
                      Така е, затова го споменвам дддд, защото Доверие като стана 7 лв. той излезе и много се кара на сегашните спекулати, как не са купили. После и Късият фонд пак се кара, как никой не се е усетил да купи и там преди Ковид.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Марадоната ще е пръв- на около 3 лв, за да се появи 4д трябва да стигне поне 5-6
                        А аз ще се появя като стане есента под 2 лева... и не само тук маркета ще е надолЕ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          По-очевидна и ясна ивестиция на БФБ не е имало скоро време. Скоро време и дддд ще се появи, ще почне да ви се кара, как не сте се усетили.
                          Марадоната ще е пръв- на около 3 лв, за да се появи 4д трябва да стигне поне 5-6

                          Коментар


                          • По-очевидна и ясна ивестиция на БФБ не е имало скоро време. Скоро време и дддд ще се появи, ще почне да ви се кара, как не сте се усетили.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Така изглежда сега. Но ако се замислим, от тая криза банките пак ще измъкнат чисти и на печалби. Нито са рискували прекалено много, нито в Б-я има толкова много задлъжнели хора и фирми, има разсрочки, икономиката се съвзема, парите ще се върнат на банките, може и с година-две закъснение, да не забравяме, че тоя път идва ИНФЛАЦИЯ, не е като предната криза 2008, когато така и не дойде.
                              Еха, то инфлацията значи е супер за всеки кредитор То остана и това да дойде, та хората да почнат да си теглят депозитите и да можем от първа ръка да се убедим в качеството на кредитния портфейл на банката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                да не твърдиш,че в ПФ има някаква форма на разум?!?
                                В дадения случай не може да им се отрече проблясъци ..?

                                Коментар

                                Working...
                                X