IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Ми къ бе, аз затова предлагам младежът от Долна Кремена - той има фирма Жи-Пи-Груп (непо такова беше изписването, ако не се лъжа), която няма нищо общо с GP Group, разбира се, но кандидатсва за поръчки , Така че що не БлекроГ, ЖеПе-тоМорган, Дойчовата банка и т.н. - регистрираш фги с капитал от 2 кинта в Чепръчене и Долна Камарци, и си ти
    То ни е хубаво се бъзикам, ма тя цялата държава е един голям бъзик, за съжаление. И още по-лошото е, че на никого не му пука, а раята си гласува под строй и блее ли, блее...
    Така де.Нали не дават във фирмата на дружеството да iiма банка и аз навремето мислех да си регистрирам "JF Hasselbank" Звучи по международнуму
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

      Да, ясно. Адекватно. Журналистите дразнят. Дремджиев, Шикерова, Лилов... Бързат, надскачат се, никога правилният въпрос..И кой е ортака на държавата най-после?
      НяКОЙ, който е теглил заеми от ПИБ през годините, но после не ги е връщал поради, което банката е имала над 50 % не върнати креди, но сега ще влезе като акционер. Ще видим.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Абе интересно ми е да ги видя. Току виж като портфейлен са влезнали фондове я на БлекроГ, я на ЖеПе-тоМорган, я на Дойчовата банка .... И отгава Черешко и Вунди ще станат корифеи ...
        Ми къ бе, аз затова предлагам младежът от Долна Кремена - той има фирма Жи-Пи-Груп (непо такова беше изписването, ако не се лъжа), която няма нищо общо с GP Group, разбира се, но кандидатсва за поръчки , Така че що не БлекроГ, ЖеПе-тоМорган, Дойчовата банка и т.н. - регистрираш фги с капитал от 2 кинта в Чепръчене и Долна Камарци, и си ти

        То ни е хубаво се бъзикам, ма тя цялата държава е един голям бъзик, за съжаление. И още по-лошото е, че на никого не му пука, а раята си гласува под строй и блее ли, блее...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Какво ви вълнува ортакът, ясно е, че ще е някой безработен като Георгиу, онова недорасляче, дето купи Крем-а, или в много краен случая някой много закъсал бивш звездолет като Жирардели. Предлагам им Борис Бекер - той милият е съвсем скъсан откъм покер и залагания, обаче пък си е име. В краен случай може да се спрат и онова момче от село Горна Кремена, дето щеше да дава 70% от печалбата на фирмата си за 10 кинта, за да стане собственик на "Левски"

          Варианти - бол, само поискай, както се казваше в една реклама.

          П.С. Гледам, фибанкасъту предложили екселската печалбаза 2019 да се капитализира - о, шоГ, о, ужасТ, аз така съм свикнал да "дават" поне по 50% от печалбата си за дивидент на щастливите и доволни акционери, че това решение ме хвърли в ступор. И толкова ми се сика да пуснат ново ИПО поне на 8 кинта, че на 5 ми се видя много евтино и пропуснах да се включа.

          Моята банка. И твоята. И нашата! Най и нанай в едно - абе fib (вижте си го в транслейтъра )
          Абе интересно ми е да ги видя. Току виж като портфейлен са влезнали фондове я на БлекроГ, я на ЖеПе-тоМорган, я на Дойчовата банка .... И отгава Черешко и Вунди ще станат корифеи ...
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Красен Станчев единственото, което каза е това, което всички знаем.На ПИБ и акционерите и не им пука за ERM и затова изнудиха държавата. Пробваха на 8 лева и накрая се разбраха за средата - 5 лева Знаеха, че държавата ще клекне и затова "пропуснаха" времето за търсене на инвеститор. И това го знаем. Не знаем кой помогна на държавата в последния момент с 60 млн. лева? И защо пазара продължава да не вярва на оценките на специалистите.
            Какво ви вълнува ортакът, ясно е, че ще е някой безработен като Георгиу, онова недорасляче, дето купи Крем-а, или в много краен случая някой много закъсал бивш звездолет като Жирардели. Предлагам им Борис Бекер - той милият е съвсем скъсан откъм покер и залагания, обаче пък си е име. В краен случай може да се спрат и онова момче от село Горна Кремена, дето щеше да дава 70% от печалбата на фирмата си за 10 кинта, за да стане собственик на "Левски"

            Варианти - бол, само поискай, както се казваше в една реклама.

            П.С. Гледам, фибанкасъту предложили екселската печалбаза 2019 да се капитализира - о, шоГ, о, ужасТ, аз така съм свикнал да "дават" поне по 50% от печалбата си за дивидент на щастливите и доволни акционери, че това решение ме хвърли в ступор. И толкова ми се сика да пуснат ново ИПО поне на 8 кинта, че на 5 ми се видя много евтино и пропуснах да се включа.

            Моята банка. И твоята. И нашата! Най и нанай в едно - абе fib (вижте си го в транслейтъра )
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Някой, КОЙто ще ги вземе със заем от ББР предполагам (

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Става дума за КР.СТАНЧЕВ и оценката му, защо се фиксираш върху журналиста..
                Да, ясно. Адекватно. Журналистите дразнят. Дремджиев, Шикерова, Лилов... Бързат, надскачат се, никога правилният въпрос..И кой е ортака на държавата най-после?
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Красен Станчев единственото, което каза е това, което всички знаем.На ПИБ и акционерите и не им пука за ERM и затова изнудиха държавата. Пробваха на 8 лева и накрая се разбраха за средата - 5 лева Знаеха, че държавата ще клекне и затова "пропуснаха" времето за търсене на инвеститор. И това го знаем. Не знаем кой помогна на държавата в последния момент с 60 млн. лева? И защо пазара продължава да не вярва на оценките на специалистите.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Става дума за КР.СТАНЧЕВ и оценката му, защо се фиксираш върху журналиста..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Нулева финансова грамотност демонстрира поредният журналист.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Н. Василев казва същото. Надяваме се всичко да е на мъжка дума и директни разговори на най-високо ниво. Те са по важни от един лист хартия, който може да се подаде, ако щеш и със задна дата, когато всичко друго е договорено. Аз затова ви казвам, че ситуацията е сложна, и който и да е, няма да е по-лесно, затова да се кръстим и дано да стане тоя път (Корона вируса също помага, толкова проблеми в ЕС и ЕЗ, ако е за един лист хартия това да е проблема).
                        Веднага след приемането в ЕС, за България еврото беше някакво мъгляво и неясно бъдеще, въпреки формалния ангажимент по договора да го приемем.

                        По време на кабинет Борисов 1 не се говореше много целево за еврото.
                        При Борисов 2 вече беше различно и проектът излезе постепенно на преден план.
                        Интересно беше, че от един момент нататък приказката вървеше по един специфичен начин, който трябваше да ни убеди, че ние сме официални кандидати.
                        Опитвах дълго време да споделя и да убедя някои хора тук, че официално не сме кандидатствали.
                        Мислеха, че ги лъжа, щото аз съм политически подозрителен. Размисли извън мейнстрийма се подозрителни, неприемливи. Извеждането на преден план на патриотични подбуди е подозрително и неприемливо.
                        При липса на експертни аргументи и доводи, на помощ иде политиката.

                        А сега апелирам за беземоционален размисъл!
                        Що за организация е това, в която не ти "разрешават" да подадеш молба за участие.
                        В правото на това му се вика едностранно волеизявление. Ами то не е забранено дори за лица поставени под запрещение, макар че точно при тях няма да произведе последици по разбираеми причини.

                        Не се казва в прав текст, но истината отдавна се очертава следната: молбата за участие и акта на приемането ни в ерм2 ще се случат в един и същи момент. Няма връзка със смисъла, това е упражняване на политика по целесъобразност.
                        Това са методи и похвати, които са типични за едни отдавна отминали и отречени времена и практики.
                        Да не стане нещо, което да доведе последици, пък някой да си помисли нещо, пък друг да каже нещо!
                        Това е ненормално.

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=4plG...&feature=share

                          ИНТЕРЕСНО ЗА ПИБ..

                          Коментар


                          • Аз мислех, че чоплите това, което излезе вчера.
                            Interview with Le Monde

                            Сега отиваме в началото на 2021.
                            Има индикации, че изборите у нас ще бъдат изтеглени от май в март и тогава ще има МНОГО в ЕДНО.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              мда, нещо често срещано тук - да се изтъпаниш пред много хора и да говориш за неща, които не разбираш
                              Така ли мислиш? Много добре си го казват хората, но някои бягат от истината за ПИБ.

                              Коментар


                              • Излезе ли името на ортака, колеги?
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X