IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво е това животно "зелено движение"? Мисля, че такова беше името на политическата му "сила"...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

      Аз вярвам на българския съд.
      А ти?
      И ако отсъди, че са пълни глупости тия политически приказки с цената, какво правим. Предполагам, че ще кажеш, че Цеко е купил съдиите Разбира се ако отсъди, че е прав Панев, съдът ще е най-честия и почтен такъв. Да не говорим и че най-редовно от зелените оказват натиск върху съда като правят протести при всяко заседание. Така че всичко е въпрос на това какъв резултат искаш от съда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Ти пък, - мислих те за по опитен!
        Съдил съм се повечот 8 години и само с един аргумент -НЕОСПОРИМ- пред която и да е институция!
        Печелил на високи и повече от тричленни състави, и губил на първи и ниски инстанции, предизвиквал съм и петчленни след тричленни "вещи Л"!
        И сега затаи дъх и ми прости , но се прочетох "ГУБЕЩ (в личен план)" в предпоследният етап и отрязах!
        На 8мата година , на 7 етап дело на градско гледане(но на последващо виси "вариант" решение БЕЗ право на обжалване) бях осъден с материално под Х0 000х. лв. ..... -Бях предизвикан да си назова цената и ми платиха над троен размер;- за да си оттегля иска пред нотариус и спра обжалването!!!

        Мера според Мера, и огин гори де падне!
        Поздравления! Водил съм няколко такива битки и знам какво значи. Спечелил съм почти всички, но не защото съдът беше справедлив, а защото аз бях твърдоглав и не се отказвах. Днес обаче предпочитам да нямам работа със съда, така му вярвам... Толкова е изтощително, че на края се питаш - струваше ли си? Но опитът ми казва също, че си е струвало заради доброто име!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Ква ракия пиеш? Имаш шише!
          Благодаря, не пия? Но няма да откажа първак, за да я използвам като дезинфектант срещу ковид-а.

          Коментар


          • Ти пък, - мислих те за по опитен!
            Съдил съм се повечот 8 години и само с един аргумент -НЕОСПОРИМ- пред която и да е институция!
            Печелил на високи и повече от тричленни състави, и губил на първи и ниски инстанции, предизвиквал съм и петчленни след тричленни "вещи Л"!
            И сега затаи дъх и ми прости , но се прочетох "ГУБЕЩ (в личен план)" в предпоследният етап и отрязах!
            На 8мата година , на 7 етап дело на градско гледане(но на последващо виси "вариант" решение БЕЗ право на обжалване) бях осъден с материално под Х0 000х. лв. ..... -Бях предизвикан да си назова цената и ми платиха над троен размер;- за да си оттегля иска пред нотариус и спра обжалването!!!

            Мера според Мера, и огин гори де падне!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение

              Какъв куаж виждаш тук? Да се излага като кифладжия? Ясно е за всички, че това с цената е нищо повече от една политическа манипулация и се използва, за да се атакува правителството. Няма как да ме убедиш, че този е финансист и не е наясно, че говори глупости. Но политическите амбиции на някои хора, партии и коалиции са по-големи и значими от това да се казва истината и да са с чиста съвест.
              Аз вярвам на българския съд.
              А ти?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                Като нямат зор, защо не си направиха сами увеличнието (да си намерят частни инвеститори) с което да изпълнят изискването на ЕЦБ? Пък тогава, не на 8 лв, ами и на 18 лв. да го бяха направили, никой нямаше да може да направи забележка !
                Защото нямат зор да правят увеличение изобщо!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                  Мечти на спекуланти и дребни търгаши.
                  Тц!
                  Някой да им изкупи дребните акцийки по 5 лв.
                  Няма такава цена и никой няма да ти забута цената на 5 лв за да намажат дребните цацки. Запомни, дребните цацки са за да ги ядът по-големите хишници!
                  Аааа що ,преди година -две ПФБК бяха я закарали бързо до над шест лева

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                    Мечти на спекуланти и дребни търгаши.
                    Тц!
                    Някой да им изкупи дребните акцийки по 5 лв.
                    Няма такава цена и никой няма да ти забута цената на 5 лв за да намажат дребните цацки. Запомни, дребните цацки са за да ги ядът по-големите хишници!
                    можеше поне един туит от Каролев или някои друг подобен специалист да поискат, нямаще да има нужда да се охарчват толкова много, спекулантите сами щяха да си реализират мечтите
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                      Да де ама Луфтханза са на зор и искат помощ, а ПИБ зор нямат, затова по-добре на 5 отколкото на 8
                      Като нямат зор, защо не си направиха сами увеличнието (да си намерят частни инвеститори) с което да изпълнят изискването на ЕЦБ? Пък тогава, не на 8 лв, ами и на 18 лв. да го бяха направили, никой нямаше да може да направи забележка !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                        За сравнение - как го правят в Германия.

                        Държавата тези дни купува 20% от Луфтханза по 2.56 евро за акция. При пазарна цена от над 9 евро. Или държавата влиза със 73% по-евтино.
                        Да де ама Луфтханза са на зор и искат помощ, а ПИБ зор нямат, затова по-добре на 5 отколкото на 8
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Толкова ли не можаха първо да забутат цената близко до 5-те лева и тогава да увеличават капитала та всички да са спокойни
                          Мечти на спекуланти и дребни търгаши.
                          Тц!
                          Някой да им изкупи дребните акцийки по 5 лв.
                          Няма такава цена и никой няма да ти забута цената на 5 лв за да намажат дребните цацки. Запомни, дребните цацки са за да ги ядът по-големите хишници!
                          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение
                            За сравнение - как го правят в Германия.

                            Държавата тези дни купува 20% от Луфтханза по 2.56 евро за акция. При пазарна цена от над 9 евро. Или държавата влиза със 73% по-евтино.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                              Без значение какви амбиции преследва Вл Панев, но поздравления за куража му и този и на адв. А. Белянова!
                              А това, че никой никакви гори не изсича масово в България е видно от статията на Инвестор-


                              Самозалесяване увеличава площта на горите ни с 9% за 18 години

                              https://www.investor.bg/bylgariia/45...godini-295890/
                              Какъв куаж виждаш тук? Да се излага като кифладжия? Ясно е за всички, че това с цената е нищо повече от една политическа манипулация и се използва, за да се атакува правителството. Няма как да ме убедиш, че този е финансист и не е наясно, че говори глупости. Но политическите амбиции на някои хора, партии и коалиции са по-големи и значими от това да се казва истината и да са с чиста съвест.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                                Без значение какви амбиции преследва Вл Панев, но поздравления за куража му и този и на адв. А. Белянова!
                                А това, че никой никакви гори не изсича масово в България е видно от статията на Инвестор-


                                Самозалесяване увеличава площта на горите ни с 9% за 18 години


                                https://www.investor.bg/bylgariia/45...godini-295890/
                                Това го кажи на зелените олигофрени, които спряха развитието на цял един сектор в България, под предлог, че ще се изсечат няколко дръвчета. Затова вече освен, че лятото ходим във Гърция на море, ще ходим и на ски в Австрия, Италия и тн.

                                ПС: Панев в случая помага на Русия и отдалечаването ни от запада. Защото 70 милиона са нищо в сравнение с шанса, който ни се отваря да влезем в клуба на богатите и да се отдалечим от пипалата на Путин и компания. А уж се прави на десен.
                                Last edited by johny-bravo; 27.06.2020, 12:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X